poster

Barbie a Kouzelná dvířka

 • USA

  Barbie and the Secret Door

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Pohádka

USA, 2014, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Simbet
  *

  Princezna Alexa v údivu zjištuje, že je tajemný svět za kouzelnými dveřmi, já, zase, že kvalita Barbie postupně upadá. Všechno, co v této pohádce je, už tu někdy bylo, včetně podezřele povědomé hudby. Nevím, jestli už jim dochází nápady nebo záměrně tvůrci šahají po něčem osvědčeném a dost možná, že pro dětského diváka to má pořád stejné kouzlo, pro dospělého obdivovatele Barbie je to však rána pod pás. Pod dojmem tohoto filmu pravděpodobně přehodnotím všechny Barbie, některé jsem zcela určitě podhodnotila a jiné zase naopak.(11.1.2015)

 • Yalka
  odpad!

  Nuda, recyklace 100x ohraných motivů, místy fakt hodně trapné. Jediný nový prvek: dost neobvyklá záporačka. Bohužel pointa s ní byla lehce předvídatelná a shodila celý předchozí děj. Scény s ní jsou ale to jediné, co si pamatuju. Necelý měsíc po zhlédnutí už vůbec nevím, o čem to jinak bylo. Přetrval jen pocit, že šlo o jeden z úplně nejnudnějších barbie filmů.(6.3.2015)

 • blondboss
  **

  Barbie vo svete fantasy prichádza opäť len s podpriemernou jednohubkou, ktorá sa môže páčiť naozaj len malým dievčatkám, ktoré majú rady farby, kúzla, víly a všeobecne vyčačané rozprávky. A hlavný záporák, malá odporná Malucia, ktorá mi liezla tak na nervy, že som myslel, že ošediviem. Tento diel jeden z tých slabších. 40 %(6.3.2017)

 • Streeper
  *

  Kvalita Barbie je čím dál, tím nižší. Nevím proč, ale novější filmy s Barbie jsou plné písní, které jsou si neuvěřitelně podobné a nudné a ničím nejsou originální.(2.5.2015)

 • piglit
  **

  Až v této epizodě jsem si uvědomil, že Berbie je zřetelným archetypem árijské dívky, která díky svým schopnostem a převaze nad neárijskou populací bezvýhradně dominuje. Pomáhá hájit a rozšiřovat lebensraum spřátelených národů a skupin, s okouzlující snadností potlačuje zlovolné podbytosti (Malucia). V Mattelu evidentně uvažují správně politicky a určitě fandí spřáteleným a vždy mírotvorným Palestincům!(16.9.2014)