Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

mnx

Tato hrozivá směs nastartovaných análních otvorů, sloních vagín, homosexuálních praktik, nepohlavních přenášeních AIDS a ještě spousty dalších podobných věcí občas až zavání trapností, ale není to tak hrozné jako u podobně laděných komedií točených poslední dobou v Hollywoodu. Celkový dojem byl nad mé očekávání dobrý, a celkem jsem se bavil. Akční scéna s elektrickou Teslou model S potěšila. Doplněno: Zvyšuji hodnocení, myslím, že toto bude slušná kultovka :) ()

zerk0

Klasicky nekorektný, miestami až nechutný Cohenovský humor opäť posunul hranice "fekálnej" komédie. Klobúk dole pred Markom Strongom, že sa dal na túto šialenosť nahovoriť, no veľmi rád som ho videl aj v takejto roli. Príbeh bol zábavný a vďaka akurátnej stopáži vo filme absentovali hluché miesta. Akčné POV scény potešili, futbalové vsuvky tiež a preto sa predsalen prikláňam k tej štvrtej hviezde (slabej, ale predsa). Už sa teším na rok 200016, kedy Anglicko konečne vyhrá šampionát :D 70% ()

J.Mayen

Dal jsem na doporuceni, videl jsem, 2X jsem se zasmal,ale ostani temer odpad, ale ten preci jen nedam z duvodu, ze jsem mel moznost videt opravdu velmi spatne komedie. Borat u me slavil uspech,ale tohle co melo znamenat, proc se do vseho tolik nutit, vzdyt to bylo falesny jak spatne zatlucenej hrebik.2 hvezdy. ()

lobo87

Tak toto bol ďalší veľký Cohenov úlet. Bolo to miestami nechutné, úchýlné, ale zároveň také zábavné a s nadhľadom, že som si to užil. Cohenovi sa nečudujem, ale že sa na takéto niečo dal Mark Strong ma prekvapilo. Flashbacky z detstva boli fajn a miestami dokonca dojímali. POV scény boli brutálne dobre natočené. Celkovo to autori dobre zvládli - tam, kde mala byť akcia, bola akcia na úrovni, kde mal byť humor, tam som sa rehotal. Dokonca aj mojej romantickej manželke tiekli slzy pri niektorých scénach... 75% ()

srolyma

Vše co bývalo v Šášových filmech nejlepší, tedy břitký nekorektní humor a jeden gag za druhým, ustupuje do pozadí a vyskytuje se zde v množství pouze menším než malém. Naopak vše, co jeho filmům ubíralo kladné body, tedy samoúčelné nechutnosti a fekální rádobyhumor zde naopak přímo bují. Což znamená jediné – tato napodobenina Johnyho Englishe zaujme a pobaví pouze v maličkostech a nesnese srovnání ani s tím doposud nejslabším Šášovým filmem, kterým je pro mě Brüno. ()

wallax

Dobre nakrútená ale inak úplne priemerná komédia. Niekoľko dobých gagov, srandovné postavy...ak máte radi britský humor pridajte si pol boda, ak máte radi fekálny, sexistický a stupídny britský humor kľudne aj celý bod. Ak fekálny, sexistický a stupídny britský humor radi nemáte, bod odoberte....a možno radšej ani nepozerajte. ()

djbarrel

Já nevím jak tohle hodnotit. Jakože několik scén bylo fakt best - sloni, cucání jedu atd ... nicméně jako celek až tak moc nefunguje. Zřejmně film vystřílel silné náboje už na začátku a pak už neměl jak překvapit. Ačkoliv tempo je celkem svižné, malinko jsem se u filmu nudil. Což se mi obvykle u komedií, navíc takhle šílených nestává. Ať tak či onak film za shlédnutí stojí, už jen proto aby si každý udělal svůj názor. Dalo se to, ale podruhé bych už nemusel. 66 % ()

jack_scott

Ze začátku docela slibné, ale Cohen to opravdu přehání, a místy to už tedy moc vtipné ani nebylo, spíš trapné pokusy šokovat za každou cenu. Mark Strong svou roli zvládl asi i lépe než sám Cohen, jehož pitvoření bylo místy fakt ubohé. Směs docela zajimavá, to se musí uznat, ale víc jak 65% si to prostě nezaslouží. ()

t.b.kat

Tak tentokrát až na pár fórů jsem se neskutečně nudil. Úžasné však na Cohenovi je, že se směje lidem za každé situace a z každého národa je schopen udělat blbstán, což mu dávám k dobru. 2* ()

teplic

Prijebané ako každý Cohenov film. Oproti predošlým dvom vytŕča tým, čo robilo aj Borata výborným -- sociálno-spoločenskou satirou (ktorej mohlo byť aj tak viac), nie politickou, ktorá úplne dodrbala Diktátora. Teším sa, čo uvidím nabudúce -- detailné a veľmi zainteresované zábery na sloniu súlož a incestuózny tea-bagging nastavili latku dosť vysoko. ()

Enelya

Nejsem zrovna fanoušek komedií s fekálním humorem, ale tenhle film má něco do sebe. Bavila jsem se dobře, Sacha nezklamal a Markovi role agentů/zločinců/mafiánů/atd. prostě sedí. 60% ()

David_Beer

Teda čekal jsem další kokotinu s trapným humorem od Cohena. A také jsem ji dostal, ale jakou! Takhle dlouho jsem se celý film neřezal smíchem už ani nepamatuju. Tolik perverznosti, nahoty, vulgarit naposledy pamatuju v Boratovy, a nebál bych se i srovnání s tímhle legendárním kouskem. Ještě dlouho mi zůstane v hlavě scénka sloního bukkake, už nikdy nejdu do ZOO! ()

blondboss

Sascha Baron Cohen je proste kráľ podprahového a fekálneho humoru a to opäť dokázal hádam aj mnohonásobnejšie ako v predošlých svojich filmoch. Scény so slonmi, s cucaním varlat ci odpálením rakiet sú už tak trochu na hrane, ale to si típek uvedomuje a napriek tomu to funguje. Párkrát som sa fakt z chuti zasmial a preto musím dať tomuto snímku tri silné hviezdy akokoľvek je prvoplánový a s humorom na prvú signálnu. Navyše scéna s Trumpom bola super. 65 % ()