Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mike Logan, bývalý člen elitního policejního manhattanského oddělení vražd, přeložený za napadení radního do okrajové části New Yorku na drobné krádeže a přestupky, má zase velká případ! Detektiv Mike Logan z vyhlášeného oddělení vražd na Manhattanu inzultoval před televizními kamerami před třemi roky městského radního a teď má za "odměnu" na okraji New Yorku na krku domácí hádky a drobné krádeže. Po tom, co provedl, ale může být vůbec rád, že ho od policie nevyhodili. Jednoho dne mu voda přinese přímo pod nos zohavenou mrtvolu mladé černošky po potratu, která byla kromě jiného závislá na drogách a měla AIDS. Na případ je nasazen s novou parťačkou Frankií Silverovou. Vyšetřování ho bohužel nezavádí jen do vyhlášeného bordelu v centru města, ale také k bývalému parťákovi Tonymu Profacimu na manhattanské policejní oddělení, kde Mike Logan dřív sloužil. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Law & Order: The Movie. Vyhnanec je klasický Zákon a pořádek, akorát s dvojnásobnou stopáží a o hodně luxusnějším a zajímavějším případem. Zápletka je fakt zajímavá a atmosféra New Yorku je tady vyobrazena opravdu skvěle. Úplně původní seriál jsem zatím neviděl, takže s postavou Chrise Notha jsem se zatím nesetkal, nicméně je to sympaťák, skvěle to táhne a všechny důležité informace jsou tu vysvětleny, takže se neztratí ani nový divák. Tempo filmu je náramně svižné a já jsem si tuhle opravdu skvělou detektivku fakt užíval. Vystoupení hromady známých postav samozřejmě potěšilo. 80 %. ()

Reklama

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Bezvadná detektivka, obzvlášť na to, že je to jen TV film.. Kdyby to bylo trošku akčnější, bylo by to úplně skvělé...Seriálově mám nakoukáno Zákon a pořádek: Zločinné úmysly a toto je prostě taková delší a zajímavější epizoda...70% ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama