Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  ***

  Další Popelka se bohužel nekoná. Kráska a zvíře se zuby nehty drží retro stylizace a výsledkem je těžce kýčovitá vyprávěnka, která umí okouzlit hlavně v trikových scénách. Jinak se totiž všichni zbytečně moc kření a příběh je zkratkovitý až běda, i když zabírá mohutných 130 minut. Neříkám, že tu není pár hodně povedených momentů a scén – zhruba od půlky se Kráska docela chytí a šlape v písničkách i mimo ně. Celkový dojem je ale přesto rozpačitý a nejvíc z něj trčí Evansův Gaston, který je vyhrocený přesně tím způsobem, aby člověka bavil a zároveň fungoval jako solidní padouch. Kéž by se od něj poučil i zbytek filmu! (6/10)(10.3.2017)

 • Tom_Lachtan
  ****

  Tak bohužel jsem viděl dabovanou verzi, takže jsem si nemohl užít hlasy Ewana McGregora a Iana McKellena (kterého jsem asi pod maskou nepoznal) a jsem si dost jistej, že originál bude na hony lepší. Ovšem i s tímhle hendikepem je to moc fajn a přestože je to jen další Disney "animák, co přetočíme do hrané podoby" tak přidává pár věcí navíc - třeba díky logicky temnějšímu vizuálu působí Zvíře opravdu jako netvor a ne jako produkt zakázané lásky geneticky upraveného paviána pláštíkového, co sežral kilo svalotvorných sterojdů a lvice Elsy. A vzhledem k tomu, že animák je hodně fajn, je tohle hodně fajn taky a co se týče věcí, co byli přidány, je to snad jen pár (velmi vtipnejch) homoftípků a překvapivě vysoký počet černochů na Francouzském venkově.(2.4.2017)

 • Zíza
  **

  Pohádky mám ráda. Ale tohle asi pohádka nebyla. Už od začátku jsme měla spíše otázky k ději, k tomu, co se dělo, než abych si film užívala. Film mě bohužel vůbec nezasáhl, písně mě nechaly nepolíbené (a to mám muzikály snad raději než pohádky), občas byly zdlouhavé, což ostatně byl celý film. Vůbec to neutíkalo, v polovině jsem to musela stopnout, abych se na chvíli prošla internet a odpočinula si od toho. Film prostě vůbec nefungoval. Jak se v něm vůbec řešil čas? Koukala jsem na to s chlapem a to z toho byl otrávenější než já. Samé připomínky k tomu a tamtomu a přitom je dost nenáročným divákem. SPOILER Například Gastonův pád... ta byla tak o ničem, že ho klidně mohli nechat zakopnout a mělo by to stejný efekt. Pro mě dost nepovedené. Slabší 2*.(4.9.2017)

 • bouncer
  **

  Kráska a zvíře, hraná, s mega rozpočtem a tím téměř nejlepším co herecká Anglie může nabídnout, má jeden velký problém a to jest, že téměř imituje (přehrává) Krásku a zvíře, animovanou. A to je v podstatě i na Disneyho animáky nudná, průměrná a v mnoha ohledech špatná. Písně jsou nic moc (a že tam krom efektů nic dalšího není), ale když je převedete do češtiny, tak jsou příšerné. Utrpení.(20.7.2017)

 • tron
  **

  „Chcete svoje obvinenie postaviť na svedectve zavšivenej žobráčky? Bez urážky, Agáta.“ Prvá hodina je smrtiaca. Po vizuálnej stránke (masky, letná dedinka, zimný zámok, hlboké lesy s vlkmi, kostýmy, CGI...) síce na nadpriemernej úrovni (je to ostatne Disney za 160 miliónov), ale už nemám 14, aby mi to stačilo. Scenár mimoriadne predvídateľný, postavy priemerné s nábehom na podpriemernosť. Nekonečné pesničky a nezaujímavé, patetické dialógy. Našťastie, po hodine sa to troška rozbehlo a koniec bol vcelku dojemný. Luke Evans bol fajn, až do chvíle, kým sa neprerodil z rozkošne samoľúbeho narcisa na debila. Prevláda rozčarovanie a strašné spomienky na neskutočnú nudu, ktorá ma pri sledovaní tejto snímky kvárila. Mnohé veci som nepochopil (aký dlhý čas ubehol od prekliatia? Tipujem, že roky, ak nie desaťročia. Tým pádom ako je možné, že za celý ten čas ruža neopadla, no keď je Emma Watson v začarovanom zámku pár dní/týždňov, opadne lístok každú chvíľu?). A bolo mi ľúto Dana Stevensa z Legionu.(12.10.2017)

 • - Kevin Kline, čoby Maurice, si tu strihol vôbec prvú hranú rolu pre Disneyho. Dovtedy 2x prepožičal hlas Phoebusovi z filmov Zvonár u Matky Božej (1996) a Zvonár u Matky Božej 2 (2002). (LuiCJ)

 • - Některé z původních písňových textů, které napsal Howard Ashman k písním Gaston a Beauty and the Beast, nepoužité v původním animovaném filmu, našly své uplatnění v této živě hrané adaptaci. (Zdroj: Falcon)

 • - Emma Watson začala brát hodiny zpěvu v rámci přípravy na roli Belle. (Michi88)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace