Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

Faila

Příběh není zas až tak blbý a zpracování je na velice dobré úrovni - kamera, střih nebo výprava (a samozřejmě také herecké obsazení) není zas až tak odlišné oproti běžným akčním snímkům. A přesně tento styl humoru (lascivní a vulgární) jsem očekávala a stejně jako u Borata, Bruna nebo Diktárora jsem se i tady bavila. Jednotlivé "vtipné" scény mi nepřipadaly vyloženě prvoplánové a primitivní, Sacha Baron Cohen umí vymýšlet originální a nápadité scénáře a jako herec si také nevede zrovna zle. Za mě dobrý. ()

Wallis3

"Tohle je sloní bukakke párty!" Nic jiného tenhle film není. A to mu taky sedělo. Cohen nezklamal a řekl bych, že i Strong si to užíval :) a já s nima. Kdo by po tomhle neměl chuť narvat si řádnou petardu do perdéle :-D ()

Kaktusak12

Grimsby je jednoznačně nejhorší film od Cohena. Tahle ,,komedie'' je sice opět přeplněná brutálními vtípky a nechutnostmi (scéna ve slonovi),ale ve finále vlastně vůbec vtipná není. Kdo doufal v dalšího Borata nebo Diktátora,bude po zhlédnutí jistě zklamaný. PS: Chci méně filmů s Rebel Wilson! ()

Folky

Nudný mix neuvěřitelně nevtipných a trapných scén. Borata mám rád ale tohle nebylo ani na chvilku zábavné. ()

Person

Grimsby je o level níž než třeba Diktátor, který je naprosto úžasnou komedií s nezapomenutelnými scénami. I tentokrát se jedná o fajn Cohenův film s jeho typickým puberťáckým a správně nechutným humorem. Problémem je ale fakt, že jede tak trochu na půl plynu a občas zajde trochu víc za hranici, aby to vykompenzoval a diváka ujistil, že je to vlastně super šílená jízda. A ona nakonec i opravdu je, jen možná chyběla samotná kvalita děje. Cohen však vložil do filmu dostatek svých osobitých vtípků na to, aby šlo o dobrou zábavu, když chcete vypnout, nic neřešit a zažít pořádný odvaz. ()

Ben Nevis

Penisy a varlata v každém filmu, to už svědčí o hodně potlačovaném pudu ke kdo ví k čemu. :-) Nevěřila bych, že film plný fekálního humoru, špionské akce a politické nekorektnosti bude fungovat, ale řehtala jsem se od začátku do konce. Škoda, že málokterý umělec má odvahu dělat si srandu z mocných neziskovek (viz palestinsko-izraelský chlapec s AIDS), celebrit, rodičů a dělnické třídy, protože nízké hodnocení ukazuje, že tu kdáká celé hejno potrefených hus. ()

skeptic

Je to miestami slušne vtipné, ba až absurdne. Môj najväčší problém s týmto filmom je to, že nato že sa skladá prevažne z fekalného humoru a skromne povedané nemá problém ísť ďaleko za rámec slušnosti, mohol byť ešte vtipnejší. 55% ()

Zajdo

Tento film v nechutnosti prekonal asi všetko čo som doteraz videl. Neviem si predstaviť, že by niečo mohlo prekonať sloniu scénku. Sacha Baron Cohen je čistý blázon :D ()

Shredo

Blaznivé ale zábavné. Určite nie na filmovú projekciu s rodinou, ale komédia typická cohenovská jazda s neokukaným a originálnym humorom. ()

GOREGASM

Bolí mě to napsat, ale doposud nejslabší Cohen ever. Brothers Grimsby měli velký potenciál a nechci jim upřít pár excelentních džouků (Sloní cumshot do ksichtu Marka Stronga mezi ně sice nepatří, ale musím uznat, že dva dny poté mě při vybavení si téhle prasárny cukaly koutky), ale jako celek svým humorem nečekaně často míjí terč. Možná i proto, že je to převážně prasárna, nebo fekál, v čemž byl Sascha sice vždycky více než elegantní, tady se ale nevyhne několika trapným přešlapům. Louis Letterier svůj rukopis nezapře a akční scény (úvodní 1st person sekvence zaslouží pochvalu) zahřejí, ale tohle je komedie a v té je výsledek rozpačitý. 55% ()

helloween93

Totálně nechutná a šílená ujetost, která přesně plní svůj účel, baví. Politická korektnost šla kolem Grimsby brothers velkým obloukem, protože se tu pes a vozíčkář používají jako zbraň, hlavní postavy zažijí sex uvnitř vagíny slona, otevřeně se tu pálí do Trumpa a Radcliffa a nechybí ani vysávání jedu z varlete nebo orální sex s obézní černoškou. Škoda, že se z toho hit nestal a dvojky se tudíž nejspíš nedočkáme. Komerčně to Columbii, resp. Sony příliš nevyšlo. 4* ()

korok

Sacha Baron Cohen je můj oblíbený komik, navíc má krásnou manželku, mou oblíbenou herečku Islu Fisher, která zde účinkuje taky. Ano, je to mnohdy nechutné a perverzní ale přesně na tohleto jsme u Sachy zvyklí, už od dob Aliho G. :-) ()

Olík

Když se zpětně ohlédneme na Bruna nebo Borata, nezbývá něž konstatovat, že Sacha Baron Cohen má na víc, než ručně uspokojovat nadržené tlustokožce. Cohen nikdy nejel intelektuální ligu výjimečných, ale v již zmiňovaných kouscích předvedl dokonalou ukázku téměř až geniality na poli „laciného“ humoru. V případě Grimsbyho však bohužel zůstáváme převážně u té nižší formy. Zasmál jsem se, některé gagy mne opravdu rozsekaly, opět funguje Cohenův patent na postavu, bohužel je tam to „ALE“. ()

Eduardo

Z úvodu slabšie, ale čím bol koniec bližšie, tým sa zvyšovala aj kvalita vtipov a prekvapivo aj tie zvrátené scénky, ktoré v iných komédiach vždy pôsobia neskutočne trápne, tu fungovali až prekvapivo dobre. V tom bol Cohen ale vždy dobrý a hlavne kvôli tomu prižmúrim oči a z nerozhodných 3,5/5 zaokrúhľujem nahor. ()

Ihuj

Trochu jako Sandler, akorát je to i fakt vtipný. Nicméně orgastickou radost jako Diktátor, Borat nebo Ali G ve mě Nobby nevyvolal. Daleko víc jsem se cítil jako na projekci Brüna, na kterého se mnou nejen nikdo nechtěl jít, ale na kterého nechtěl vůbec nikdo jít, takže jsem byl v sále sám. Trochu guilty pleasure, trochu za hranou, když už musí i otrlý divák zavírat oči. ()

palmrus

Sasha Baron Cohen fekal version unlimited!!! Občas to bylo opravdu hodně, ale klobouk dolů před Markem Strongem, že na roli Cohenova bratra kývl. Chtělo koule jako pomela (Spoiler!! - které si nechá ve filmu poválet v Cohenově hubě) a nakonec celý film stojí za to! ()

Torpid

Cohen je Chaplin současnosti. Dokonce ukazuje v pár chvilkách, že je i skvělej herec. Humor má na hraně, ale podle mýho vychází ze všech jeho gagů nakonec - očišťující úlevnej smích. Je to úplnej opak třebas takovejch zpráv na Nově, který se tvářej seriózně, ale ve skutečnosti jsou fekální pornografickou žumpou. Cohen je možná na první pohled fekální humusák. Ve skutečnosti ale čistě a upřímně komunikuje s divákem. ()

Pantata

Ve srovnání s nabitým director´s cut Diktátora je to bohužel jen slabý odvárek, originálního nekorektního vtipu je tam pomálu, a tak si Cohen vypomáhá slabším fekálním "humorem". ()

bararich8

Tohle šlo vážně do kin? Hodně ujetá záležitost, kde je spousta scén opravdu ehm... ale jinak je tam tuna vtipu (někdy hodně stupidního), hlášek a narážek. Je-li vám fekální humor po chuti, nudit se nebudete, 3* Bára: Tohle je fakt shit. 1* ()