Deadpool 2

• USA Deadpool 2 (více)

Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. A zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť a snaží se tedy znovuobjevit správné životní koření. Pátrá i po nějakém nestabilním kondenzátoru, bojuje s nindži i japonskou jakuzou a vzdoruje smečce sexuálně agresivních čoklů. Deadpool také vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“. Nebo taky ne. Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť by ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play. (CinemArt)

kubilov

Na druhém dílu Deadpoola je vidět, že vznikl za mnohem větší finanční pomoci, než tomu bylo u velmi neprávoplatně podceňovaného prvního dílu (samozřejmě v preprodukci ze strany studia Fox). Jde o klasickou dvojku, která se nesnaží nabízet to samé podruhé, ale jde se trochu jinou a podstatně bombastičtější cestou, ať už jde o nějaké ambice, vyprávění či filmařské postupy. A skvěle to funguje. Jediná výtka, která mě při sledování Deadpoola 2 trochu vytáčela, byl hrozně protahovaný a až příliš překombinovaný konec se snahou o až příliš velké zalíbení díváctvu. Jenže komu jinému právě tohle odpustit než právě Wadeovi? ()

XXXXXXXX

Genialita prvního dilu je pryč, nadšení tentokrát zůstalo trčet někde v časové smyčce a z tuctu vtipů ma koule asi tolik jako když jej podělte číslem 6. Naštěstí to z podprůměru vytahují povedené úvodní vykradačky a sem tam se ušklibnete u potitulkovych scén. Kletba o zpraseném pokračování opět potvrzena! ()

marek29

Vtipný. To je vše, co zůstalo z prvního dílu. Z kickass badass akce s ostrým vtipem a krví se asi po pár stížnostech od ligy nasraných mamin stal Deadpool 2. Vyzdvihuje reálné hodnoty a cosi jako rodinu nebo přátele. Takže jsem ve finále překvapen kam se překlopila chamtivost Hollywoodu vydělat na dalším Marvel pokračování. U jedničky sem se bavil víc teda a pár gagů nemůže zachránit 2h film. S bídou 4 a lepší asi než nic, ale čekali jsme víc jasný pane. ()

Renie42

Tak toto byla pořádná masáž mozku a to se mi líbilo. Deadpoola nejde nemilovat, ten je tak boží, stejně tak jako ten můj oblíbený Logan alias Wolverine. ()

Martin.Tokos

Film na který jsem se těšil snad už od konce prvního dílu. Trochu jsem se bál obsazení Davida Leitche do role režiséra ( jak mu sedne komediální žánr(John Wick rulezz), ale svou práci odvedl stejně dobře, možná i líp než Tim Miller. Soundtrack taky perfektní...přesně ten ,který se sem hodí. 5* ()

Olafsson

Neskutečná sračka, neni to vtipný ani napínavý. MIx nejhorších rádoby cool and funny hollywoodskejch splašků. Předstírá že si ze sebe dělá sranda ale přitom do diváků hustí pod i nadprahově typickou multikulti SJW propagandu. Jedinej drsnej Josh Brolin je opravdu dobrej, ostatně jako vždycky, ale stejně jsem na něj nasranej že hraje v takový sračce. Ta jedna hvězda je za něj. Dobrej komentář - Zeck. ()

ratpile

Jsou to slabsi 4, ale pobavil jsem se. Nektere scenky byly ve sve kombinaci eRkove brutality a absurdity fakt nevidane vtipnou zalezitosti. Mozna tomu ale chybela nejaka nosnejsi pribehova linka, nejaka vnitrni hra, ktera by Deadpoola vymanila z takove slide show misty genialnich, ale stale jen gagů. Idealni popcorn pro patecni kino. Se skvelym Bradem Pittem v nejvetsi roli kariery. ()

helrohir

Druhé pokračovania filmov, ktoré dokázali naplno zabodovať a uchvátiť filmový svet, bývajú vždy očakávané s určitými obavami. Vynára sa totiž otázka, či toto pokračovanie dokáže plnohodnotne nadviazať na svojho predchodcu a neskĺzne len k overenej rutine. Aj napriek náhlej zmene režiséra však Deadpool 2 všetky tieto pochybnosti vyvracia a prináša opäť veľkolepú zábavu. Takmer všetko tu funguje dokonale; či už tony nekorektného humoru, skvelé dialógy a samozrejme aj výborná akcia, ktorá naplno využíva postavy a vždy efektne kulminuje. Veľkým prínosom je aj nová postava Cabla, ktorá je v podaní J. Brolina sympatický a charizmatický bijec, ktorý vnáša do akcie to najlepšie. Trošku otravné mi prišli tie patetické "posmrtné" scény so ženuškou, ale bez hry na city by to zrejme nešlo. 90%. ()

Gamekeeper77

Jak se dalo čekat, veškerá originalita a překvapení z trochu jinýho, úchylnýho pojetí , který mě ohromily v prvnim díle jsou fuč. Puberťácky přitroublý vtípky naštěstí zůstaly, takže základní forma se nezměnila, k tomu přibyla trocha víc useknutých částí těl, s tím se dvojka taky vůbec nemaže, pro mě tu to kouzlo jedničky bohužel už ale chybí. 82%. ()

pride

Dvojka likviduje jednotku? Wtf? Začínam sa prejedat marveloviek ale toto je proste iné. Hudba top, humor top. Ta scéna s tými samurajmi a Enya fatal. Potitulkova scéna je černicka na torte a to kurva veľká čerešna. :D ()

Nathaniell

Druhý díl posilňuje všechny věci z dílu prvního: Odkazů je víc, stejně tak brutality, ale i nepokrytého mluvení o buznách. Ano - víme přesně, co se nám Stan Lee snaží naznačit. Přesně proto je 99% jeho hrdinů mužského pohlaví a mají vztahy, které nevydrží, žžže? A pak jim milej Stááánik navlékne těsné oblečččky a o tom co se děje pod stolem, se nemluví. Detpůla dělal naštěstí úplně jinej gej. Ale i tak. Furt jen MRVEL. Ovšem tentokrát za 4* ()

kubas369

Vygradovaná jednička, přesto ne lepší než jednička. Víc filmů co se s tím neserou a davají nám co nás baví. Násilí a brutální a přímočarou srandu. ()

Daertelon

Velice originálně ztvárněný průjem jedničky ode mě má 0% a ani se za to moc nestydím, protože to je skutečně zaznamenání jednoho z největších úpadků lidstva za dobu jeho historie. Život ale jde dál a s ním i Deadpool. Dvojka mi vyrazila dech. Není moc vulgární, sexistická, nechutně sprostá, ani extrémně brutální (u tohoto kritéria váhám). Nesnaží se nám naservírovat podnos plný pubertálních fórků, ale pokládá relativně dospělejší otázky. Pořád si to drží stejnou hladinu humoru, ale není to už tak nudné a bez nápadu. Černé vtipy tady fungují mnohem lépe než předtím, protože dopadají na úrodnou půdu rozumně nastaveného klidu. Nejvíce se mi líbila scéna s přistávajícími parašutisty a legitimně nejoblíbenější postavou se stalo Šťastné Domino. Naproti tomu mě ale trochu zklamala liduprázdnost rezidence X-menů, která působila spíš parodicky. Colossus prodělal od původních filmů možná až trochu moc zásadní plastiku. Jinak celkem fajn. Sawovský průměr 65% ()

Mykhaluu

Takže opět mi někdo haknool účet, zase abych si měnil heslo. No, ale proč tomu dal jen čtyři hvězdičky? Možná prosto, že ačkoliv to bylo prý stejně vtipné a nápadité a ještě o fous nekorektnější a nechutnější, prostě chyběl moment překvapení jedničky. Kdyby byl tenhle díl první, tak je to pecka šokující a neviděný nářez "in trainee". ()

jayman

Deadpool je ako keď idete na obed do McDonaldu. Dáte si 5 cheeseburgerov a zmrzlinu a vlastne vám to chutí. Ale kedykoľvek to porovnéte s dobrým obedom od šéfkuchára, vôbec nerozmýšľate, čo by ste uprednostnili. A potom idete na web československejgastrodatabázy, skrátene ČSGD, a rozmýšľate, prečo všetci tí ľudia dávajú mekáču 5 hviezdičiek. PS: Film by mal rešpektovať isté pravidlá a to lámanie štvrtej steny prestáva byť zábavným a neškodnoým, naopak, robí film nefilmovým. Podľa mňa to nie je cesta. ()

KillHurt

Dvojka se veze na stejné vlně jako jednička. Autoři zase přiložili pod kotel o něco víc. Místy to vypadá, že vybraly z brainstormingů nejvíce střelené nápady a tyx se rozhodly realizovat, protože proč ne. Moc si nepamatuju o co tam šlo, ale vím, že mě to bavilo. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

01.08.2022

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

24.10.2019

Ať už se vám nový Joker líbil, nebo ne, jedna věc se režiséru Toddu Phillipsovi nedá zapřít. Natočil totiž masivní hit, který je na cestě k tomu, aby se stal nejúspěšnějším eRkovým filmem všech dob.… (více)