Keďže celá jej rodina pracuje v politike, dostane Laurel (Mary Elizabeth Winstead) od svojho brata, ktorý je senátorom v USA, lukratívne miesto v jeho kancelárii. Laurel politike rozumie, ale nemá ju v láske. Počas prvých dní v práci musí riešiť nezmyselné problémy nespokojných občanov, ktoré sú otravné, lenže jej brat potrebuje hlasy voličov, takže ich musí riešiť. Keď sa však politici v jej okolí začnú správať zvláštne, zisťuje, že narazila na ozajstný problém. Vo Washingtone sa totiž objavili zvláštne chrobáky, ktoré sa živia mozgami politikov. - Každý fanúšik hororu si po prečítaní názvu zrejme pomyslí, že v USA mali zase potrebu prerobiť klasiku Braindead od Petera Jacksona do televíznej podoby, ale nie je tomu tak. BrainDead je skôr takou modernou paródiou na trápnosť zvanú politika. Trinásť epizód je u tohto seriálu málo, pretože na jednu z mojich najoblúbenejších moderných Scream Queens Mary Elizabeth Winstead v hlavnej úlohe by som sa dokázal pozerať celé dni. Pravidelne explodujúce hlavy občanov USA fanúšika hororu uspokoja, ale inak sa toho v tejto oblasti vela neudeje. Zo začiatku to má dosť intenzívne tempo, lenže v druhej polovici sa to dostáva do štádia, v ktorom začína byť celé to prostredie a neustále politické diskusie s mierne nevhodnými postavami jednotvárne. Na to, ako záhadne to celé prebiehalo, bol záver dosť slabý, ale celkovo som s týmto seriálom velmi spokojný a po tohtoročných úspešných úlohách v BrainDead a 10 Cloverfield Lane sa nemôžem dočkať ďalších hororov, v ktorých sa Mary Elizabeth Winstead objaví. + Mary Elizabeth Winstead + herec z The Bay + herec z 1408(15.9.2016)

Mimořádně roztomilé!(12.9.2016)

zatím pouze pilot(14.6.2016)

• Davies182

PILOT: Sním či bdím, Ridley Scott, jo? A to chce mít s tímhle nedochůdčem politickýho dramatu kříženýho s hororovou parodií vážně cokoliv společnýho? A to sem si myslel, že už mě dneska v bedně nic nepřekvapí. Ubohá kopírka Invaze zlodějů těl říznutá Fakultou, akorát se to celý odehrává v americkým kongresu. Fail jako prase, Mary, utíkej!!(5.7.2016)

• majo0007

US politika v spojení s mozgožravými chrobákmi mi absolútne nesadla. Prinajmenšom čudná kombinácia, ktorá zaujme viac fanúšikov politiky, než sci-fi (horové to bolo ozaj len okrajovo).(14.9.2017)