Ztráta paměti

Simon Cable se probouzí v nemocnici s totální ztrátou paměti. Nevzpomíná si na své manželství, okolnosti smrti vlastního bratra, ani dopravní nehodu, která ho málem stála život. Má vymazané poslední dva roky života. Jeho lékař mu pomáhá paměť obnovit a postupně se Simonovi začínají vybavovat jednotlivé události ve snech. Brzy zjišťuje, že je v těchto "vzpomínkách" schopen měnit věci, které se mu v minulosti staly. A pokusí se změnit svou minulost. (oficiální text distributora)

mala_kea

Ryan má za sebou rozhodně lepší léta a upsat se zhovadilosti a hrát si na nemocničního blázna není zrovna košér. Zprvu jsem měl celkem jasno, jenže pak můj myšlenkový pochod zkazila (no, spíše zlepšila) Piper Perabová, které mě, jak se lidově říká ,okouzlila. Ona hraje hůř, než babičky dřevák, ale její krása všechno komplikuje. Ovšem nejsme na miss krásy, abychom hodnotily za vzhled. Naštěstí pro někoho, právě ona nahodila nový prut a nové čekání na nějakého toho dravce. Dravci se už chytat nenechali, ale hromada pavučiny představující zapeklitý, ale konstruovaný děj, ano. Ovšem i pavučina se v tom nejlepším přetrhne, tak i tady se "I inside" přetrhnul nečekaně a já dál nemohl hltat tak povedený kousek. ()

burton

Ježiš, tak oni to nenatočili Němci! Noale to je teda blamáž, omlouvám se, páč jsem celou dobu trošku nadávala, že jsem se na tohle dala a spílala těm skopčákům za to, že kdyby neobsadili toho hezouna, tak by na to nikdo ani nemrk.. Noale řekla jsem si, že to dokoukám, abych se dobrala nějakého konce. Takže jsem se dozvěděla, jak to nakonec dopadlo, což je podstatný a víc už o tom nebudeme mluvit. ()

kohut

Thriller taziaci s lakavej temy straty pamate. zaujimavo zamotany dej, kedy nevedno co je skutocnost a co vyplod fantazie. Film sa cely odohrava v sanatoriu, kde sa Ryan Phillippe lieci zo svojej amnezie. Zacne sa mu zdat, ze niekto usiluje o jeho zivot a navyse zena, ktoru mu predstavili ako jeho manzelku, sa k nemu zrazu nehlasi. Za pozretie to stoji, ale nie je to ani Memento ani Identita ()

cerbygerby

Hodně zamotaný film, neustále přemistování z budoucnosti do minulosti a přítomnosti, člověk se v tom hodně ztácel, tedy aspon já.. proto jsem film zkoukl podruhé..ne že by mi to pomohlo, ale o něco lépe jsem se orientoval.. Skvěle to zahrál můj oblíbenec Ryan Phillippe, takže celkové hodnocení je 4* ()

n3uro

Zvláštní film. Rozhodně nemůžu říct že by byl nezajímavý, spíš docela složitý pochopit jak a co vlastně je. Nebo to tak mělo být...? ()

AbelXavier

Srovnani s Butterfly efektem je nesmyslne, I Inside je vice temny v porovnani s onim az teen thrillerem. Skoda ze nebylo lepe vysvetleno ono cestovani v prostoru, kdyz se nahle zjevoval ve svem dome a pak zase zpatky v nemocnici. Prvni pulka vyborna stred vychladnul, ale zaver se nepokusil o americke klise a tim si ziskal mou prizen. Fajn prekvapko. ()

VanMagnifico

Dle mě to na konci přes veškeré zmatky všechno do sebe parádně zapadlo (spoiler - analogie mezi roky 2000 a 2002 s časem úmrtí 20:00 a 20:02). Ano je to podobné jako Butterfly Effect, ale napětí tomuhle rozhodně nechybělo. ()

AlexDLarge

Od začátku je tento film vedený vcelku dobře. Ke konci už ale bohužel napětí upadá a tak trochu se mi zdá, že už tvůrci nevěděli, jak ten příběh zakončit. ()

Milda003

Film je absolutně nezajímavý a chaotický. Možná i špatně natočený. Nemluvě o tom, že podobnost s Osudovým dotykem 2 je při nejmenším podivná - i když provedení je mnohem horší . ()

nula87

Nic zvláštního, ale neurážející x-tá variace na ztrátu paměti, tady promíchaná s "cestováním v čase". ()

Prubner

Nápad je dobrý, ale trestuhodně nevyužitý. Místo, aby autoři lépe využili motiv cestování časem, plýtvají časem k tomu, aby nejdřív diváky napínali, co že se to vlastně s hrdinou děje, a potom zase, jak to vlastně všechno před těmi dvěma lety bylo. Ale nedělají to moc šikovně, takže divák všechno velmi brzy uhodne a pak se už jen nudí. Prostě: autoři chtějí machrovat, ale nemají na to. ()

Předseda

Při sledování tohoto filmu jsem obětoval veškerou pozornost na to, abych se v tom neztratil, ale tvůrcům to bylo šumák. Na konci jsem zjistil, že se nebylo ztratit v čem. Nejhorší snad byla atmosféra budovaná histerií hrdiny a uklidňováním nemocničního personálu. "A sci-fi to není určitě!" ()

George.Camel

Mám rád tyhle filmy se ztrátou paměti a cestou časem zpět, kdy se hlavní hrdina vrací do minulosti, pokouší se změnit věci k lepšímu a pak, když se vrátí zpět, je vše ještě horší, než původně bylol. Nabízí se zde srovnání s filmem OSUDOVÝ DOTEK, ten ovšem vznikl až po tomhle snímku, takže je docela dobře možné, že autoři opisovali, kdo ví. Určitě se na tento snímek podívejte, zpočátku se budete ztrácet v ději, co je v minulosti, co je v současnosti. Film je napínavý a poutavý od první minuty a tempo nikterak nepolevuje. ()