Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  *****

  Ja se bavil jeste o fous vic nez v pripade prvniho dilu. Vsechno super z prvniho dilu zustalo zachovany a jeste je to vsechno dle pravidel dvojek vetsi, vic krve a umirani, vic hlasek, velkolepejsi souboje, ktery misty trochu zavani digitalem a lehce se spis z komedie presunujou k regulernim X-Menum, ale nic vylozene rusivyho. Herci jsou opet skvely, Reynolds se v tyhle roli fakt nasel a par scen, kterejm asi vevodi nastup X-Force je naprosto nezapomenutelnejch. Ja se skvele bavil od zacatku do konce, jasnejch 5*.(4.9.2018)

 • DaViD´82
  ***

  Stejný problém jako u druhých Kingsmanů či dvojky Kick-Ass; mělo si to z klišé z rětězů utržených "všeho víc, míry netřeba" pokračování dělat špťouchlata a ne se jim plně poddat. Druhý Deadpool se tak stal tím, z čeho si jednička dělala legraci. A tak dvojku nejlépe charakterizuje moment, kdy Pool pomrkne na diváky ohledně generické CGI bitky, aby následovala naprosto generická dlouhá CGI bitka, jak z každého druhého blockbusteru. A tak je to tu se vším, tvůrci si sice rýpnou do kdečeho, ale o chvíli později na nemlich to samé zhřeší také. Dvojka Deadpoola to v tomto ohledu má pak dvojnásob těžké, jelikož tam kde jednička s přiškrceným rozpočtem musela jít čistě po tom důležitém, tam se na rozpočet bohatá dvojka rozutíká do mnoha směrů; některé jsou nosné a jiné prostě vyšumí do nákladné přepálené CGI akční megascény. Ovšem navzdory vší mé kritice to stále umí být kousavé, vtipné (pohříchu nejvíce v přititulkové scéně) a vlastně místy opět i milé. Ale to už by tak nějak měl být předpoklad každého správného rodinného filmu o důležitých hodnotách v životě.(18.5.2018)

 • Tom_Lachtan
  ***

  První díl nepřekonán a to zásadně. Tam, kde byl tehdy humor podvratný a svěží a byl v kulometné kadenci, je ve druhém díle často zatuchlý a kadenci má leda tak muškety, kterou nabíjí jednoruký prodavač koberců z Kopidlna. Deadpool by měl komiksové klišé bořit, dělat si z nich srandu, jenže tohle se nepovedlo tak moc, že když si člověk odmyslí tak cca deset opravdu povedených vtipů (nebo spíš sekvencí humorů), tak zjistí, že se Deadpool stal přesně tím druhem filmů, do kterého v prvním díle tak zábavně tepal a dělal si z něj srandu. A když se v letním kině víc, než druhému Deadpoolovi smějete filmu Meg: monstrum z hlubin, tak je něco hodně, hodně špatně. ×¤× Filmový víkend ČSFD 2018 ×¤× (12.8.2018)

 • KarelR
  ****

  Zrovna k Deadpoolovi tohle shrnutí moc nesedí, ale dvojka je prostě sázka na jistotu. Stejně ujetý humor, stejně ujetá akce, stejně sexy Morena Baccarin… Reynolds pochopil, co diváci chtějí, a hází to na plátno plnými hrstmi. A jelikož při tom nedělá zásadní přešlapy, znovu je to stylová akční jízda, která nešetří malinovkou ani výborným meta humorem. Osobně bych ocenil pár výraznějších momentů (ať už v akci nebo v humoru), nebo nějakou geniální scénu, před kterou konkurence jen ušmudlaně smekne. I bez takových výdobytků ale jde o skvělou dvojku, která škatulku „všeho víc“ vyplňuje s, ehm, maximálním nasazením.(18.5.2018)

 • misterz
  ****

  Táto druhá časť sa mi páčila podstatne viac ako tá prvá. Keď to takto pôjde ďalej, tak Deadpool sa zaradí na čelo mojich obľúbených marveloviek. Podobne vtipné ako povedzme Strážcovia galaxie, dokonca v tomto prípade by som tvrdil, že ma ten primitívny humor dokázal zabaviť ešte viac. Každá jedna situácia, každá jedna scéna je okomentovaná sprchou hlášok, ktoré mi neraz dokázali poriadne rozvlniť brucho. Ani si nepamätám kedy som sa tak nasmial. A k tomu pekná kamera, vizuálne efekty a celkom slušná akcia, ktorou sa tu tiež nešetrilo. Škoda toho záveru, tam už ten humor trochu zašiel do trápnosti. Ale inak veľká spokojnosť, silný nadpriemer. 85/100(13.8.2018)

 • Josh Brolin

 • - Ve druhé filmové upoutávce zastaví Deadpool (Ryan Reynolds) snímek s tím, že nejsou hotové efekty s tím, že ruka není kovová, že to není jako smazání knírku. Čímž naráží na film Liga spravedlnosti (2017), ve kterém měl Henry Cavill digitálně odstraněný knírek. (bezvliv)

 • - Deadpool (Ryan Reynolds) nosí vězeňské číslo 24601, což je číslo vězně Jeana Valjeana z „Bídníků“ a číslo, které se dost často používá pro slavné vězně – nosili ho např. Levák Bob ze Simpsonovi (od r. 1989), Eric Cartman ze South Parku (od r. 1997) nebo Oscar Bluth z Arrested Development (od r. 2003). [Zdroj: Kinobox.cz] (Bioscop)

 • - Vo filme sú 4 potitulkové scény. (B0mbas71c)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace