Externí recenze k filmu (15)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ***

  "Snaha o dějově vrstevnatější a emotivně působivější vyprávění jim přitom vychází, představení nových postav z týmu X-Force až tak ne. Případných výtek jsou si vědomi a reakce na ně zapracovávají do spikleneckého pomrkávání na diváka při prolamování čtvrté stěny." (více)

 • CinemaView.sk (Ján Janočko) ****

  "Druhý vulgárny a úchylný film o ešte vulgárnejšom a úchylnejšom superhrdinovi splnil očakávania, avšak neprekonal ich. Tvorcovia sa jednoducho príliš spoľahli na humor. Ten našťastie funguje a z kina budete vychádzať vysmiati a pravdepodobne aj šťastní." (více)

 • Comicbox.eu *****

  "Deadpool 2 už nepôsobí ako predĺžená verzia uniknutých testovacích záberov ale ako plnohodnotný akčný film so skvelou akciou a adolescentným humorom." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) *****

  "Deadpool 2 je stejně jako předchůdce chuťovkou pro filmové a komiksové nadšence. Kouzlo se nevytratilo a pokračování se hravě vyrovná prvnímu dílu. U téhle podívané se jistě nebudete nudit. Akce je tu dostatek od začátku do konce. Navíc každá velká bitka je doplněna o zábavný hudební doprovod,…" (více)

 • EuroZprávy.cz (Jakub Laxar) ****

  "Jenže co naplat, Ryan Reynolds je jako Deadpool dokonalý a nejde ho nemilovat. Jeho ztvárnění nejnesympatičtějšího sympaťáka komiksového světa táhne tenhle film dopředu, stejně jako výkony Brolina, Beetzové a Dennisona. Snímek je tak sice výrazným zklamáním, ale k propadáku má zatraceně daleko." (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) ****

  "Kdyby se mu to podařilo, tak by se měl čím skutečně zapsat do paměti a do filmové historie, takhle je jen rozdováděnou legráckou, která baví, baví hezky, ale je strašně zapomenutelná a příliš nedává důvod k opakovanému shlédnutí. A to je prostě škoda." (více)

 • Filmpress.sk (Martin Černický)

  "O žiadne sklamanie sa však rozhodne nejedná. Aj napriek o niečo klasickejšej výstavbe zápletky, ktorá by bez problémov obstála aj vo vážnom spracovaní, ide o minimálne rovnako vtipnú, ak nie vtipnejšiu, jazdu plnú sympatických a zaujímavých charakterov. Či už ide o starých osvedčených ťahúňov,…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ****

  "Ve srovnání s Kick-Ass nebo s Kingsmany Deadpoolovi schází promyšlenější vyprávění a chytřejší realizace, takto jde v podstatě o obyčejnou přímočarou komiksovou akční komedii, byť patřičně ostrou a na mnoha místech skutečně zábavnou." (více)

 • MovieScreen.cz (Marek Koutesh) ***

  "Filmový Deadpool tak zůstává hubatý, ale není drzý ani vulgární. Před velkými výzvami se pozastavuje – je plnohodnotným členem superhrdinského buldozeru, který překopává tabulky návštěvnosti kin. Ani odkazováním na některá témata tabuizovaná v komiksových blockbusterech příliš nepodvrací, tváří v…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ****

  "Deadpool 2 vsadil na jistotu a vyšlo mu to. U toho, co fungovalo minule, se tvůrcům povedlo kvalitu minimálně udržet, ale díky většímu rozpočtu, volnosti od studia a koneckonců asi i novému režisérovi spíš zvýšit. Zase by však nebylo dobré, kdybyste si to vyložili jako nějakou bezbřehou adoraci.…" (více)

 • Multiverzum.sk ****

  "Keď to tak po sebe čítam, príde mi, že recenzia môže vyznieť trochu negatívne. To ale nebol môj zámer. Naopak, ako som niekoľkokrát v texte zdôraznil, Deadpool 2 je skutočne zábavný film. Z kina som odchádzal s úsmevom a pocitom dobre strávených dvoch hodín. Zaručujem, že ak sa vám páčil prvý diel,…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ****

  "Nášup jak má být. Dvojka Deadpoola je sebejistější, akčnější a nápaditější byť opakuje chybky jedničky a přidává nějaké vlastní. Přesto je nebudete řešit protože se budete celé dvě hodiny bavit ve společnosti charismatických drsňáků. Narážky, humor a nekompromisní akce tu zkrátka hrají prim. Navíc,…" (více)

 • Pinbacker.cz (Adam Hencze) ***

  "Fanouškovský servis citující povedené věci z prvního dílu a mírně zesilující ty nepovedené – tam, kde mu uchází pára z již známých postupů a počátečního šoku, dohání věci větším důrazem na často samoúčelné násilí nebo CGI pohlavní orgány. Reynolds s tvůrci zkrátka ví, kde trefit do černého a na…" (více)

 • TVrecenze.cz (Jan Lysý) ****

  "Nejen, že druhý Deadpool ustojí srovnání s výtečnou jedničkou, ale ve většině ohledů ji překonává. Ne o moc, ale překonává. Nové postavy jsou skvělé, camea překvapivá a potěšující a nechtějte, abych začínal s potitulkovou scénou. Prostě prvotřídní komiksová zábava pro ty, kterým už neteče mléko po…" (více)

 • Týden.cz (Adam Kahánek) ****

  "Reynolds kráčí po dobře vyšlapané cestičce z před dvou let a mezitím si dovolí pár překvapivých osobnostních změn se závanem určité dojemnosti a vážnosti. V závěru pak dává jednoznačně najevo, že se se svou postavou rozhodně v nejbližší době loučit nehodlá, a to je jedině dobře." (více)