Zostrih vymazaných scén z filmu Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992). (koba)

Yarwen

Dalo by se možná říct, že se jedná o snímek pro skalní fanoušky, a ano, právě my budeme většinou diváky. Ale i tak dává závěr určitý malý posun v příběhu, takové krátké vysvětlení. A přestože se jedná o kaleidoskop malých střípků, které na sebe nenavazují, já jsem s tímhle kouskem více než spokojen. Komu se ve filmu stýskalo po policejním osazenstvu Twin Peaks, dostanou je zde; ukáže se i Annie, Ed a někteří další. Takže jak řekla Norma: We are lucky - za tyhle dodatečné scény. (86%) ()

Evander

Samo o sobě naprosto zbytečné. Buď tyto scény měly být součástí původního filmu nebo měly vzniknout dva filmy s rozumným časovým odstupem i stopáží nebo toto nemělo jít do světa vůbec. Twin Peaks je vynikající seriál, tak nechci být přehnaně kritický, ale už původní film za moc nestál a tento počin do něj jen doplňuje několik různých útržků, které samy o sobě nedávají žádný smysl. ()

Raziel_cz

Trochu škoda, žen evyšel nějaký supercut tohohle a Fire Walk With Me, protože vystříhané scény ten film rozšiřují dost zásadně. Laura je najednou docela snesitelný charakter, je vidět skoro idylická domácnost Palmerových, což dává nastávající situaci kolem Lelanda a Laury ještě hnusnější fazónu, je tu ví FBI a Jeffriese, je tu večerka a elektřina, je tady spousta setupů do budoucna a vůbec nápadů, které si Lynch musel kvůli studiu nechat až do The Return. Prostě: je docela důležité to vidět, abyste si doplnili i ty poslední mezery v příběhu Twin Peaks. A protože si to Lynch sám zeditoval do de facto devadesátiminutového filmu, je i příjemné na to koukat. Tedy, samostatně by to nefungovalo, musíte mít v paměti FWWM. Pak to šlape a není problém se orientovat. Jediná škoda je, že nevyšel rovnou tříhodinový supercut. ()

Alexandre

Je těžké hodnotit několik vystřižených scén poskládaných jako celek. Po pravdě - jako celek to ani fungovat nemůže. Já si před zhlédnutím zopakoval seriál i celovečerní film, takže jsem neměl problém dát si věci do souvislostí a pochopit jisté záležitosti. Ovšem pokud se na to koukne někdo po delší odmlce, tak mu to asi moc neřekne, a chápu to. Twin Peaks miluji a miluji i tenhle doplněk. Ideální by bylo, kdyby to bylo zakomponováno ve filmu z roku 1992. Na druhou stranu by ten film měl ale přes 3 a půl hodiny... Takže by se o tom dala vést debata. Každopádně to beru tak jak to je - bloudění v Lynchově fantazii je pro mě luxusním zážitkem. ()

Bezda22

Jak to s mým koukáním na Twin Peaks bylo? 1. Twin Peaks: Fire Walk with Me (nepochopeno), --- 2. Městečko Twin Peaks: 1. a 2. série (díky za skvělej seriál), --- 3. Twin Peaks: Fire Walk with Me (díky seriálu pochopeno), --- 4. Twin Peaks: The Missing Pieces (škoda, že film vynechal tolik kvalitního materiálu). Kdyby film nevynechal tolik, co pak bylo obsaženo v tomhle sestřihu, kterej odkrývá další a další tajemství a naopak ubral na tom, co pak ve finále obsahoval, mohlo to bejt vlastně dokonalý. Sice je to jen sestřih scén, který ve filmu nebyly, ale pro mě to bylo mnohem lepší, než film samotnej, takže se na tom odrazí i hodnocení. Líbilo se mi silný provázání se seriálem, odhalení dalších tajemství, který jsou pro pochopení Twin Peaks důležitý a vlastně i široký spektrum postav, který ve filmu citelně chybí, byť jen zmínkou o nich. 80% ()

Aywes

V současné době shlédnutí těchto vystřižených scén nenabízí žádné odpovědi. Pokud jste rozkoukali třetí sérii Twin Peaks, tak už máte většinu odpovědí. Pořád jde ale o krásnou demonstraci Lynchovi tvorby. Doporučeno jen nenabaženým fanouškům seriálu a hlavně filmu. Ostatní ať se vyhnout obloukem. ()

toso7777

Dodatok na bluray od Lyncha k filmu. Jedná sa o vystrihnuté scény z filmu. Odporúčam si to pozrieť hned po filme :) Pre mňa je najzaujímavejšia posledná scéna :) ktorá mohla vklude ostať aj vo filme ()

jackalsc

Většina pasáží měla být v Twin Peaks:Fire Walk With me, to jsou ty krásné odlehčené pasáže co v tom filmu chyběly, byly tady, pro milovníky seriálu je to velice dobrý bonus, pro ty co neviděli seriál asi nepochopí vůbec nic :D 10 minutové prodloužení scén z konce seriálu, to je velice příjemné ()

90125

Toto nie su Missing pieces, teda chýbajuce kúsky. Toto sú Outtakes, Leftovers, teda nepoužité scény polepené do jedného zlepenca, ktorý nedáva vôbec žiadny zmysel. Missing Pieces nijak pôvodný príbeh nedoplňuje, alebo nevysvetluje. Sú to proste len za sebou zoradené scény, ktoré sa do origošu nedostali, lebo boli prebytočné, alebo neboli dostatočne dobré. For Die Hard Fans only. Niežeby som nebol fanušik Twin Peaks, ale celý tento film mal byť len bonus na blurayu k Fire walks with me. Toto nemal byť samostatný film. Nemôžem dať viac a to má u mňa David Lynch protekciu. 44 % ()

timmy321

Scény, co se nevešly do filmu Twin Peaks: Ohni se mnou pojď. Pro nikoho jiného než pro fanoušky seriálu nemá tento "film" smysl. ()

Horal.P

Zajímavý počin, bylo by pěkné sledovat tyhle vystřižené nebo prodloužené scény dohromady s původním filmem. Pro milovníky první a druhé řady dobré vidět - dovysvětluje to ale hlavně film. Oproti Returnu z roku  2017, který mně nesedl, jistě tento materiál uvidím ještě mockrát. ()