Love

• USA Love
USA, (2016–2018), 18 h 4 min (Minutáž: 24–41 min)

Hudba:

Lyle Workman

Gillian Jacobs, Paul Rust, Claudia O'Doherty, Dave Allen, Briga Heelan, Saxon Sharbino, Jake Elliott, Mädchen Amick, Joanne Baron, Chase Ellison (více)

Série(3) / Epizody(34)

Vzpurná Mickey a dobrácký Gus se potýkají s lepšími i stinnými stránkami moderních vztahů. Na odvážné komedii se podílel také Judd Apatow. (Netflix)

Recenze uživatele P1tr k tomuto seriálu (4)

Love (2016)

Love názvem trošku klame tělem, neboť ačkoliv je rozhodně seriálem o lásce, jde spíše o snahu o dosažení lásky a samotné opravdové lásky je v něm pomálu. Seriál velmi detailně zkoumá vznikající pouto mezi dvěma hlavními postavami, se kterými se na ploše deseti epizod velmi blízce seznámíme a po dokoukání je skoro považujeme za součást svého života, neboť jsou velmi lidské - mají světlou stránku, ale i celkem pochopitelné nedostatky. Titulní vztah vás bude zajímat a budete zvědaví, zda dojde ke šťastnému konci, nebo ne. A věřte, že v tomto případě nejde o vůbec jednoznačný průběh a není jasné, jak to dopadne, což umocňuje potěšení ze sledování. ()

Série 1 (2016) (S01)

Série 2 (2017) (S02)

Druhá série Love startuje tam, kde předchůdce skončil a i když už tentokrát víte, co máte stylově od seriálu čekat, dokáží vás tvůrci i tak mnohokrát příjemně překvapit. Je vidět, že se nad první sérií zamysleli a do pokračování nastoupili poučeni z chyb a koncept s formou dotáhli téměř k dokonalosti a druhé Love je tedy ve všech aspektech o kousek lepší, než minule a jde o skvělou podívanou. ()

Série 3 (2018) (S03)

Téměř dokonalé zakončení velmi povedeného seriálu, který i ve třetí sérii pokračuje ve zlepšování a svojí formuli vypiloval do špičkové podoby. Vztahy a životy postav se vyvíjejí logickým a atraktivním směrem a je radost sledovat, že se většině z nich tentokrát obrací život k lepšímu. I když jsem si myslel, že o charakterech po dvou sériích víme vše, přináší nám přesto třetí řada mnoho nečekaných okamžiků, které nejdříve zaskočí, ale následně do děje hezky zapadnou a šikovně upravují vztahovou dynamiku. Až na nedořešení jednoho příběhového prvku je třetí série velmi kvalitním a důstojným rozloučením s hrstkou sympatických postav a musím říct, že mi budou velmi chybět. ()