Love (TV seriál)

Love

Komedie

USA, 2016–2018, 18 h 4 min (Minutáž: 24–41 min)

Lyle Workman

Gillian Jacobs, Paul Rust, Claudia O'Doherty, Dave Allen, Briga Heelan, Saxon Sharbino, Jake Elliott, Mädchen Amick, Joanne Baron, Chase Ellison, Crista Flanagan, Nicolette Noble, Emily Sandifer, Charlyne Yi, Iris Apatow, Tim Mikulecky, Charles C. Stevenson Jr., Megan Ferguson, Pedro Lopez, Brett Gelman, Anthony Molinari, Allan Havey, Mike Mitchell, Kyle Kinane, John Early, Joe Mande, Kati Salowsky, Alexa Demie, Kerri Kenney, Tracie Thoms, Milana Vayntrub, John Ross Bowie, Steve Bannos, Michelle Crenshaw, Stan Sellers, Lyle Workman, Danny Strong, Victoria Profeta, Bobby Lee, Jesse Bradford, Rich Sommer, Baron Vaughn, Jason Dill, Mike Sawitzke, Ed Templeton, Will Sasso, Lisa Darr, Eric Zuckerman, Andy Dick, Stephen Boss, Gloria Sandoval, John Ennis, John Milhiser, Robin Tunney, Liz Lee, Horatio Sanz, Leslie Grossman, Tipper Newton, Janicza Bravo, Paula Pell, Elizabeth Frances, Sandrine Holt, Mercedes Renard, David Spade, Miguel Izaguirre, Rory Scovel, Lilan Bowden, Daniel Stern, Jessie Ennis, Randall Park, Brad Carter, Ithamar Enriquez, Martina García, J. Anthony Pena, Eric Edelstein, Ivet Corvea, Caitlin Kimball, Kevin G. Schmidt, Damon Standifer, Esther Povitsky, Jason Stuart, Tommy Lamey, Maya Eshet, Susan Yeagley, Julian Works, Ben Meyerson, Mary Sohn, Kulap Vilaysack, Ian Roberts, Mary Hollis Inboden, Kirby Howell-Baptiste, Jim Titus, Aparna Nancherla, Lynnette Gaza, Odessa A’zion, Ethan Drake Davis, Chris Redd, Violet McGraw, Stacy Highsmith, Mark Oliver Everett, Michael Blaiklock, DeJean Brown, Chris Witaske, Seth Morris, Marques Ray, Betsy Sodaro, Alexandra Rushfield, Armen Weitzman, Hannah Leder, Shane Francis Smith, Eddie Pepitone, Cici Lau

Dan Schalk

Scénografie:

Ian Phillips

Kostýmy:

Jennifer Eve

Love názvem trošku klame tělem, neboť ačkoliv je rozhodně seriálem o lásce, jde spíše o snahu o dosažení lásky a samotné opravdové lásky je v něm pomálu. Seriál velmi detailně zkoumá vznikající pouto mezi dvěma hlavními postavami, se kterými se na ploše deseti epizod velmi blízce seznámíme a po dokoukání je skoro považujeme za součást svého života, neboť jsou velmi lidské - mají světlou stránku, ale i celkem pochopitelné nedostatky. Titulní vztah vás bude zajímat a budete zvědaví, zda dojde ke šťastnému konci, nebo ne. A věřte, že v tomto případě nejde o vůbec jednoznačný průběh a není jasné, jak to dopadne, což umocňuje potěšení ze sledování.(21.3.2018)

Začalo mě to opravdu bavit až ve třetí sérii. Ty první dvě jsem protrpěl, protože tak nesympatické a idiotsky se chovající postavy jsem snad ještě neviděl. Nebýt tam Gillian Jacobs, kterou jsem baštil už v Community, tak jsem toho rychle nechal. Kdyby tam nehrála Iris, tak ani nevěřím, že je to z produkce Apatowa. On ty losery uměl vždycky podat tak, že jsem jim fandil. Tady byli na zabití.(7.5.2018)

[První série] Musíme tvůrcům přiznat zásluhy, že Love rozhodně není nějakým dalším tuctovým romantickým sitcomem. Dvě hlavní postavy nemohou být více odlišné, ale v jednom jsou za jedno - jsou to úplní psychopati co se týká života a hlavně vztahů. V jejich srovnání se cítím tak "nadřazeně" a normálně, ale zároveň si uvědomuji jak tenká ta linie, kdy se přepadne na jejich stranu, je. Nefandím, nelíbí se mi jejich chování a rozhodování, ale zároveň se nemůžu dočkat každé další linky, jinak tuctového, příběhu s těmito podivíny. První sezóna 70 %(30.3.2016)

• ScarPoul

Paul Rust je najhorší a najnesympatickejší herec akého som videl.. za jednu posratú sériu kláti 3 dievčatá a pritom jeho správanie je viac než detinské. Gillian Jacobs je pekná, ale znova dokazuje, že jej herecké schopnosti sú veľmi limitované. Jediná vec ktorej nerozumiem je že aj napriek tomu že ma to sralo každý jeden deň - som to dokázal dopozerať. Nemá to potenciál vtipu, postavy sú veľmi čiernobiele bez potrebnej nuánsi a čo ma asi najviac štve je fakt, že sa to snaží hrať na true live story s nádychom looserstva a tragédie alá Louis C.K, ale Apatow a spol. zabúdajú na to, že dakedy je nutný aj potrebný nadhľad a keď už nejdeme do rozvíjania postáv, tak aspoň príbeh postavíme na wtf momentoch odrážajúcich absurditu života. Pre mňa úplna strata času. 1. séria - 40%.(3.3.2016)

Dva nesnesitelní idioti hledaj lásku. Nejvyšší průměr diváckýho křenění na jednu epizodu. Až s velkým odstupem mi došlo, že jsem vlastně těma zubama skřípal rád a na dalších deset epizod s Gusem a Mickey bych nemusel nutně čekat dvanáct měsíců. 80%, 2017 --> 2. sezóna - 90% --> 3. sezóna - 80%(27.2.2016)