Dont

Za poněkud přeslazený závěr jsou to čtyři s odřenýma ušima. Ale jinak je to skutečně docela fajn, nenáročná moderní pohádka s několika originálními nápady a sympatickými herci. ()

Aleee89

Příjemná oddechovka na sobotní odpoledne. Sympatický De Niro, sympatická Hathaway. Příběh sám je standardní záležitostí, která baví, neurazí, ale nemá moc čím překvapit. ()

Ombe

Nesouhlasím s ním, ale přesto jsem si přečetl Verbalův komentář. Vážně mě překvapilo, jak moc dokáže být de Niro úspěšný v takovéhle roli. Nemám v oblibě filmy s úhlavním tématem: důchodce, ale tenhle sympaťák ze "starých dob" mi zvedl náladu. Bohužel mě ale nenadchla ani prapodivná zápletka ani hlavní herečka a závěr mě dokonce zklamal. Záměr je mi myslím jasný, přičemž může být rád za tři hvězdy, když jsem si přečetl Verbalův koment. ()

Chrysopras

Jistě, není to žádný velký umění. Ale hodně příjemnej film. Už jen to jak pozitivně líčí přínos seniora je hodné ocenění. A když k tomu připočtu výbornej výkon mistra Boba a příjemnou Anne, tak je to lehkej nadprůměr... ()

Vessper

Stážista je takový ten film, u kterého máte celou dobu úsměv na tváři. Až na ten extra sladký romantický konec to je opravdu milé, vtipné a povedené. Samozřejmě celé to stojí na De Nirovi, který je zde v celkem netradiční roli a který je naprosto skvělý. Za mě dobrý! 70% ()

kalap

Romantická rozprávkova kaša bez chuti. Muž ju podvádza, ale ona mu len tak odpustí. kto raz podviedol podvedie aj druhý,raz, lebo vie, že mu bude odpustené. Mala ho kopnúť do vajec a nie žiť ako paroháčka. ()

dyfur

.....Robert de Niro ako dôchodca na stáži.... nie som extra priaznivec tohoto druhu romantickych komédii,ale..... no dalo sa .... ()

jezurka42

You should feel nothing but great about what you've done, and I'd hate to see you let anyone take that away from you. Pokaždé když koukám na film z pera Nancy Meyers, pokaždé, když zjistím, že tato roztomile podivuhodná žena stála za kamerou toho daného filmového klenotu, vyvstává v mé mysli otázka a myšlenka, jak to ta ženská dělá. Jak dokáže s lehkostí sobě vlastní vytvořit hrdiny, kteří s přenosem z papíru na plátno nevyblednou. Jak s vtipem a důvtipem vytváří zázemí těchto človíčků. Jak i v trapnosti dokáže najít jakousi lidskou stránku věci. Jak mne dokáže pokaždé pobavit i dojmout. Napadá mne jediná odpověď, dosti nelogická, ale jaksi jediná, která to všechno vysvětlí - protože je to právě Nancy. Protože je to prostě Nancy. Je to genius loci filmu, bůžek ochraňující naše milované rom-com od lacinosti, vtíravosti a prvoplánové líbivosti. ()

BugHer0

Na film jsem narazil náhodně a nic moc jsem od něj nečekal. O to víc mě potěšil výsledek. Určitě nejde o komedii, u které se budete za břicho popadat, ale téměř celou dobu jsem měl na tváři přiblblý úsměv. Je to prostě super oddychovka, která vás zahřeje u srdce a spraví vám náladu. DeNiro je neskutečně sympatický dědula, Rene Russo šmrncovní dáma a líbila se mi i Anne Hathaway, kterou normálně tolik nemusím. Každopádně vřele doporučuju, pro mě jeden z nejpříjemnějších filmů roku. ()

lioncel

Příjemně pohodový pocit při sledování skvělého Bena, poctivého pracanta ze staré školy. Jeho počínání a snahy upozornit na sebe v tomto století žijící a velmi úspěšně podnikající Jules, se tak nějak někde v polovině náhle docela násilně vytratí .. tak rychle, jak se podivuhodně změní do té doby pohodová a hlavně docela suverénní šéfová ... ()

TheDon

Po shlédnutí tohoto sacharidy nacpaného filmu, doporučuju návštěvu vašeho stomatologa, zahrnující objednávku dentální náhrady vysoké kvality a estetické hodnoty, protože vám z tohoto přeslazenýho spektáklu vypadají veškerý zuby z huby. Pokud se tak ale nestane, parodontitida je v každým případě nevyhnutelná. Takže k vašemu dentistovi se na křeslo stejně dostanete, ať už dřív, nebo později. Capo di tutti Capi v roli dědouška ze staré školy, který s úsměvem řeší problémy celé firmy a nevtíravě se dostává do centra dění, aniž by trpěl inkontinencí ,nebo poruchami erekce. No a (SPOILER) podváděná, věčně nevyspaná Anička, která klidně odpustí svýmu zrzavýmu manžílkovi i anální sex na dětským hřišti s neznámou maminou.(konec SPOILERU) Tzn. je to celý totálně o hovně, ale překvapivě místy i lidský. 55% P.s.: Když si manželku vezme ve dvaceti, jsou spolu 42 let a ona je tři roky mrtvá, jak mu kurva může být 70? ()

Lord.Jim

Takže máme prosperující firmu a velmi schopné mladé lidi. Avšak se sociální inteligencí na pokraji debility. Kol toho se točí celá eskapáda vtipných situací, které mají asi působit roztomile. Hnus. ()

applause

Úžasný film! Nevím, co bych k němu napsala. Anne Hathaway a Robert De Niro jsou super dvojka. Film pohladí po duši i rozesměje...můžu doporučit. ()

easaque

-3* hodnota této oddechové komedie u mě padá hlavně na přehnaně pozitivním přístupu, s kterým se v posledních letech setkávám všude kolem, aneb Sluníčkaři vpřed! Ale na druhou stranu jsem se i dobře bavil, když jsem se snažil přehlédnout těch kup klišé a cukrkandlu. Těžko se mi to hodnotí, protože nacházím silné argumenty jak pro 2 i 3 hvězdičky, takže výsledek uvidíte až se rozhodnu.V každém případě, takhle svět nefunguje určitě ani v Americe. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Necron

novy dil ordinace v ruzove zahrade, tentokrat z hollywoodu - nabity mladymi, perspektivnimi marketingovymi talenty, sedicimi v supercool openspace kancelari uvnitr renovovane brooklynske tovarny, vybavene dokonalymi jablecnymi produkty. trendy hyperkyc ma prodat a zachranit uvadajici taichi hrebec robert de niro, ale nedari se mu to ani presto, ze je vic cool nez ladislav spacek. ()

Aljak

Priemerný scenár, priemerná zápletka, priemerné postavy, a v konečnom dôsledku úplne priemerný film... inými slovami: čakal som určite niečo viac! No áno, Ben bol bezchybný dobrák, ktorý motivuje a napriek generačnému rozdielu sa v modernej firme ujal priam dokonalo. Dokonca sa dostal aj do priazne tvrdej a večne zaneprázdnenej šéfky. Práve to formovanie nevšedného priateľstva bola asi najlepšia časť celého filmu, inak to vôbec nenaplnilo očakávania. A ten koniec plný sentimentu, to mi prišlo fakt také nasilu... ()

ProNotor

Z nějakého mě neznámého důvodu mi tento film nehorázně sedl. De Niro v celkem vážné roli, kde se díky zkušenostem nabraným během života snaží s použitím své důchodcovské energie pomoct svému okolí jako stážista. Nevím proč, ale film se mi opravdu líbil. Trošku srandy, trošku vážného téma, je to slabší pětka, ale pořád pětka. ()

Vyhy

Příjemné a volně plující. Celou dobu jsme se usmívali, občas od srdce zasmáli. De NIro je výtečný herec, který si zahrál hodného "dědečka", který svou vnímavostí vše napraví. Stará škola a rytířství je nyní zas moderní. Rádi se podíváme znovu. ()

Wiikii

Příjemná komedie s excelujícím De Nirem a velmi dobrou Anne Hathway, škoda jen, že mezi pohodovým humorem se párkrát prodral i pubertální humor typu American Pie jako byla třeba scéna s masáží. .... HODNOCENÍ: 80% (4*) ()