Dvaja muži, jedna žena. Kým jeden ju miluje, druhý o nej sníva. Ten, čo ju miluje, ju stratí. Ten, čo o nej sníva, ju musí zachrániť. Napriek tomu, že nie sú sokmi, majú spoločného nepriateľa. Napriek tomu, že obaja žijú v inej dobe, musia spojiť svoje sily. Je to totiž jediná možnosť, ako zabrániť tragédii, ktorá by ich obrala o to najcennejšie a zároveň jediné, čo majú spoločné - lásku. (*CARNIFEX*)

BlackHood

Film s prvky dramatu (dojemný konec), scifi, fantasy, akčním thrillerem a napínavým slasherem. Sedne to snad každému. Nevidím na tom chybu. Zpracování také super. 100% ()

TonyHawk94

TIME PARADOX! Veľmi efektné a zároveň aj dosť ťažko sledovateľný skvost, kde je potrebné nad dejom rozmýšľať, a zároveň sústrediť sa, aby neušiel žiaden dôležitý malinkatý detail (o veľkom počte postáv a mien ani nehovorím). Napriek tomu ale dosť originálny a nevšedný (mierne mysteriózny) príbeh, ktorý má presah v 2 dejových líniách, ktoré sú vzájomne prepojené. Potom ten popis filmu sedí jak šerbeľ, avšak to, ako sa príbeh (najmä vo finálnej fáze) vyvinie, tak to som vôbec nečakal. Koniec práve kvôli tomu dosť prekvapivý a nečakaný (a asi z neho zostanete minimálne 2x v pomykove, ako ja). V zhrnutí je to nečakane dobrá akčná detektívka s vynikajúcim strihom, hudbou a zvukovými efektami, s drobným romantickým presahom a motívom, kde 2 dejové línie (prepojené cez sny) pridávajú nový rozmer originality, a prekvapivý koniec vynára mnoho otázok na diskusiu. Každopádne, Kwak Jae-Yong priniesol opäť niečo (nielen žánrovo) veľmi zaujímavé a originálne. ()

EXCLUSIVE

Tento film nelze kompletně pochopit po jednom zhlédnutí ... Přestože jsem ho viděl zatím pouze 1,5x (jednou pouze asi první půlhodinu, než jsem "doběhl" stahování), dovolím si nesouhlasit s ostatními. Pokud se nemýlím, nejde zde o jednu ženu a dva muže, ale o jednoho muže a jednu ženu (respektive o reinkarnace). Snímek se nejmenuje: Časový odpadlíci - jen tak pro nic za nic! On (1983): "Původně jsem chtěl být policistou" ... a po vyřešení je znovu učitelem (2015). ()