wampire23

Posun od Bad Taste k Braindead je neuveriteľný. Ak ste videli Bad Taste tak ho vynásobte 10timi a máte slabú predstavu o tom, čo vás čaká. Počítajte však s tuctami zombíkov, hektolitrami krvi a s neuveriteľnými hláškami a situáciami. Toto je proste kult. Pre priaznivcov hororových komédií povinná jazda. 90% ()

Caine

Krvavá filmařská báseň o tom, kam až může vést mateřská láska. Nemůžu si pomoct, ale vždycky si u toho vzpomenu i na "Babičky dobíjejte přesně" - matky i matky matek (včetně zombických a robotických) to občas přehánějí... :-) ()

j0nathan

Chvílemi jsem se smál, chvílemi mi bylo tak špatně z toho kedru, že jsem se málem pozvracel a chvílemi jsem opravdu nechápal, jak může někdo do filmu narvat tolik krve a hnusu, aniž by ten film byla úplná sračka. Věděl jsem, že to bude krutost, ale něco takového jsem od Jacksona nečekal. Slabší povahy nedívat proboha !! ()

Martinius

sice som sa pekne bavil, nadsenie z filmu sa akosi nedostavilo. keby braindead nebol tak prehnane pubertalny, mohol byt podstatne lepsim. od privlastku kultovy (za ktore v danom zanri povazujem napriklad from dusk till down alebo evil dead) ho deli predovsetkym zmysel pre mieru. peter jackson akosi neodhadol spravnu rovnovahu medzi gore-fraskou a kontrolou vlastnej uchylnosti. uz pocas filmu mi bolo jasne, ze to tento clovek nema v hlave uplne v poriadku. je priam fascinujuce, ako neskor dokazal natocit pana prstenov. zeby prva uspesna lobotomia vobec? ()

Al Mustafa

Po shlédnutí tohoto filmu si řekli šéfové v New Line Cinema, že by nebylo na škodu svěřit Jacksonovi nejdražší filmový projekt projekt historie. ()

davena27

Kdyby se řežba se sekačkou na trávu a zombíky šoupla jako reklama pro Mountfield,bylo by povinností každého fanouška si sekačku zakoupit pro případ že by se vám ve sklepních prostorách něco odporného rozkládalo.Kupa bizardností a humoru ostrého jak břitva,hektolitry krve, to je přesně to co mám rád a po čem bych se mohl utlouct. ()

barrahir

Tenhle člověk že natočil něco tak krásnýho jako Pána prstenů? Kdo by to byl řekl. Některý scény jsou tak nechutný, že bych si je nedovedl ani představit. Ale jinak je to zábava, takže proč ne. Sekačka a strejda se sekáčkáma na maso jsou legendární. ()

kamil.i

Originálna variácia na Psycho s odkazom na Jacksonovho obľúbeného King Konga. V podstate ide o kvalitný príbeh na pozadí neskutočne zábavných nechutností. Odporúčam všetkým okrem osôb so slabým žalúdkom. ()

andio

Skvělá, dnes již kultovní, záležitost. Braindead krásně spojuje brutalitu a humor a vytváří tak skvělý zážitek, pro skoro celou rodinu (jen ty se silnějšími žaludky). Film se okamžitě zařazuje mezi nejoblíbenější a nedokážu nějak vymyslet nic, co bych mu vytkl. Opravdu si nedokážu vybavit, že bych se bavil při nějakém filmu, co jsem v poslední době viděl, lépe. Scény s miminem, zahradním trpaslíkem. či sekačkou, si budu pamatovat snad až do smrti. Peter Jackson odvedl skvělou práci a patří mu za to mé vřelé díky. 10/10 ()

Geller

Nemám slov!!! Film sršící ohromným množstvím vtipu, nápadů a hlavně nechutností :). Přesto méně je někdy více. Na tomto snímku se mi líbí, že na rozdíl od jiných komediálních hororů od začátku víte na čem jste a že jeho hlavním cílem je vás pobavit. Evil Dead hadr. ()

Jaroslaf

Jako jo byla to švanda, některé scény jsou už dnes legendární (u zombie miminka jsem měl poprvé záchvat smíchu) ale asi tak v polovině to začalo být poněkud zdlouhavé a nekonečná smršť slizu, krve a brutality začala pomalu ale jistě nudit. Ovšem díky souloži zombies a vůbec je to pořád jeden z nejúchylnějších filmů co jsem měl tu čest vidět .) ()

xtraper

Neuvěřitelná "pitomost", kdy jsem nevěděl jesli se mám smát, nebo zvracet :-) Ten horror jsem si nechal dopručit (vnutit svým synem) a teď nevím,jestli mu mám poděkovat, vynadat, nebo nabídnout pudink alá Peter Jackson. Věty typu "Tvá matka mi sežrala psa", opravdu píší :-D Nikdy jsem žádnýmu horroru nedal 5* hvezdiček, protože se na ně prostě nedívám, teď prostě není jiná možnost než to udělat ! ()

Blue.Shark

Nekompromisní náser! Aby si člověk vychutnal to, co se v tomhle filmu děje, je třeba oplývat velmi specifickým smyslem pro humor. Nikdy jsem si nemyslel, že se budu s chutí smát tomu, jak se někdo vehementně snaží nasekat useknutou ruku v mixéru...a hle!. Ohromným kladem tohohle snímku je provázanost jednotlivých scén. Divák má vážně pocit, že se něco děje i mimo záběr kamery. Samostatnou kapitolou jsou potom naprosto úchvatné speciální efekty, které tomu všemu dodávají neskutečnou šťávu (s dnešním CGI by to prostě nefungovalo). Korunku celému tomu masakru nasazuje právě humor, který je v zásadě postaven na situacích, kdy se něco zvrtne tím nejhorším způsobem. Nutno vidět. ()