BrakeZ

Velmi nečekané překvapení. Měl jsem vůči filmu lehké předsudky, ale nakonec se z něj vyklubal jeden z nejpříjemnějších počinů za dlouhou dobu. Vše je dovršeno skvělými hereckými výkony a nenuceným zpracováním. Člověk jednoduše po zhlédnutí odchází pozitivně naladěný :-) ()

Jespi

Na jednu stranu strašně stupidní přímočarý film, na druhou stranu dobré odlehčení, když se chcete na něco koukat, nechcete u toho myslet a jen konzumovat. De Niro v roli typického důchodce z reklamy, který je plný optimismu, staré školy, ale chuti se učit novým věcem, zahrál docela uvěřitelně, Hathaway mi do role moc neseděla, ale celkově jsem si film užil. Zhruba v polovině filmu přišla trošku nuda, ale jak se začala řešit nevěra, film dostal trošku rychlejší spád a konec byl typickej hollywoodskej brainwash happyend, ale u takového filmu se to dá očekávat. 75% ()

peetriss

Od Stážisty jsem měl vysoká očekávání, přesto dokázal ještě více pozitivně překvapit. Již dlouho jsem neviděl takovouto pohodovku, kde se ve firemním hierarchickém prostředí, rozehraje výborná mezigenerační symfonie plná nenásilného a inteligentního humoru, životních moudrostí, lásky a prorodinných prvků. Základem úspěchu je skvělý a sympatický herecký duet Anne Hathaway a Roberta De Nira, který se po dlouhé době objevil v pořádné roli. Už dlouho se mi nestalo, abych se při filmu cítil tak dobře, pohodově a pozitivně naladěn, proto s plným hodnocením neváhám. ()

mclenin

V príbehu stážuje R. De Niro u Anny Hatavájovej, herecky však stážuje Anička u Róberta. Pohodový oddychový film na sobotné popoludnie pri čaji, keď je vonku blizzard a vy máte náladu pod psa. Zaručene ale funguje aj za iných podmienok, napríklad k nočnému bdeniu, odskúšané. Má potenciál stať sa pravidelne reprízovaným, víkendovým TV filmom. Človek si pri ňom zavše oddýchne. ()

lucijelucije

The intern měl pro mě velké srdce. Hlavní role byly výborně obsazené a myslím, že vše si sedlo, jak mělo. Nebylo to přehnaně romantické, klišé v míře. Žádný přemrštěný american style. R. D. Niro byl kouzelný a správně nevinný. A. Hathaway byla přesně taková, módní stažistka, jakou jsem si představovala. Tenhle stážista byl ohromně poutavý a nenásilný film. Rozhodně 4*. ()

Mitin

Anne Hathaway mě poslední dobou uplně nebavila, ale v The Intern jsem jí přímo žral. De Niro opět předvádí, že by byl v jeho letech stále schopnej sbalit dvacítku. Film pro mě takovej menší nadprůměr, nenáročná podívaná na uvolnění, ale super téma. 70% ()

Strandmon

Neobyčejně obyčejný snímek. Tento film se zprvu tváří velmi všedně, ale časem zjistíte, že se jedná o velmi milý a sympatický snímek. De Niro se pro tuhle roli narodil a už od začátku jsem věděl že mu tehleta komedie sekne. Jedině bych možná zkrátil stopáž, ale jinak milá pohodovka. ()

ondrula

Zoufale blbé a nechutně korektní. Všichni ti Amíci jsou tam na sebe tak nějak pohádkově hodní a všichni jsou strašně easy a pozitivní, navzájem se podporují a lezou si do zadků, že se mi z toho dělalo zle. Děda De Niro hraje dobře, ale jeho figura je opravdu trapná. Nejvíc se mi ovšem chtělo zvracet z manžílka Anne Hathaway; mimoto že to byl trouba k pohledání, zajímalo by mě, jestli skutečně existují někde na světě manželé, kteří spolu hovoří takovýhle pozitivním a korektním způsobem. Přiznávám - nedokoukáno. ()

Honzeek95

Spíše než o komedii se jedná o klasické drama o lásce, kariéře, generačních rozdílech a pohledech, nevěře a podobně - to vše zasazené do moderního kabátu naší doby. Povedený a příjemný film se zajímavými myšlenkami. ()

valasek.m

Nádhera, je vidět, že je pod filmem podepsaná naše úžasná Nancy Meyers. Dále Oscarová dvojce De Niro a Hathaway, to prostě nemohlo dopadnout špatně. Skvělý scénář, perfektní herecké výkony a hlavně je to další takový feel-good movie, u kterého můžete vypnout a nechat se unášet parádním filmovým zážitkem. ()

Prochy38

Tento film by měl být povinně ve školních osnovách, aby se dnešní smradi naučili, jak se chovat k a jak si vážit starších, zkušenějších lidí. R. De Niro v jedné z nejpovedenějších rolí v posledních letech a spolu s krásnou a výbornou A. Hathaway tvoří skvělou nesourodou dvojici, která k sobě hledá cestu po celou dobu příběhu a je to nádherný a silný příběh. Skvělé. ()

.baris.

Neskutečně milý film, v němž exceluje naprosto fantastický Robert de Niro (a že jinak jeho fanynka až tak nejsem). Jeho postava je tak neskutečně příjemná, že bych si takového Bena moc přála poznat i ve skutečnosti. Zároveň se snímku daří vyhýbat se přehnaným klišé a patosu je v něm tak akorát, aby to člověka rozněžnělo a nenasíralo. Takhle nabitá pozitivní energií jsem už dlouho po žádném filmu nebyla - a efekt je opakovaný, i po druhém zhlédnutí odcházím od filmu se stejnými milými pocity. Jasný plný počet. ()

Jaro_slav

Oddechovka. Ale asi proto, že ji vypráví ženská, vzniká dojem hlubšího sdělení, přesahu. A svym způsobem tam je - celé to vypráví o tom, jak by ženy (aspoň teda některý) nás, klukychlapymuže, viděly. V jednu chvíli mě taky napadlo, že to je úplně jak Babí léto, hravě natočenej příběh o (s)hledání dvou lidí. Hodně výraznejch 80%, jeden z filmů, na který budu moct koukat opakovaně. Hezky nekonfliktně natočený, úžasně zahraný a dobře vybalancovaný (humor vs. takový to dojetíčko). ()

Mikino00

Kýčovitý tuctový dějově předvídatelný šablonovitý film s velkým happy endem působí překvapivě příjemně a proudí z něj pozitivní atmosféra. ()

Mikeel

Já nemám absolutně problém s pozitivně laděnýma filmama, kde jsou k sobě všichni až nepřirozeně milí, zdvořilí a laskaví. Vlastně jsem po dlouhé době takovou sluníčkovou injektáž potřeboval a zhruba do dvou třetin jsem si jí i užíval. Ale pak to začne bejt až moc přeslazený a je z toho jen uslzený patos a chlácholení a přehršel šroubovaných životních mouder. A to je škoda. Kdyby Stážista dokázal udržet všechny ty emoce na uzdě, byl by prostě milým filmem, který pohladí po duši. Jenže je spíš takovým dospělým pohádkovým kýčem. ()

Ollie235

Nepříliš vtipná, ale opravdu nesmírně příjemná feel-good komedie. Určitě jsem čekal více humorných situací v souvislosti se sedmdesátiletým stážistou v mladém kolektivu, ale to, že se De Niro rychle chytil, překvapivě vůbec nevadilo. Ba naopak. S Anne Hathaway vytvořili výbornou hlavní dvojici, která je hlavní zásluhou toho, že je The Intern víc než jen nudnou tuctovkou a moc rád si jej někdy v budoucnu pustím znovu. ()

aLPaC

První půlka, kdy se řeší vtipné souboje mezi starší a mladší generací a ve které dostává prostor neskutečný De Nirův komediální talent, byla brilantní. Ve druhé půlce vtipné scény pomalu mizí a dopředu se dostává takové trochu rodinné melodrama, kdy hlavní hrdinka řeší rozpory se svým manželem (nejsem sexista ale chlap na mateřský a ženská v práci, to mi prostě připadá divný). Na konci mi byl jednu chvíli musím se přiznat De Niro svou dokonalostí už trochu protivnej, ale přesto jsem se rychle přenesl a hodnotit nemůžu níž. Pro mě milé překvapení! ()