Tretia séria "Daredevil" bola pre mňa vysoko očakávaná hneď po tom, čo som videl posledný diel minisérie "Defenders". Miesto toho sme dostali pokračovania všetkých ostatných sérií a túto sme si nechali až na koniec. Ale oplatilo sa čakať. Ten čas, ktorý tomu tvorcovia venovali sa vyplatil a máme tu asi psychologicky najlepšiu sériu. Ak čakáte veľa akcie, ako bolo v posledných dvoch sériach, tak tentokrát tu máme niečo iné a Matt Murdock musí poraziť svojho najväčšieho nepriateľa. A nie je ním Wilson Fisk, ktorému sa tu budeme opäť venovať. Ale budú to jeho vlastní vnútorní démoni, ktorí skoro požerú Matta Murdocka. A zostal by len Daredevil. Osobne to možno má trošku pomalšie tempo v úvode, no postupne sa to rozbieha. A okrem toho ma nenapadne ani jeden diel, ktorý by ma nudil, alebo niečo podobné. Naopak. Chcel som vedieť ako to dopadne, chcel som vedieť čo sa bude diať. Hrdinovia aj zloduchovia sú tu na najlepšej úrovni a dúfam, že budeme v tomto duchu aj pokračovať. Silná séria, na ktorú tak skoro nezabudnem a som zvedavý, čo prinesú Marvel nabudúce. "Hodnotenie: A+(28.10.2018)

Moje daredevilovské srdce zase po čase rozproudilo krev v žilách ! První série, co si budeme říkat, byla téměř dokonalá, dvojka navázala obratně, leč pro mě už trošku překombinově a nereálně, ale třetí série, dámy a pánové, si vzala z obou předchozích to nejlepší a naprosto a zaslouženě, mě rozsekala (tím způsobem, že jsem těch 13 dílů shlédl dá se říct za dva dny). Konečně tu totiž došlo k očekávané konfrontaci (byť až do posledního dílu na dálku) mezi hlavními rivaly Daredevilem a Fiskem. Z hlediska budování atmosféry jsem toho moc lepšího neviděl, tleskám ve stoje a Wilson Fisk v podání brilantního D´Onofria pro mě zůstává asi nejhnusnějším padouchem, který tahá z dálky nepozorován za nitky, vážně mistrovské !..................moje hodnocení = 10 z 10.(27.12.2018)

Návrat ke kořenům. Ninjové a Elektra byli fajn, ale konfrontace s Fiskem je pro Murdocka přece jen mnohem osobnější. Třetí série je hodně ponurá, plná ztráty, je o odhalování bolestivé pravdy. Psaní... skvělé, i přes pár zkratek perfektně zachycuje vývoj postav od sebevražedných depresivních stavů k vyrovnanosti a naopak. Spousta emocionálně vyhrocených scén. Představení Bullseye funguje (Bethel hraje výborně) i když se svému komiksovému předobrazu podobá jen trochu. Konfrontace obou protivníků jsou ukázkové a bitky znovu berou dech. Televizní špička.(6.11.2018)

Nechybělo mnoho a mohlo jít o bezkonkurenčně nejlepší sezónu (a to jsem po nářezu s Punisherem čekal spíš lehký úpadek a únavu materiálem). Z ryze komiksové brutální akční jízdy ve druhé sérii se zde stal z netflixovsko-marvelovského hitu téměř regulérní politicko-novinářský krimi thriller o zdánlivě bezmezné moci korupce a hlavně zákeřné, ničeho se neštítící manipulace, nejvíce připomínající něco mezi 70's žánrovou klasikou ve stylu Sidneyho Lumeta a dobrou řadou 24 hodin. Tentokrát mě nejvíce připoutaly tři postavy - Kingpin (znovu skvostný D'Onofrio v jedné ze svých životních rolí) a agenti Dex a Nadeem. Právě dvojice nováčků má nejsilnější a nejvýraznější dějové linie, osudy obou jsou velmi strhující, v nejlepších chvílích (Dexovy flashbacky, Nadeemův telefonát synovi) bezmála dokonalé... Celkově parádní podívanou mi trochu kazí asi jen dvě věci - jedno poněkud laciné a zbytečné odhalení a především nedopečený a nemístně vyměklý závěr. Celou dobu tvůrci bez zásadních přešlapů a zaváhání směřují k epickému vyvrcholení takřka antických rozměrů, které nebude mít vítězů, zato spoustu poražených (buďto rovnou mrtvých či "alespoň" zlomených, ať už tělesně, duševně, či obojí), a po němž už nikdy nebude nic jako dřív. Přesně tak to mohlo být, ale nakonec to bohužel dopadlo v podstatě úplně naopak - a v tomhle případě mě to fakt dost mrzí...(19.3.2019)

Daredevil se ve třetí sezóně vrací s charismatickým D Onofriem, tentokrát v ultimátní podobě Wilsona Fiska, tedy Kingpina samotného a dělá rozhodně dobře. Daredevil jako takový je zde trochu potlačen a hlavní prostor je dáván zloduchům a dotváření totálně zkorumpované atmosféry. Spíše si pak připadáte, že koukáte na kriminálku typu Training Day než na superhrdinský seriál, což je určitě také výrazný plus, jelikož vám to typické "marvelovství" stále někdo nevnucuje. Abych ale jen nechválil, i přes velmi povedenou sérii to opět nebude na plný počet, jelikož se seriál stále drží svých bezpečných hranic, které prostě nehodlá překročit. Jako divák tak předem tušíte, jak hlavní či vedlejší linka dopadne, protože víte, co si seriál může a nemůže dovolit. Daredevilovo kodex je ještě navíc velmi pochybný. Místy je až skutečně trapné jak vlastní rukou nezabije, ale nemá problém zmanipulovat několik lidí tak, aby se zabíjeli navzájem.(6.11.2018)

• - Jedná se o úplně poslední epizodu pod hlavičkou Netflixu. Seriál byl totiž po odvysílání své třetí řady za nejasných okolností zrušen. (NiWi)

• - Spoiler: V blízkém záběru na oči Agenta Poindextera v závěru epizody lze v jejich odrazu vidět tvar kruhů připomínající terč. Právě černobílý terč je v komiksech znakem záporáka Bullseye, jehož je postava Agenta Poindextera seriálovou verzí, a jež je Daredevilovým úhlavním nepřítelem. (NiWi)

• - Postava Agenta Poindextera (Wilson Bethel) je seriálovou verzí komiksového Bullseye, nejnebezpečnějšího protivníka Daredevila. V celé sérii však slovo bullseye nezazní ani jednou. (NiWi)