Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zíza
  **

  Pohádky mám ráda. Ale tohle asi pohádka nebyla. Už od začátku jsme měla spíše otázky k ději, k tomu, co se dělo, než abych si film užívala. Film mě bohužel vůbec nezasáhl, písně mě nechaly nepolíbené (a to mám muzikály snad raději než pohádky), občas byly zdlouhavé, což ostatně byl celý film. Vůbec to neutíkalo, v polovině jsem to musela stopnout, abych se na chvíli prošla internet a odpočinula si od toho. Film prostě vůbec nefungoval. Jak se v něm vůbec řešil čas? Koukala jsem na to s chlapem a to z toho byl otrávenější než já. Samé připomínky k tomu a tamtomu a přitom je dost nenáročným divákem. SPOILER Například Gastonův pád... ta byla tak o ničem, že ho klidně mohli nechat zakopnout a mělo by to stejný efekt. Pro mě dost nepovedené. Slabší 2*.(4.9.2017)

 • malylada
  ****

  Tato klasická pohádka nikdy nepatřila mezi mé oblíbené a první polovina nasvědčovala tomu, že se jedná o zatím nejhorší kousek z hraných Disney pohádek. Velká rutina, která ničím nepřekvapí a příliš mnoho písní, okázalých scén, které pořádnou romanci brzdí. Naštěstí druhá polovina je po všech směrech chytlavější, písně více zapadají do všech scén a tvůrci nakonec dokážou vytěžit z diváka tížené emoce. Scéna, kdy ústřední hrdinové tančí sálem opravdu chytne za srdce. Herecky opět klobou dolů, nad pěveckými výkony všech herců a hned se mi vybavil La la land, kdy jsem byl překvapen. Vizuálně se nedá nic vytknout a především postavičky nejrůznějších věcí oživovaly celý příběh. Úrovně Knihy Džunglí to nedosahovalo, ale Popelce se rozhodně vyrovná.......7/10(28.3.2017)

 • gogo76
  ****

  Trochu gýčové, to je pravda, ale malo to svoje čaro a film si vás napriek tomu podmaní. Veľký podiel na tom má Emma Watson, ktorá krásne dozrela. Mňa jej Potterovky nezaujímajú a vyrástla z nej talentovaná a sympatická herečka. Celkovo výborné obsadenie, humor i napätie funguje. Z traileru som mal pocit, že to s trikmi bude opäť prehnané, ale vo filme to nakoniec nepôsobí rušivo. triky sú účelné a filmu pomáhajú. Celkovo spokojnosť a určite dobrá voľba pre príjemný večer. 80%.(26.12.2017)

 • bouncer
  **

  Kráska a zvíře, hraná, s mega rozpočtem a tím téměř nejlepším co herecká Anglie může nabídnout, má jeden velký problém a to jest, že téměř imituje (přehrává) Krásku a zvíře, animovanou. A to je v podstatě i na Disneyho animáky nudná, průměrná a v mnoha ohledech špatná. Písně jsou nic moc (a že tam krom efektů nic dalšího není), ale když je převedete do češtiny, tak jsou příšerné. Utrpení.(20.7.2017)

 • berny2468
  **

  Jedno z největších zklamání dosavadního roku. Výborné obsazení spolu s příběhem dávali velkou naději, že by Disney mohlo natočit něco kvalitativně obdobného Knize džunglí. To se ovšem nestalo. A to to začalo ještě hůř nežli to ve výsledku vypadá. Nezajímavé, zbytečně dlouhé a zbytečně moc pompézních písniček, které celý příběh schazovali nehorázně dolů. Ovšem celkově hudba byla špatná a lehce připomínala jeden ze Shyamalanových filmů. A k tomu ještě pripočtěte ohromně kýčovité triky, které neustále museli ukazovat, kolik peněz do toho studio vložilo. Je až otravné, že je to natočeno zcela nezáživně a bez inovací. A tolik černochů. To už je strašné, to samé bylo již v Artušovi a teď tohle. Za chvíli bude středověk jen o nich. Za mě úplně zbytečný film, kde se však nad tržbama nelze pozastavit. Alespoň, že herecky to svou úroveň zcela jistě udrželo, obzvláště Emma Watson se sem perfektně hodila. Je velká škoda, že z toho nevzešlo něco lepšího, a proto si raději ještě někdy pustím Francouzskou hranou verzi....40%.(1.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace