Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

johnsnow

Kurva fix to čo bol za hnus? 2 dobré rady pre tých čot o ešte nevideli 1. Nejedzte počas filmu. 2. Sledujte to na lačno. Pretože tak hnusný film sa len tak nevidí. Odhliadnuc však od tých hnusov tak je to v pohode komédia s občasnou akciou ktorú dodrbáva zlé snímanie prostredníctvom oka. Dávam 3 hviezdy a dúfam, že už nikdy sa takýto hnus nenatočí. ()

mirkath1

Spoiler -No, obešla bych se bez scény se slony, ale jinak OK No až na to, že si opravdu myslím, že to, co bylo ve filmu jako nadsázka /vypuštění viru/ se jednou bohužel nejspíš stane-nebo něco jiného :( ()

teba

Sloní varianta nosorožčí příhody Ace Ventury se mi zdála už trochu moc... ale jinak Sacha a spol. vtipný jako vždycky :o)) ()

juditik

Scény, pri ktorých som odvracala hlavu z číreho nefalšovaného znechutenia a tiež scény, pri ktorých som revala smiechom...ale tak to má byť, je to čistá Cohenovka...a výýýborný Mark Strong, aj keď sa mu divím, že sa na toto vôbec dal (spolu s Penélope).....''and Harry Potter has AIDS. You managed to do in three seconds what Voldemort failed to do in eight movies!'' ()

nula87

Na jedné straně neuvěřitelně vtipné, místy vyšperkované do dokonalosti, na straně druhé věci, které svou nechutností a trapností shazují to dobré. 65% ()

mrclTV

Klasický Cohen, teraz si robiaci srandu z bežnej anglickej spodiny, ale oproti predchádzajúcim výbuchom zábavy, je tento film iba priemerne vtipný. Ale stále je vtipnejší ako veľká časť iných komédii a pseudokomédií. PS: Tento film síce nie je až tak šialený, ale nebojte sa, príde aj na ritné veci. :D ()

adamix

Budem do smrti ľutovať, že som pri scéne so slonmi večeral hamburger s majonézou. Na druhej strane nezabudnem na to, pretože som bol znechutený a zároveň som sa smial. Scénok na rehot je tu dosť, ale aj takých kde kde sa stáva trápnosť zaužívanou. To, že Cohen je jebo, to už vieme od čias jeho kazachstanského reportéra, ale že mu v nejakej podobnej komédii bude sekundovať Mark Strong, to by ma ani vo sne nenapadlo. ()

BradleyT

Cohen jen proste neuveritelnej prasak a hovado, ten proste nema tabu. Kdyby se ve filmu vrtal v hovnech tak by to bylo rekneme ocekavatelne ale vlastne uz i ohrane. Verim, ze si drtiva vetsina lidi nedokaze predstavit nic nechutnejsiho nez co nam zde bylo naservirovane. Jo, urcite to neni pro kazdeho a verim, ze mi rodice by odesli z kina, ale pro ty co se neboji a nemaji tzv Korektni zabrany se ze srdce zasmeji, Je to poprve za posledni roky, co jsem se v kine hlasite smal ()

W.Goldfinch

Grimsby splnil a dokonce překonal moje očekávání, bylo v něm spousta skvělých vtipů, sice nějaké byly na hraně, ale smálo se celé kino :). Ve filmu všechno rychle ubíhalo a neškodilo by, kdyby byl tak o půl hodiny delší, ale nic mu to na jeho přitažlivosti neubírá. Jenom mi přišlo, že zločinecký plán Penelope Cruz byl podobný jako plán Samuela Jacksona v kingsmanovi. 70% ()

ruzmim

Sacha Baron Cohen je prostě úchyl. Takové humusárny prostě jinde neuvidíš...Při vysávání jedu jsem si říkal "proč" a schovával si oči do dlaní. Scénu se slonem jsem už probrečel smíchy. Hrozné povídám 80% ()

Hezonja7

Z výsledného projektu moc překvapen nejsem, na místě nechyběli zvrhlé věci, takže jsem si po odchodu z kina odnášel vzpomínky na 200kilovou Sachovu přítelkyni nebo vysávání jedu ze Strongových vajec. Sacha jako vždy, ale velmi mě překvapil Mark Strong a jsem velmi rád že kývnul na tuto komedii, parkrát jsem se velmi zasmál a celkově je to celkem ujetý ale tak by to asi mělo být. ()

Blazis34

Hrozná blbost, u které se ale nenudíte a docela i nasmějete. Některé scény jsou tak blbé, až jsou vlastně vtipné. Sacha Baron Cohen prostě nemůže hrát nikoho jiného než je typově Nobby, takže se do hlavní role velice hodil. Líbila se mi i akční kamera z prvního pohledu převážně agenta Sebastiana a to, že se děj nevlekl. Blbost na jedno zkouknutí, která ale nenudí mě v něčem pobavila, ale na více než tři hvězdy (65%) u mě nestačila. ()

dudo24

Tradičný film s Cohenom v hlavnej úlohe. Stupídny, záchodový humor. Kopu skvelých hlášok a wtf momentov. Solídna akcia. Dobré obsadenie. ()

Vasyl

Největší Cohenova úchylárna spojující 2 mnou oblíbený prostředí - špióny a fotbal. Tzn jasnej plnej počet. Proč? Protože má zelený šaty a je opravdu nádherná... ()

baclajean

Plné perfektných hlášok, ktoré - hoc často prvoplánové - vynikajúco dopĺňali komiku tak trochu na štýl "blbý a blbší". Každopádne však oveľa oveľa kvalitnejší počin než Diktátor, Ali G in da house, Bruno a Borat dohromady. Did you meet the team? ()

Domas88

Nee tohle nejde jinak hodnotit :) Prostě Cohen ja ho fakt miluju, škoda že takové tyhle filmy on nechrli jako jiné kraviny co se točí jinde, ale o to víc si toho važím a líbí :) prostě super komedie jak se patří . ()

Facerr

Za mě jasný čtyři hvězdy, protože jsemj se fakt bavil. Někdo možná bude filmu vyčítat fekální a perverzní humor, ve kterým se boduje hlavně tím, co všechno projde svěračem mezi půlkama, ale mě to vůbec nevadilo. Naopak jsem se divil, co všechno se dá v týhle oblasti ještě vymyslet:). Rukopis Cohena je tady úplně evidentní. Jestli se vám líbil Borat, Diktátor, nebo Bruno, jděte do toho. ()

Stumbleine

Nemám problém s nekorektním humorem, čili perverzní scény zabraly a já se smál jako idiot, nicméně tu tříminutovku se slonem bych ještě zkrátil, jelikož čím déle trvala, tím byla i perverznější, a tím více spadala do trapnosti..Neumím si představit, že by měla mít původních 9 minut, jak zamýšlel Cohen..je to blázen)) ()