Ztráta paměti

Simon Cable se probouzí v nemocnici s totální ztrátou paměti. Nevzpomíná si na své manželství, okolnosti smrti vlastního bratra, ani dopravní nehodu, která ho málem stála život. Má vymazané poslední dva roky života. Jeho lékař mu pomáhá paměť obnovit a postupně se Simonovi začínají vybavovat jednotlivé události ve snech. Brzy zjišťuje, že je v těchto "vzpomínkách" schopen měnit věci, které se mu v minulosti staly. A pokusí se změnit svou minulost. (oficiální text distributora)

splaty

Málokdy se mi stane, že se ztratím v ději. Ale tentokrát se mi stalo nejen to, ale také jsem si bláhově myslela, že znovu naskočím. Tak trochu vím o čem to bylo, tak trochu vůbec netuším. Buď se jednalo o promyšlený masterpiece, nebo o masterslátaninu. Nicméně jsem si jistá, že hudbu složil někdo bez talentu. Pardon. Gilmour93 vystihl. ()

TylerD.

Vypjaté, uřvané, překombinované a hlavní postava, se chová nelogicky. Snaží se to těžit s tajemného skákání v čase ale na mě to působilo pouze zmateně. A ještě jedna výtka - divil bych se, kdyby pointa, jestli se to dá tak nazvat, většinu diváků nenapadla jako jedna z variant během filmu. ()