Reklama

Reklama

Love

(seriál)
  • USA Love
Trailer
USA, (2016–2018), 18 h 4 min (Minutáž: 24–41 min)

Hudba:

Lyle Workman

Hrají:

Gillian Jacobs, Paul Rust, Claudia O'Doherty, Dave Allen, Briga Heelan, Saxon Sharbino, Jake Elliott, Mädchen Amick, Joanne Baron, Chase Ellison (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(34)

Obsahy(1)

Vzpurná Mickey a dobrácký Gus se potýkají s lepšími i stinnými stránkami moderních vztahů. Na odvážné komedii se podílel také Judd Apatow. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (33)

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Paul Rust je najhorší a najnesympatickejší herec akého som videl.. za jednu posratú sériu kláti 3 dievčatá a pritom jeho správanie je viac než detinské. Gillian Jacobs je pekná, ale znova dokazuje, že jej herecké schopnosti sú veľmi limitované. Jediná vec ktorej nerozumiem je že aj napriek tomu že ma to sralo každý jeden deň - som to dokázal dopozerať. Nemá to potenciál vtipu, postavy sú veľmi čiernobiele bez potrebnej nuánsi a čo ma asi najviac štve je fakt, že sa to snaží hrať na true live story s nádychom looserstva a tragédie alá Louis C.K, ale Apatow a spol. zabúdajú na to, že dakedy je nutný aj potrebný nadhľad a keď už nejdeme do rozvíjania postáv, tak aspoň príbeh postavíme na wtf momentoch odrážajúcich absurditu života. Pre mňa úplna strata času. 1. séria - 40%. ()

P1tr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Love názvem trošku klame tělem, neboť ačkoliv je rozhodně seriálem o lásce, jde spíše o snahu o dosažení lásky a samotné opravdové lásky je v něm pomálu. Seriál velmi detailně zkoumá vznikající pouto mezi dvěma hlavními postavami, se kterými se na ploše deseti epizod velmi blízce seznámíme a po dokoukání je skoro považujeme za součást svého života, neboť jsou velmi lidské - mají světlou stránku, ale i celkem pochopitelné nedostatky. Titulní vztah vás bude zajímat a budete zvědaví, zda dojde ke šťastnému konci, nebo ne. A věřte, že v tomto případě nejde o vůbec jednoznačný průběh a není jasné, jak to dopadne, což umocňuje potěšení ze sledování. ()

Reklama

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Chtěla jsem napsat, co se mi líbilo, co ne a proč stojí za to seriál vidět, ale naprosto perfektně to shrnul komentář dennykr :) Já bych jen dodala, ať to vydržíte dokoukat do konce, i přestože po asi 4. díle první série začnete mít tendence to zahodit. Pak se ale objeví super epizoda nebo okamžik a tohle Vás bude provázet celé tři série. Jenže víte co? O tom je prostě život... Taky ho nemůžete po 4. dějství zahodit, protože Vás v tom okamžiku začne nudit, nebo se Vám nelíbí. A to tenhle seriál krásně shrnuje, i když mě upřímně Gus začal v 2. sérii nehorázně srát a nepřestal až do konce. Shrnuje, jak to v životě je, obyčejný vztah se svými ups and downs a životními fuck upy. ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Je pravda pravdoucí, že Paul Rust je hrozně nesympatický, přírodní úkaz a jen moje druhé mi zabránilo v tom, abych to hned při sledování pilotu neposlal k ledu, jako mraky jiných, dalších seriálů. Pak se stal zřejmě zázrak a já se normálně bezostyšně zamiloval. Do jeho kámošů, dialogů, místy výborné hudby, no a potom hlavně Gillian Jacobs, kvůli níž jsem ochoten absolvovat další dvě série, skoro na jeden zátah, přesně jako tuhle první, zahřívací. (Oblíbené postavy: Gus, Mickey, Bertie) ()

Yoda sama 

všechny recenze uživatele

Typická Apatowská láska. Bude to kronika jedného disfunkčného vzťahu, kde sú obaja protagonisti občas na zabitie, občas máte pocit, že je to naozaj príbeh o nej a že je super, niekedy zasa, že o ňom a že aj on je super a nakoniec si uvedomíte, že to je príbeh o tom, ako im obom želáte, aby od seba utekali čo najďalej, len pre to, aby ste sa pristihli, že im zasa z ničoho nič fandíte. Čiže totálne vytrhnuté z reality moderných vzťahov. Fakt len pre určitý fanbase trpiteľov šlahnutých príbehov o šlahnutých califorčanoch so šlahnutými problémami. Čiže pre mňa ideálne. ()

Galerie (179)

Reklama

Reklama