Reklama

Reklama

V hrané adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney, jež je ohromující filmovou oslavou jednoho z nejpopulárnějších příběhů vůbec, velkolepým způsobem ožívají příběh a postavy, které diváci znají a zbožňují. Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh Krásky, bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince. (Falcon)

(více)

Videa (15)

Trailer 4

Recenze (675)

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Jsem v šuku !! Jak jsem se bála, že neustálé békání mě bude iritovat nebo dokonce srát na největší míru, tak jsem se napůl spletla. Emma béká hezky a když tam jela nějakou tu odrhovačku tak jsem si i nožkou podupávala do rytmu. Bohužel jsem hovado bez hudebního sluchu a smyslu pro rytmus, takže jsem podupávala totálně mimo a spíš to vypadalo, že mě to sere. Opak je pravdou, líbilo se mi to. Ostatní popěvky jsem přetrpěla snad ještě Zvířák se dal poslouchat. Pohádku jsem si užila a jelikož jsem dokonce byla i střízlivá, tak bude asi opravdu podařená. Sice mi tam chyběla postelová scéna, kde by nahá Emmička skákala Zvířeti na vocasu na důkaz lásky, ale tak co se dá dělat, francouzák mi musel stačit. Luke Evans hrál narcistickýho kokota tak dobře, až chytám podezření, že to ani nehrál a třešničkou na dortu bylo jeho jméno. Gaston. Pamatujete na Gastona? To je ten lachtan, co jste ho tak moc zachraňovali až ho ze stresu kleplo a v tom Labi chcípnul. Historie se opakuje a Gaston chcípne zas, tentokráte bez snažení o záchranu. ()

BMW12 

všechny recenze uživatele

Krásný, pohádkový film o známém příběhu Krásky a zvířete. Je to krásně barvité, efekty jsou velmi dobré a Emma Watson září. Oceňuji velmi dobrý český dabing, líbilo se mi hlavně, že nadabovali i písně a nemusel jsem tak číst titulky. Jinak co mi trošku vadilo na filmu, že tam mohlo být o trochu méně těch písní. Ty sice byly celkem hezké, ale bylo jich tam až moc. ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele

Vlastně je to poprvé, co u těchto hraných disneyovských remakeů pociťuji jakousi pachuť zbytečnosti, která mi nedovolila, abych si film užil naplno. Díval jsem se na to s vědomím, že mi ten snímek vlastně nemá co dát, že příběh až moc dobře znám, že už jenom z plakátu přesně tuším, v jakém duchu a atmosféře se bude vše na plátně odvíjet. Takže jsem si jen v podstatě scénu za scénou odškrtával povinné záběry a tak nějak napůl otupěle sledoval tu krásnou, dojemnou, zamilovanou pohádku plnou barvitých písniček a digitálních efektů... ()

Fr 

všechny recenze uživatele

“BYLO NEBYLO…“ /// Disney potvrdil, že krást se nemá a že pohádka má mít ty nejlepší záporáky (seš dobrej Evansi!). Někdy jsou ty písničky fajn, někdy ftipný a někdy je jich moc. Ovšem udiví, kolik do nich narvou serepetiček. A to drámo na konci – to by obstálo i v dospěláckým filmu! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Pohádku, kterou napsala Jeanne Marie Le Prince de Beaumont a taky tu českou Panna a netvor znám, ale chci si doplnit vzdělání. 2.) Nevím, jak potrestat hajzla, co nám krade kytky. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ * ()

Viktooorka 

všechny recenze uživatele

Jedna z mých nejoblíbenějších dětských pohádek, jak už jsem psala u animáku z roku 1991. Knížku mám doma dosud. Muzikály mám ráda a jelikož superstar ze mě nikdy nebude, tak si zpívám aspoň doma :o) Trochu jsem si nemohla zvyknout na Hermionu v jiné roli, ale nakonec se mi to povedlo. Takže za mě super zpracování! ()

Galerie (392)

Zajímavosti (39)

  • Během písně „Be Our Guest“ lze spatřit model orientálního paláce, který je narážkou na Disneyho snímek Aladin (1992), kde palác obývá princezna Jasmína. (Kiisaki)
  • Hned na začátku filmu, kdy Belle (Emma Watson) prochází městečkem a hladí zvířata v ohradách, pohladí i koně hnědáka, který má jako ohlávku dvojitě uvázaný provaz. V dalším záběru už je ohlávka uvázaná pouze jednoduše. (ČSFD)

Související novinky

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

18.06.2022

A máme to tu zase. Studiu Disney se strategie aktualizování svých klasických a divácky velmi populárních animovaných franšíz finančně velmi dobře vyplácí a po hraných předělávkách Popelky, Krásky a… (více)

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

04.11.2021

Hrané adaptace klasických animovaných hitů se studiu Disney v posledních letech velmi dobře vyplácí, není tedy divu, že po Popelce, Knize džunglí, Krásce a zvířeti, Dumbovi, Aladinovi a Mulan nyní… (více)

Lví král láme rekordy

Lví král láme rekordy

22.07.2019

Studio Disney má za sebou pohádkový víkend. Nejdřív se Avengers: Endgame vyhouplo před Avatara a stalo se tak oficiálně nejvýdělečnějším filmem všech dob, následně šéf Marvelu Kevin Feige oznámil… (více)

Mulan nabírá obsazení

Mulan nabírá obsazení

16.04.2018

Asi vám neuniklo, že jde do kin jedna hraná disneyovka za druhou. V posledních letech se slavil úspěch s Popelkou, Knihou džunglí nebo Kráskou a zvířetem a příští rok dostaneme Dumba, Aladina a Lvího… (více)

Reklama

Reklama