Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

Katgatoo

Smála jsem se, ale občas mi to přišlo už trochu moc nechutný a málo vtipný. Myslím, že Cohen umí dělat i sofistikovanější srandu. ()

Cezar209

Co k tomu.., SB Cohen uz inym nebude. Ked za hranicu vsetkeho tak si zaplatte jeho. Vulgarne so vsetkym co k tomu patri. Obycajne sa v jeho filmoch nevyskytnu ziadne hviezdy, aby si nepokazili meno no v tomto pripade sa penelope a markovi cudujem. Par vyslovene humornych scen sa tam najst da ale zvacsa je to az nechutne nie humorne (a to ja neni som ziadny tazky moralista). ()

janmatys

Tak pan Cohen může být pro mnohé ztělesněním komedie a zábavnosti, ale ... přestože jsem slyšel o tomto "herci" mnohé a tím si držel od jeho počinů poctivý odstup, nakonec jsem se rozhodl na jeden z jeho filmů podívat. Ano, tím filmem jsou právě Grimsby a ti mě skutečně utvrdili v tom, že pro mě je pak Cohen ztělesněním trapnosti a úchylnosti a nebýt výkonů ostatních jistě bych neváhal s ODPADem. Jednoduše řečeno mi styl humoru přijde debilní, scéna se slony se může líbit jenom úchylům a zkrátka odshora dolů je to závod o to jak udělat z trapného ještě trapnejší... Jedna hvězda za Stronga a Atkinse. ()

StandikK

Film začíná ve velkém tempu. V polovině upadne a na konci se už jedná jen o oplzle nechutnou slátaninu. Nechápu, kterého scénáristického exota napadlo udělat v průběhu filmu z Cohena nějak nepovedeného Bonda a ze Stronga nějak nepovedené nemehlo. ()

eoj

Na film se nekoukejte pokud nemáte rádi - Cohena / Nechutnosti / Nekorektní humor. Dále doporučuji sledování ve skupině a intoxikován (vhodné budou substance založené na etanolu nebo THC). ()

lineker

Film u kterého váháte mezi průměrem a lehkým nadprůměrem. Místy je to totiž kurevsky vtipný a místy zase sešup do naprostý trapnosti. Každý kdo však miluje Cohenův fekal-hůmor by to měl vidět. U mně se to za ten závěr nad ten průměr dostalo. ()

maxs

Se svou přítelkyní / ženou se na to rozhodně nekoukejte. Tedy alespoň za předpokladu, že to není přítelkyně/žena s koulema, chlupatýma nohama a lahváčem u pusy. Tenhle humor totiž není pro každého. Kdo si je ale schopen popustit uzdu fantazie a zkousnout nějakou tu do extrému dotaženou nechutnost či prasárnu, ten se bude KRÁLOVSKY bavit! Baron Saša prošel evolučním vývojem a i když mě jeho prvotiny, založené na "skutečných" reakcích "skutečných" ne-herců příliš neoslovily, z umaštěného kamínku se stává nablýskaný klenot! Když si totiž uvědomíte, že se jako divák válíte po gauči a přes masivní činnost žláz s vnější sekrecí sotva vidíte na obraz, je ten správný okamžik přiřknout Cohenovi zasloužilý "palec hore" za velmi neotřelou, v jistém směru jedinečnou a podle jeho gusta i správně perverzní podívanou, která nenechá jedinou bránici vyset v klidu. Jen tak dál Sašo, jestli nesestoupíš z evolučního cyklu své režijní kariéry, mám vážné obavy, že příště už mi ta bránice definitivně pukne! 4,4/5* ()

Fahfkas

Sacha opět nezklamal. Od jeho filmů vždycky očekávám, že vypnu mozek a užiji si nenáročný film s občasnými scénkami, u kterých se zatlemím. Těch scének je tu dost a rozhodně jsem se nenudil. Film splnil mé očekávání a dávám zasloužených 70% za nenáročnou komedii. ()

MM1979

V prvním okamžiku se to tváří jako plnohodnotný akční film, pak to vypadá na komedii, ale nakonec je to sprostá, úchylná, bláznivá kokotina. Jedna scéna za všechny, když se ti hodní schovají před téma zlými do vaginy slonice, ale bohužel zrovna jde slon se slonicí souložit a jelikož dle prohlášení aktéra slon souloží až tři hodiny, tak mu musejí stimulovat jeho koule a pořádně mu pohonit péro, aby to urychlili a pak je scáká sloní semeno… Fakt praštěné, úchylné a pro mládež, tedy vlastně pro všechny věkové kategorie nevhodné. ()

somme

"To co Voldemortovi trvalo 8 filmu si ty zvladnul za par sekund." Bavila jsem se. Obcas trochu na hrane, ale jindy zas naproto genialni. ()