V lednu roku 2009 se svět stal svědkem „zázraku na řece Hudson", když kapitán „Sully" Sullenberger (Tom Hanks) nouzově přistál s poškozeným letadlem na ledových vodách řeky Hudson a zachránil tak život 155 pasažérů na palubě letadla. Přestože veřejnost a média mluvila o ojedinělém činu dokazujícím jeho letecké dovednosti, probíhající vyšetřování hrozilo zničit jeho pověst a kariéru. (Freeman Ent.)

Coumway

Excelentny Tom Hanks ktory to zahral tak famozne ze v polke filmu som si uvedomil,ze to vlastne nie je ten pilot,ale proste herec ktory ho iba hra.Clint Eastwood ktory by bezpochyby dokazal zdramatizovat aj moju rannu cestu na vykonanie velkej potreby,ale sakra trosku to uz prehana... Sullenbergera po tom pristati nikto tak nepodozrieval ako to Eastwood vo filme prezentoval iba ho normalne formalne podla predpisov preverili a bolo nikto sa zneho nesnazil urobit zaporaka tak ako to vo svojom filme predvadza Clint.... Ach Clint Clint stary dobry ale uz trosku nervy produkujuci Clint Eastwood...velky umelec ale chod si uz radsej uzivat dochodku kym sa da a netoc uz nic prosim ta.... ()

maschio

Velmi dobrý film, který zaujme přednostně diváka, který rád sleduje letecké katastrofy. Herecké výkony jsou skvělé a informace, které se divák z filmu dozví, jsou velmi zajímavé. Celkový tlak na pilota, který zachránil všechny pasažéry je až neskutečně Tomem dobře ztvárněný. Kdo má rád město New York, tak si tam jako já najde své. Záběry jsou skvělé a stojí za to se podívat. Zvuk super! ()

potok.009

Žádná blbina se zbytečnou omáčkou. Není to možná top snímek, ale s takovým úmyslem do toho zřejmě Clint i Tom ani nešli. ()

dragon'88

Eastwood triafa presne, ale strojene. Zaverecna scena hovori za vsetko - "mozem si to dovolit, vy mi to aj tak zozeriete". Inak kvalitny film. 3.5* ()

Marrakech86

když se sejde Eastwood a Hanks, tak je o zábavu postaráno, parádní podívaná a tak trochu i vzdělávací, člověk trochu nahlédnul pod pokličku pilotů a jejich myšlení. ()

bowow

Moc pekny priklad toho, ze vyjimecna predloha muze byt zpracovana ve vyjimecny film. Pokud se sejde vyjimecny herec s vyjimecnym reziserem. Nastesti v tomto pripade presne toto klaplo. Nejedna se o prevratny film v zadnem ohledu, krom scenare. Hlavni zapletka je zaklad dobreho filmu a zde vymyslel osud, nikoliv pero scenaristy. A to je ohromne plus. Dalsi plus vidim v tom, ze se film nastesti obchazi bez hrdinneho patosu, cehoz jsem se moc moc bala. Celkove supr, jedna hvezda minus za Eckharta. U jeho postavy jsem jen cekala, kdy u soudu shodi Sullyho verzi. Byl zamer takto pusobit? Pokud se nekde doctu, ze jo, then well played a hvezdu pridam. Kdyby to nekoho zajimalo :) ()

1990Jirik

Jo jo.. Eastwood mi poslední dobou příjde jako záruka kvality. jakože to byl pan herec , tak se z něho stal pan režiser. Sully je excelentní případ toho , kdy nemusíte nafukovat bublinu, kdy nemusíte mít tisíc akčních scén a kdy z jednoho přistání dokážete udělat 90 minut kvalitního materiálu!! Role sullyho Hanksovi sedla jak uniforma od PANAM.. Takže jednoznačně stojí za shlédnutí !:-) ()

james47

Krátký příjemný film, který sdělí co chce, divák se nenudí a- samozřejmě Tom Hanks hraje jak jinak, než dobře. Velice mile mě překvapil pravý Sully na konci filmu. Pěkných 90%. ()

Tobias_Sin

Tenhle snímek mě trochu minul. Všechno sedí, herci hrají, hudba je jak má být, scény, noční můry, ale mě to prostě nesedlo. ()

MarlowePetr

Je mi líto, ale za mě neuvěřitelná nuda. V praxi obdivuhodný výkon obou pilotů, který si zaslouží úctu a obdiv, bohužel se to jaksi nehodí do filmového zpracování, škoda.. Možná tak dokument, proč ne.. ()

PORTER44

Docela povedený snímek pod režií Clinta,první polovina trochu slabší už jsem ani nemyslel že se toho letu dočkám ale jakmile letadlo odstartovalo hned dostal film větší grády hlavně napětím,pak vyšetřování komise která nakonec zjistila že přistát v řece byla ta nejlepší možnost.Samozřejmě T.Hanks skvělý výkon. ()

lalailah

Clint Eastwood vytvoril komorný a citlivý film, ktorý nepotrebuje byť prehnane patetický. Krátky príbeh o tom, ako pilot lietadlo zachráni 155 ľudí na palube tým, že pristane na rieke Hudson, si vystačí s príjemnou hudbou, dobrým výkonom Toma Hanksa a tou trochou typického amerického hrdinstva. ()

mfanta

50% - Tento film o pilotu, který svým pohotovým chováním v krizové situaci zachránil kolem stovky lidí a následně je kvůli tomu vyšetřován, mě za srdce nechytil. Tom Hanks je jako vždycky dobrý, ale chyběl mi opravdový příběh a zápletka. Na psychologickou studii bylo ve filmu zase příliš málo psychologie. A to, že se v nouzi pokusí firmy hodit vinu na obyčejného člověka, mi jako dostatečně nosné téma nepřijde. ()

Clint Eastwood do důchodu nespěchá

Clint Eastwood do důchodu nespěchá

19.04.2019

88letý legendární herec a režisér Clint Eastwood (Pašerák, Americký sniper) do důchodu rozhodně nespěchá. Momentálně totiž krouží kolem projektu The Ballad of Richard Jewell, který by mohl natočil… (více)

Clint Eastwood a další hrdinové z lidu

Clint Eastwood a další hrdinové z lidu