Nejúspěšnější pěvecká soutěž v Čechách a na Slovensku je zpět! Nový ročník, nové hvězdy a tři nováčci v porotě! Jak si povedou Matěj Ruppert, Katarína Knechtová a Ben Cristovao vedle ostříleného Pal'a Habery? A kdo se stane novou SuperStar? Castingy začínají! (TV Nova)

Frenkyy_ odpad!

Odkdy jsou reality show jen o citech ? Když se jdu dívat na pěveckou soutěž, tak očekávám v pěvecké reality show víc zpěvu něž problémy jiných lidí, každý má nějaké problémy a nikomu to necpeme. V téhle show by měl být hlavně zpěv a max. představení soutěžícího (jméno, věk, město a né jejich smutný příběh, díky kterému s největší pravděpodobnosti postoupí). Starší ročníky (2004/09) byly lepší než tato věc, která se nedá nazývat pěveckou show, ale kdo bude mít lepší a smutnější příběh. Doufám, že letošní The voice bude lepší než Superstar. ODPAD! ()

Gamekeeper77

Viděl jsem první dvě sezóny někdy před čtrnácti lety. Od té doby se sem tam mrknu na první díl, poněvadž na to kouká Vendulka a taky abych zjistil, co se změnilo. Kromě poroty většinou nic, protože u těhle kopírovaných pořadů pod licencí je scénář pevně daný a žádná velká inovace moc nehrozí, takže i když hodnotím po prvním dílu, tak s čistým svědomím. Mě hudební pořady nebaví a koukat na ně je pro mě utrpení, ale objektivně musím přiznat, že až taková hovadina to není. Hovadiny jsou Malé lásky nebo Pošta pro Tebe.Naprosto chápu tu spoustu lidí, kterým se to líbí, a i když mezi ně nepatřím, nebudu dávat odpad jen proto, abych tu mohl vyblít všechny možný vulgáry co znám. 50%. ()

SEVERUS22

Pred zhliadnutím tejto pičoviny som mal rád jednu fasa speváčku menom Katka Knechtová.Po zhliadnutí tejto pičoviny by som s chuťou najebal jednej primitívnej,neprirodzene pôsobiacej chudinke menom Katka Knechtová.Ostatných v porote nekomentujem,sú mi ukradnutí.Vidieť však dievča,ktoré roky obdivujem v pozícii trápnej patetickej piče,ktorá otvára hubu úplne od veci a chytá sa za cecky,to je fakt hardcore.Neviem,či po tomto ešte niekedy budem schopný počúvať jej muziku. ()

Michi88

To sorry, ale tohle jako fakt ne! Já myslel, že je to soutěž o zpívání a ne nějaká Pošta pro tebe. Nechápu, proč tam strkají ty medailonky s lidmi, kde vypráví své srdceryvné životní příběhy, jak to mají v životě těžké apod. Dneska, abyste postoupili, tak musíte být sirotek, rodiče vám umřeli hned při porodu, pak vás strčili do babyboxu, celý život jste žili v dětském domově, jste gay/lesba nebo minimálně bisexuální, trpíte hluchotou, slepotou a němotou a nevím co ještě všechno. K tomu z vás tragicky složená porota tahá s kým jste chodili, kdy jste měli první sex a šťourá se v úplných intimnostech, do kterých jim vůbec nic není a ti lidé na to samozřejmě odpovídají. Tak tohle fakt ne. Nejhorší ročník téhle soutěže. ()

topi80 odpad!

Vše začíná a končí porotou. V porotě je jediný člověk, který je kompetentní k tomu, aby hodnotil budoucí uchazeče i titul "superstar". Jenže ten už je tam asi podesáté, takže zákonitě bude nudit, i kdyby se maximálně snažil o opak. Pak tam jsou tři nuly, z nichž minimálně 2 by samy měly vyhledat nějakého odborníka, který by jim poradil věnovat se činnosti jakékoli, ale hlavně jiné než zpěvu, přičemž jeden z nich je tam v rámci povinného rozvoje multikulturalismu a z druhého sálá debilita i přes televizní obrazovku. Je-li porota složena z neumějících šašků, jakou pak může mít úroveň (ať už pěveckou či zábavnou) ta soutěž? ()