poster

Ztráta paměti

 • Velká Británie

  I Inside, The

 • Slovensko

  Strata pamäti

Krimi / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

Velká Británie / USA, 2004, 87 min

Scénář:

Michael Cooney (scénář, divadelní hra)

Kamera:

Martin Langer

Hudba:

Nicholas Pike

Střih:

Chris Blunden

Scénografie:

Allan Starski
(další profese)
 • ViktorEl
  ****

  Pre mňa to bol výborný a originálny film (aj keď sa to miestami podobá na Osudový dotyk). Celý film si drží to pravé napätie, ktoré vám nedovolí ani na 5 minút odbehnúť od televízora. K tomu tá mrazivá atmosféra a výborná hudba. Ryan Phillippe zase podáva výborný výkon. Nečakaná pointa filmu len prospieva. K dokonalosti mu, ale čosi chýba. 75%(27.6.2010)

 • draggo
  ****

  Strhující, napínavé, zajímavě vymyšlené. První půlka bez diskuze za pět hvězd. Pomalé rozkrývání záhad minulosti, proplouvání 2ma časovými rovinami, to všechno udržuje diváka napjatého co se stane dál, jak to vlastně celé bylo atd. Pak to ale bohužel začne trochu upadat, a stává se to celkem předvídatelnou záležitostí s nevýrazným koncem (ten mě naštval). Velkou pochvalu zaslouží Ryan Phillipe, jeho výkon byl opravdu excelentní. /viděno v TV: 80% a 4*/(1.8.2010)

 • Gilmour93
  **

  Pan Cable ztratil od mozku kábl a tápe v andělu po nemocnici, Phillippe tápe herecky a chudák sklíčený divák tápe, jestli dva roky náhodou nejsou jen dvě minuty a kdo je tady vlastně v očistci. Pointu jsem myslím pobral, ale zároveň přitom popřel rčení, že jedno je jen kolečko od trakaře. Puzzle nevhodné pro děti od 4 do 80 let..(23.10.2014)

 • genetique
  ***

  Scenárovo je to všetko na celkom slušnej úrovni a vďaka malej stopáži aj celkom rýchle a nerozvláčnené. Celá skladačka sa pomerne dobre začne, zauzlí a aj záver je celkom schopný. Herci tiež neurazia diváka. Čudujete sa preto prečo len za tri hviezdičky? Film je totiž absolútne bez štipky napätia a nervov, ktoré robia filmy zaujímavými. A je to škoda, hlavne pri filme s takýmto potenciálom. 65%.(10.12.2006)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Výborně, doktore, fakt jste ho uklidnil......... Simon (Ryan Phillipe) to nemá lehké. Má ztrátu paměti a zároveň si vzpomíná na dva časové údaje vzdálené od sebe dva roky. Co se mu zdá, co je realita, co je vize, co vzpomínka a co je jen přání ? To zatím nikdo neví, natož Simon. CITÁT - Mám pocit, že dost často pykáme za to, co se stalo........... Simon začne brát své vize (stále netuší, která je ta pravá) vážně a začne se snažit měnit vzniklé situace. Povedený mix ze snímků Osudový dotyk a Svěrací kazajka. CITÁT - Ještě máme na vybranou.........(27.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace