Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

hony23

Humor pocházející z té nejzvrácenější perverzity, která se navždy zapíše hnědým písmem do filmových análů a sloních vagín. Je to samozřejmě neskutečná kravina, na druhou stranu o které komedii můžu směle říci, že jsem měl při ní záchvat smíchu, až mi tekly slzy? ()

Tomko87

Cohen zase vo svojom živle. Škoda, že tvorcovia už prestrelili. (Slony a satie jedu) Inak situačné fóry boli super, hlášky ma dávali do kolien. Mark Strong bol perfektný ako vždy ,, ()

zissou

Nedivím se, že to v kinech propadlo, je to tak nechutný, že to snad ani nelze doporučit. Sice je to ten nejlepší kanální humor na trhu, ovšem stále je to jen humor kanální. Nic víc. 55% ()

Saxos

Dnešní komedie - jedině plné uchylných, trapných píčovin, doplněné správně zahraným dementem a stádem debílků, nejlépe parodující superagenty jejího veličenstva. Pak je nějaká naděje na úspěch. Klady: Saša, jako okotletovaný fotbal chuligán, jehož jedinou zálibou je výskok na hroší kočičku, aby rozšířil řadu svých potomků. ()

Ace.A.T.L.

No, pokud tohle někdo s čistým svědomím pustil do kin, tak musí bejt stejně psychicky vykloubenej, jako my všichni, co se nám to líbí. Tenhle film je plnej toho, co si nikdo ani v nejperverznějších představách, snad nemohl představit. Zároveň je to i akční, správě rychlý, má to spád a člověk si to užívá od začátku do konce. Neuvěřitelný zvěrstvo, úchylárna, akčňák a komedie. Za mě 4,5* a s přikloněním k varování o porušení morálky URČITĚ DOPORUČUJU ()

stanyko odpad!

Nevtipny, nechutny a nezmyselny... Nechyta sa to ani na slabuckeho Bruna, a nie to este na Borata ci Diktatora... Proste odpad. ()

kenvello11

Neskutočná komédia. Plakal som od smiechu. Vrelo odporúčam. Top komédia za posledných pár rokov. Klobúk dole. Sacha Baron Cohen ma zatiaľ nesklamal. ()

Dawydov

Je to docela slabé, ale dá se to přežít, aniž to chce člověk vypnout. Zvědavost, co bude dál, je silnější. Je to blbost, vtipů není dost, ale... prostě to ujde a celkově jakžtakž pobaví. 50% ()

Amalberga odpad!

Křupani a burani jsou z neznámého důvodu kool. Nechápu proč. Takovou kupu ubohosti a přízemních vtipů, zoufalou snahu šokovat a znechutit diváka sloní dělohou a zároveň ho dojmout vztahem mezi bratry a závěrečným proslovem na fotbalovém hřišti, jsem už dlouho neviděla. ()

rEooo

Nebyť tých flashbackov stými hnusnimi deťmi tak to mohlo byt ešte lepšie, predpokladám že scenárista ma niake nesplnené análne očakávania keď všetko trebalo riešiť umiestnením predmetov do otvoru. ()

Pe!eter

Nooo jestli máte rádi humor typu "Do koulí mě trefila šipka s jedem a teď mi to musíš vysát" nebo sloní bukake párty přičemž hlavní hrdinové jsou uprostřed dění, tedy přímo ve slonici, tak je to něco pro vás. Prostě místama je to tak debilní až je to vtipný. ()

Hopeman

já toho žida mám prostě rád, páč mě fakt dokáže rozesmát a když u toho bulím smíchy je to známka toho že to fakt stálo za to utratit ten čas - na tyhle filmy se nejlépe dívá v bandě, to můžete klidně měřit jak dlouho budou rezonovat bránice.....jo a nic pro " Intelygenťi " vy si to přepněte na pýchu a předsudek (ale ne zombies...tam je to taky vo zábavě) ()

kolly13

Typicky Cohenův mix zábavy, za-hraniční obscénnosti, debility a utahování si z kdekoho. Kdož viděl minulé filmy, nemůže být překvapenů; snad profi-akcemi. Slon, jed a vypatlaní britští football fans jsou neopomenutelní. ()

jojto

Ježiši Kriste Pane. Saša, kam do poženieš nabudúce? To si si fakt nemohol odpustiť tie scény so slonom a housenkou lonomiou v rybí továrne? Chcel som si to pozrieť s mladistvými a teraz aby som prehodnotil svoj mravný kodex. Ale je fakt, že som sa i zarehotal a Strong je naozaj silák, že sa nechal prehovoriť na ...., však si to pozrite :) ()

v.indruchova

Tento druh humoru není pro mě. Když si na film jen vzpomenu okamžitě se plesknu do čela (facepalm:) Zajímavě natočené ve spojení s tajnými agenty. ()