Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

• USA Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (více)

Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra. (Falcon)

Camel91

viděl jsem nedávno v doprovodu Já Padouch 3 a Úžasňákovi 2 a z těchto počinů to bylo nejlepší, ale nezdá se mi to lepší než první dva čili max 4* ()

asdfasdf

Řekl bych, že třetí díl je kvalitativně srovnatelný s minulými díly. Prostě sranda, celkem zajímavý - i když předvídatelný děj, dobrý výběr hudby a v českém dabingu hláška jako: ,, sorry jako", prostě geniální. Sice zajím ještě dobré, ale asi dalšími díly by moje hodnocení postupem klesalo. ()

CheeseFigure

Tak ako skoro v každej trilógií, aj v tejto je tretí diel ten najslabší. Nenasmial som sa tak moc, dokonca aj tých rozkošných vecí bolo pomenej (najviac rozkošný bol práve Blobo, či ako sa ten zelený sliz volá, so svojím synom). Ale inač je pointa zas taká istá a smeruje k rovnakému záveru, ako v predchádzajúcich dvoch snímkach - ľudia aj príšery sú vlastné taký istý a mali by sa mať radi. Je to pekná myšlienka, ale ak sa rozhodnú pokračovať, mohli by sa jej už vyvarovať, po tých troch filmoch (a mnoho ďalších) je nám všetkým naozaj jasné, že škatuľkovanie je blbosť! ()

Naby

Podle mě je to pecka. Najít film, který je pro celou rodinu je docela těžký a tenhle díl se mi snad líbil ze všech nejvíc, což je u 3. dílu dost překvapivý. Celý děj měl parádní spád, pořád se tam něco dělo. Děti si tam najdou ty jednodušší vtípky, všichni jsme si tam našli narážky a vtípky na předchozí díly a ve finále nějaký ty narážky a vtípky co pochopí spíš jenom dospělí. Nicméně je to nadávkované tak, že se složitost vtipů střídá, takže se nenudí žádná skupina. Aniž bych něco vyspojleroval, tak finální část byla super, zase jsme se bavili jak dospělí, tak děti. Jo ještě jedna věc, super udělaný zvuky i obraz! Na iTunes to mají v akci za 99,- ale kvalita je super. 4K Dolby Vision + Dolby Atmos (v CZ jazyce asi jen Dolby). Nicméně i když jsem koukal na českou verzi, tak zvuky byly na sestavě 5.1 opravdu super. Zvuk na nás lítal ze všech stran, což mě strašně bavilo hlavně v částech, které byly spojené s muzikou. Podle mého jde o nejzdařilejší díl, možná i kvůli tomu dobře zpracovanému zvuku a díky tomu, že už ty postavy prostě známe. Komedie a rodinný film to taky splnilo na 100%. Celkem teda 4,8* = jasná 5* ()

Chlo0opek

Stále ještě vtipné, ale už zdaleka ne, tak jako předchozí díly. V podstatě jen takový průměr, s příběhem poslabším. ()

DK197

Tento animák je o něco slabší, než brilantní dva předchůdci (dala jsem si maratón s Transylvánií a báječně se bavila), Ale pořád se na to koukat dá. Jen mi nesedí postava kapitánky a čtvrtého dílu už se dopředu trochu bojím... ()

draxxi

Neni animak jako animak... Po vcerejsim Ptacim uletu, kterej sem navzdory svym zvykum nedokoukal, jsem si dal dneska 3. dil bubaku. A opet jsem se kralovsky bavil. Hromada velkych i malych gagu, super muziky atd. A prijde mi, ze to melo vic toho nezbytneho rodinneho poslani nez vetsina jinych animaku. Tahle serie se proste povedla... 18/12/2021 80% ()

Jewy14

Podle mého názoru to je nejlepší snímek série. Během celého filmu nebyl moment, kdy by mě film nudil. Doporučuju každému! ()

Narg79

Byl jsem na tom s celou rodinou a mé dvě děti chtěly ke konci filmu dokonce tancovat :) byly nadmíru nadšené a smálo se celé kino. 80% ()

Pavlis.xxx

Špatné to nebylo, jako uzavření série bych to bral. I když se přikláním k názoru, že je to už takové vaření z vody Van Helsing pobavil, vývoj Drákuly taky a sem tam jsem se zasmál. Na druhou stranu mi fórky přišly víc pro dospělé než pro děti tak nevím jestli je to úplně dobře u tohoto filmu ()

ondaboss

Vynikající. Naprosto parádní jízda. Doslova a do písmene. Celé kino se otřásalo smíchy od začátku až do konce - a to je jednoznačně známka kvality dětského filmu. Už dlouho jsem v kině nezažil, že by film takto bavil mrňavé osazenstvo celou stopáž. ()

Shady24

Se stoupajícím počtem dílů kvalita klesá. Nejhorší díl. Příběh: no, bylo to pro děti, tak dejme tomu. Pár úsměvných momentů, ale vtipné to nebylo. Spíše to byla animovaná romantická komedie pro děti starší 10 let, než pohádka pro nejmenší. Soundtrack podle mě s ohledem na cílovou skupinu nevhodný. Ono taky když jej dělal DJ Tiësto, jehož doménou je trance, house, techno, tak to podle toho vypadá. A eso v rukávu v podobě La Macarena od Los Del Rio? To se autoři zapomněli v devadesátých letech... A taky nesmím zapomenout na kvalitní masáž, kterou mi postavy ve filmu neustále připomínaly, jak jsme všichni stejní, nehledě na barvu kůže atd. (nejde mi o barvu kůže ale o to, jak se snaží indoktrinovat děti) HNUS! No jo, proutek se musí ohýbat, dokud je mladý, že ano. Průměrný animák, ale větší děti (10+) se asi mohou bavit. ()

KKNovak129

Třetí díl strašidelné série o Draculově rodině si nezasloužil zrovna největší potlesk, oproti předchozích dvou dílů, které se tvůrcům skutečně povedly. Ve snímku bylo příliš mnoho přehnaně 'akčních' scének, podobných filmům Já, Padouch, Kungfu Panda či animáku Spongebob. Příšerózní dovolená nebyla tak příšerózní, jak se na první pohled zdálo, jelikož strašidel tu byl opravdový nedostatek. ()

VincentB.

Na tento film som bol v kine a neskutočne som si ho užil od začiatku do konca. Bolo to aj tým, že som presne vedel čo chcem dostať a to som aj dostal. Vec čo mi nesadla je kapitánka Erika. Jej prerod z nenávisti na lásku bol síce správne urobení, ale akosi mi to nesadlo a ani na konci filmu som k nej nemal sympatiu. Film aj tak odporúčam. Hodnotím 80% ()

io.

Jako pohádka dobrý. Zajímavý děj to celkem má a opět je to hezky udělané. Na 3D verzi nemusíte plýtvat penězi, je to v podstatě úplně zbytečné. ()

AJACON

Příšeriózní pro dospěláky, děti to zkousnou. Objektivně je to film bez nápadu, scénář zabral max 10 min., nebo ho zpíchli na cestě do studia. Animace pěkné, ale to film nezachrání. Jo a to pitvoření je fakt extrém. Hudba na konci byla druhý extrém. Ale abych jen nehaněl, tak závěrečné titulky jsou moc hezky udělané - ty mě bavily (a to ne jen jako předzvěst konce mého utrpení). ()

marmat7

Priemerný animák, na pár scénach som sa pobavil, ku koncu filmu som sa však už nudil, pretože to kopírovalo typický americký animovaný film a scény boli veľmi priehľadné. ()

ArchAngel_

Kdyby si tvůrci dali skutečně záležet, mohlo to vypadat lépe než jen jako nastavovaná kaše za účelem snadného výdělku pro studio ... příběh měl určitě větší potenciál .... mnohem méně skutečného humoru než v předchozích dílech. ()

Equalizer v kinech porazil Abbu

Equalizer v kinech porazil Abbu