Deadpool 2

• USA Deadpool 2 (více)

Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. A zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť a snaží se tedy znovuobjevit správné životní koření. Pátrá i po nějakém nestabilním kondenzátoru, bojuje s nindži i japonskou jakuzou a vzdoruje smečce sexuálně agresivních čoklů. Deadpool také vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“. Nebo taky ne. Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť by ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play. (CinemArt)

Terminer

Cool akční jizda plná skvělého černého humoru, popkulturních i moderních narážek a hlavně toho co na Marvelu všichni milujeme. Barevnost. Tento díl překonal i jedničku, což se moc často nestává. Chyběl zde sice hlavní záporák, ale vzhledem k příběhu to nevadí. Velká spokojenost! ()

Jacccob

Má to styl a má to koule. Kouzlo prvního dílu je pryč, to ale neznamená, že to musí být na škodu. Pravda, zezačátku si budete sem tam říkat, že nejste na té správné vlně, ale nebojte, však vy se do ní ponoříte až po uši. Hláška na každém rohu, Cable úžasný, vzhledem k humoru na prvním místě na vás budou působit vážné scény o to víc, a konkrétně zde chci vychválit vybraný soundtrack, který mi opravdu sedl. PS : Během filmu schválně dávejte pozor na postavu "The Vanisher", která odhalí svůj obličej jen krátce. Poznáte ho? ()

Michal.Jezek

Čím začít... :D David Leitch je opravdu velmi dobrý režíser v kontextu gradace filmu. Pozvolný romantický začátek s chutí beznaděje střídá akčně-vitpná jízda, která má svůj pomyslný vrchol někde ve dvou třetinách filmu, ke konci se dozvíme vše podstatné, humor se udrží a potitulkový závěr.... tak ten byl!!! Možná i přes několik slabších pasáží vzhledem k jedničce "pouze" čtyři hvězdy, ale po dalším zhlédnutí nění vyloučen plný počet. Reynolds herecky stoupá ! ()

ŠpetaMarek

Stejne jak jednicka - dravost - prekvapeni. Vlastne zklamani, protoze jsem dle recenzi ocekaval, ze se budu bavit vic jak u prvni instalace. Kazdopadne nelze nejit proti proudu a nerict, ze prvni pul hodina mi prisla nejlepsi. ()

Mitchl

Naprosto klasická dvojka posledních let . Hned mě napadá srovnánií se Stražci galaxie a Kingsmanem.První díly pokaždé přinesly něco nového.Ten pocit nenucenosti,originality akce,humoru atd. z nich uplně plál. Dvojka všech filmů - víc akce,víc CIG,víc humoru..všechno ale dělany tak okatě,tak na sílu .Jako by tvůrci říkali divakům přímo do ksichtu "tak a tady se zasměj" .Aby bylo jasno,pořád to sou hodně dobrý pokračování a kdyby to byly naopak první filmy tak mi taky spadne brada.Ale nejsou .Takže trojky už radši ne .Radši zase něco nového. ()

MAAUZ

Takže zápletkou bylo dát dickslap tomu ošklivýmu puberťákovi a mít v něj víru, že se uklidní? Uff, mno.. Marvel má podle mě na víc! Dvojka byla přímo přervaná humorem. Někdy působil totiž moc křečovitě a neměl stopku, stejně tak jako v prvním díle. I přes džouky okolo Bowieho a jiný čerňáky se ale člověk slušně bavil. Třeba ta jeho vtipná crew, která hned po přistání pochcípala. Nebo na konci, když mu půjčil Cable ty hodinky... Masakr. Hudba taky šlapala. Tu novou písničku od Céline přímo žeru, má vtipnej videoklip. Diplo vytvořil taky našlapanej banger. Jo a Josh Brolin se mi začíná zamlouvat ve filmech v poslední době. ()

Lavinia

Mnohem lepší než jednička. Místo nekonečného romantična je partnerka vhodně zlikvidována hned zpočátku, takže se můžeme vydat na cestu pomsty a záchrany se všemi odbočkami do všech možných filmů a hlášek. Rozhodně doporučuji!!! ()

papadoce

Dedpuldva nijako nezaostal za svojim viac ako vydareným predchodcom. Naložil nám prvotriednu akciu, krásnu Morenu, Rejnolca, ktorý sa konečne našiel v ikonickej roli, ktorá mu prischne. Mňamka po všetkých stránkach. A ak to aj bola miestami pičovina, tak o tom neviem, pretože som z objektívnych príčin miestami stratil pozornosť. Dedpul je proste sexi. ()

Daginka

Todlencto ale vůbec nebylo špatný! Morena Baccarin stále NÁDHERNÁ, Ryan taky zvládá svý nastavený standardy, který se očekávaly. Nejlepší hláška? ,,Kdo sakra jsi?" , .. ,,JSEM BATMAN." :-D ()

Tarhiel

Deadpool 2 - podarený :) Fungujúce emócie a vtipy - pamätáte sa na scénu s taškou plnou zbraní z jednotky? Tak v dvojke je podobne komicky zdefunkčnená scéna, tenokrát s výsadkom Deadpoolovej vlastnej party - luxusné! Nie je to jedno z tých pokračovaní, ktoré je väčšie ako jednotka - rozsahom mi príšla podobná, no lepšia je, práve vo funkčných emóciách, napriek vtipom, ktoré ich nebúrajú. No a na konci samotnom som sa rehotal z plného hrdla. ()

Mahowny

V jednotlivostech funguje stále dobře jako perfektní jednička, celkově ale působí prázdně a překvapivě nudně. Mám rád zlý humor a neznám v něm hranice, takže ten tu cením, jinak mě ale dvojka přijde taková užvaněná a plytká. ()

Maniik88

Za mňa lepšie ako jednička. O hlášky a vtipné scény nie je núdza. Nasmial som sa neúrekom. Spojenie s X-men zaujímavé. Brolin hodne dobrý a aj X-force tým haha. Najviac som sa nasmial na potitulkovej scéne, keď si robil Reynolds srandu sám zo seba. Je to proste iné, netradičné, vulgárne, brutálne a asi to má miesto vo filmovej brandži. Ale opäť, jedno pozretie stačilo, druhýkrát by ma to nudilo. Trochu ma rozhodila partia 10 ročných chalanov čo šla na tento film to kina. Rodičia, to neviete kam púštate decká? A milé kino, toto je rozhodne min. od 15++, ideál 18++. ()

playboy_05

Stejna ulitlost jako jednicka, stejne hodnoceni. Urcite momenty a sceny jsou dokonale komicke, ale jako celek to nefunguje. Chapu nadsazku, i to, o co se film snazi, ale nejak to jde cele mimo me...Porad to ma nutkani delat si ze vseho srandu, aby to nakonec opsalo zapletku z X-Men Days of Future Past jako pres kopirak...jestli to byl ucel, tak se to fakt nepovedlo... ()

tlesk

Tohle se prostě povedlo. Řekněme si to jednoduše; pokud se vám líbila jednička, bude se vám s nejvyšší pravděpodobností velice líbit i dvojka. Deadpool 2 dokázal naprosto splnit valná očekávání v něj vkládaná. Nejen že si udržel spád prvního dílu, dokázal si podržet i schopnost sem tam překvapit (i když celkový wow moment v tomto případě samozřejmě valný už nebude) a neskutečně zábavnou odlehčenou nahláškovanost, pro kterou to užvaněné individuum řada z nás miluje. Z bezpočtu vtipů a gagů si jistě i vy najdete řadu těch, co vám sednou a za sebe mohu rozhodně říci, že minimálně ona legendární scéna z filmu Základní instinkt už po zhlédnutí Deadpoola 2 nikdy nebude stejná. Pokud jde o soundtrack, tady se zase nedá, než nešetřit superlativy. Je tu od lecčeho trocha, navíc řada skladeb komicky koresponduje s dějem a hláškami (dubstep žije!). Výměna režiséra Tima Millera za Davida Leitche rozhodně nebyla špatnou volbou a mohu říci, že jsem se v kině upřímně bavil jako už dlouho ne. Pool nezklamal. Běžte na něj. Užijte si ho. Toť od jeho fanouška vše. Více zde: http://nafilmu.cz/2018/05/recenze-deadpool-2-2018/ ()

Knor

Od druhýho Deadpoola jsem si sliboaval hodně. Ne že bych se nebavil, ale mírný zklamání bylo. Očekával jsem dvojtounálož všeho, ale přibylo ,,jen" víc srandy. Nápady tu byly, hlášky i akce OK. Ale přišlo mi, že nesleduju ucelenej příběh, jen poslepovaný scénky, který drží nějakou návaznost. Chybělo mi lepší propojení postav a chytlavější děj. Ale zase u několika scén jsem řval smíchy, ta část s X-Force mě málem roztrhla, to bylo výborný. Každopádně oproti vypilovaný jedničce je tohle docela pokles.Mohlo to bejt o něco lepší. ()

Pulper

Deadpool je jako superhrdina sympaťák. Jedničku jsem neviděl, nemůžu tedy srovnat. Nemusím tenhle užvaněný americký humor, ale vtipné je to i tak moc a Deadpoolova ujetost je v pohodě. Čekal jsem to horší. Vážně brané zápletky jsou brány odlehčeně s náznakem parodie a tak to u těchhle filmů má být. Joshe Brolina (Cable/Thanos) jsem pořád nemohl poznat, ale líbilose mi, jak zahrál obě role a na toho pána se zaměřím. Taky bych byl rád, kdyby se i v dalším filmu objevila Domino. Schopnost "mít štěstí" je boží a Zazie Beetz je kočka. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

01.08.2022

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

24.10.2019

Ať už se vám nový Joker líbil, nebo ne, jedna věc se režiséru Toddu Phillipsovi nedá zapřít. Natočil totiž masivní hit, který je na cestě k tomu, aby se stal nejúspěšnějším eRkovým filmem všech dob.… (více)