Jakožto největší hororový expert zde na csfd musím hodnotit objektivně odpadem,, přesto že jsem film neviděl a vůbec filmům nerozumím. Důležité je dělat chytrýho a hodnotit odpadem velice povedené filmy.... Ale dost toho Psycha. ..Za mě povedený kousek který perfektně rozšiřuje a uceluje jedničku a dává nám nahlédnout do blízké budoucnosti x-force. A i přesto že nejsem fanoušek deadpoolova humoru jasných 78%. Zazie Beetz je ve své roli perfektní a díky ní se její postava stává pomaličku mým nejoblíbenějším X-menem, no jo, aby taky né.... když má někdo štěstí, kde kdo si ho hned oblíbí.(16.5.2018)

Viac akcie, viac krvi, viac vtipov (nie vždy úplne vydarených, ale to je pri takom množstve pochopiteľné). Hovoríme tu o poriadne šialenej komiksovke, pri ktorej sa tvorcovia dokonca aj oproti jednotke maximálne odtrhli z reťaze. Cable v podaní Brolina je podľa očakávaní skvelý a Domino alias Zazie Beetz milým prekvapením. Komu sa páčila prvá časť, bude určite spokojný aj s dvojkou. A kto považoval prvý diel za prehnanú záležitosť, nedocení ani DP 2.(30.7.2018)

• Zeck

Trojský kůň Marvelu 2. Opět zdánlivě se vymezující parodie na všechny ty úděsné a infantilní komiksové sračky, které na cílové diváky (retardy) s kadenci rotačního kulometu chrlí CD Komiks a Div. Když si odmyslím, že jsem za celou stopáž propadl nenucenému smíchu jen u parašutistického přistání vrcholícím usmaženým Pittem na drátech, zbyl mi jen stokrát prostřelený a rozsekaný hlavní hrdina (ke konci jsem se už upřímně modlil, ať konečně chcípne - definitivně), který u těch mnohačetných zranění řekne strašně kůůl ftipy, ale jinak se vůbec ničím neliší od zástupu tisíců kreslených "hrdinů" pro děti nebo panice, kteří mají všichni dva filmy ročně a pak jeden společný a ten se nazve třeba Avengays. Pro zjemnělé fanoušky všech těch úděsných soft vesmírů na jedno brdo to bude určitě další strašně nekorektní nářez. Pro člověka jako jsem já, který jestli něco ve filmových žánrech přímo nenávidí, jsou to indické muzikály a podobně atraktivní a smysluplné komiksové adaptace, nesledovatelné. A nesledovatelné z jediného důvodu, že Deadpool 1+2 a budoucí 3, 4, X-Force, Cable: Civil War, X-Force: Infinity War a Deadpool 5, jsou pokrytecky úplně stejný jako to, z čeho si dělají zdánlivě celý film prdel. 40 %(11.8.2018)

Místy to bylo skoro zábavné. U každého vtipu jsem ale přemýšlel o tom, jak moc je jeho potenciál nenaplněný a o kolik víc se dalo vymyslet. No vážně - kolik se dalo udělat s Domino? A co se událo? Akční scény natočené naprosto rutinně, romantika opět nefunkční a co je hlavní - ten film se bere smrtelně vážně. Myslel jsem si, že to po jedničce vytáhne kotvy a bude to ujetější, ale je to ještě konzervativnější než minule. 2 a 1/2(16.5.2018)

Očekávání byla naplněna. Deadpool 2 je přesně takový, jak jsem si ho představoval. David Leitch svou práci zvládl na výbornou. Filmu dost pomohl větší rozpočet. Je to poznat jak na stopáži, akčních scénách nebo počtu mutantů. celá zápletka je jiná jak v 1. Čerstvý vítr do filmu vnáší nové postavy, a to hlavně Cable. V podání Joshe Brolina je vážně super. Film opět dost stojí na neustálých hláškách a fórech, kterých je plný. Člověk ani všechny nemá šanci vstřebat. Týkají se jak DC nebo Marvel filmů, tak i různých dalších filmových klasik. Pro fanoušky jako dělané. Příběh je taky docela zajímavý. S novými mutanty přichází mít možností a taky lepší bitky. Škoda, že Morena Baccarin tentokrát nedostala tolik prostoru. Je tam i dost odkazů na 1. Celkově se film dost povedl a já se budu těšit na pokračování. Ještě nemůžu opomenout soundtrack, který se sice k filmu brutálně nehodí, ale s tím už se tak nějak musí počítat. "Tak to děláme v matičce Rusi." :D Recenze(20.5.2018)