Kráska a zvíře

Kráska a zviera

Beauty and the Beast

Rodinný / Fantasy / Muzikál / Romantický

USA, 2017, 130 min

Mile prekvapenie. Trailer vyzeral trochu trapne a hlavne s nie uplne perfektnou tvarou Beasta, ale film ako celok je mily a fajn.(20.5.2017)

(Cinemax Bory - dabing - 5.4.2017)(6.4.2017)

Jestli od filmového muzikálu čekáš promakané choreo, líbivé melodie, dobré hlasy herců, trochu napětí, trochu srandy a trochu romantiky, no tak to seš tady správně. Nějaké připomínky bych sice měl, jako třeba že bych klidně uvítal víc songů nebo stručnější finále, ale radši budu chválit. Byla to velká zábava, i díky poznávačce Kdo je kdo známých ksichtů zmaskovaných k nepoznání. Jo a závěrečné titule u mě mají cenu za měsíc duben. Ovšem co mě potěšilo snad ze všeho nejvíc, tak přístup Emmy Watson. Pobíhala po tom zámku zhruba týden a zmákla to v jedněch hadrech! To je holka podle mého gusta, žádná princeznička Fň. Film jsem samozřejmě viděl v originále, dabované verzi nechť prosím pohlaváři ČSFD založí náhradní profil.(12.4.2017)

Hezká výprava, solidní triky a rozkošná Ema Watson tím pro mne klady končí. Písniček je na můj vkus až moc a líbily se mi víceméně jen od Emy, zbytek mě moc nezaujal. Dá se na to koukat, ale předloha je natolik ohraná, že nemá čím překvapit.60%(24.5.2017)

Když přimhouřím očko na to, že Emma prostě hrát neumí (naštěstí v pohádce toho hraní není až tolik potřeba) a že vynechali pár písniček (z toho jednu mojí oblíbenou), tak to bylo opravdu povedené. Zpracování je skutečně pohádkové, s drobnými vložkami ohledně hlavních postav, které jim přece jen dávají alespoň trochu reálný nádech. Všichni herci zpívají krásně, takže ničí výkon zážitek neruší. Dvojka Luke Evans a Josh Gad je naprosto nejlepší :-)(4.4.2017)