Osobně první film pro mě byl větším zklamáním. Primitivní humor o koulích apod. není můj šálek čaje, takže jsem se na něj dostatečně připravila, ale tvůrci byli tentokrát na mé straně a sázeli víc na narážky z jiných filmů, a když je skoro všechny znáš, tak se směješ :o) Skvělá akce, úvodní sekvence byla sakra skvělá, Josh Brolin bavil, záviděla jsem štěstí Domině a team X-Force byl, no, hodně úsměvný. A při vzpomínce na odrážení kulek meči se ještě teď směji :D K tomu ve filmu byly celé dva zadky!! No dobrá, oba byly digitální. Velký nestál za nic a dětský, přeci nejsem pedofil :D Za mě spokojenost :o) Btw. Proč nebyla po (všech) titulková scéna?(28.5.2018)

Zrovna k Deadpoolovi tohle shrnutí moc nesedí, ale dvojka je prostě sázka na jistotu. Stejně ujetý humor, stejně ujetá akce, stejně sexy Morena Baccarin… Reynolds pochopil, co diváci chtějí, a hází to na plátno plnými hrstmi. A jelikož při tom nedělá zásadní přešlapy, znovu je to stylová akční jízda, která nešetří malinovkou ani výborným meta humorem. Osobně bych ocenil pár výraznějších momentů (ať už v akci nebo v humoru), nebo nějakou geniální scénu, před kterou konkurence jen ušmudlaně smekne. I bez takových výdobytků ale jde o skvělou dvojku, která škatulku „všeho víc“ vyplňuje s, ehm, maximálním nasazením.(18.5.2018)

Říká se že dvakrát do stejné řeky nevkročíš - ale neříkejte to Deadpoolovi, nebo vám s efektní otočkou usekne hlavu a načůrá vám do krku. On do stejné řeky s chutí skočil, plave v ní jako delfín, a jde mu to líp než kdy dřív. Plus Thanos je tu lepší Thanos než v Avengers, mínus bohyně Morena Baccarin už tu není nahá a ani nemá strap-on. 9/10(15.5.2018)

Masové přijetí u prvního dílu je pro mě stále neuvěřitelným překvapením, to samé se hádám bude týkat druhého. Obojí se pro mě pohybuje mezi 3 a 4* a to proto, že jde do extrému, dotýká se hranic metahumoru a možná ho několikrát překračuje. Někdy dobře a vtipně, jindy s trapností sobě vlastní, ale proč ne. Na postavu Cablea jsem se těšil, nezklamala, patří k ozdobě a Josh Brolin zažívá fantastický rok (navíc jsou jeho postavy silných emocionálně uzavřených mužů silným prvkem, který v posledních letech ve filmech pomalu mizí...). Druhý Deadpool je pro mě stejně nevyrovnaný jako první, hrátky s časem jsou klasicky "tak jak scénárista potřeboval", ale určitý punk přístup a drzost je mi sympatická. I přes momenty typu sestavování týmu a jejich první akce, přes "štěstí není superschopnost" až po cameo role "za dveřmi", u kterých jsem se opravdu bavil, nejde o film, který bych potřeboval vidět znovu. V tomhle se bohužel od většiny komiksových filmů Deadpool vůbec neliší.(24.5.2018)

// Tak jsme se v prvním dílu vyřádili, předvedli, čeho všeho jsme schopný, odbyli si nutný origin a se dvojkou konečně přešli k filmovému řemeslu. S dokonalou akcí, nečekanou dávkou emocí, solidním příběhem a vedlejšíma postavama, který vyloženě volaj po tom, aby s nima vznikaly další a další filmy. Hlavně teda s Domino, protože hoooooly shiiiiit, Zazie Beetz je boží. Až nečekaně dobrý, lepší než Avengers, lepší než Solo, a nebýt Tichého místa, tak prozatimní film roku. 9/10(9.8.2018)

• - Postava Juggernaut se už objevila ve filmu X-Men Poslední vzdor (2006). (tyzmrde)

• - Spoiler: Ryan Reynolds si zahrál nejen postavu Deadpoola, ale také namluvil a ztvárnil obličej Juggernauta. (NiaWolf)

• - Méně jak měsíc stačilo filmu Deadpool 2, aby se na americké půdě stal hned po prvním snímku Deadpool (2016) druhým nejvýdělečnějším počinem z celé série X-Men, která obsahuje 11 filmů. A to i přes to, že má film Rkové označení (není vhodný pro diváky do 17 let). (Tashi)