Najväčšia spevácka show je späť! Niekoľko tisíc spevákov z Česka a Slovenska sa pokúsi presvedčiť Paľa Haberu, Ondřeja Soukupa, Martu Jandovú a Kláru Výtiskovú, že len oni si zaslúžia stať sa novou Superstar. (TV Markíza)

migr

Castingy měli ješte hlavu a patu, seriozná diskuze poroty o kvalitě přednášjicích, ale pak začala účinkovat byznisová produkce a vypadávání učastníku zčalo být jak pokus omyl. 77%---40= 50%. ()

chemik11

Nechápu ty komentáře po prvních dílech. Copak film hodnotíte taky hned po prvních pár minutách a hned dáváte odpad? Opravdu vás tu lidi nechápu. Sledoval jsem první sérii Superstar, to bylo něco nového. Pak jsem v dalších sériích občas kouknul na první díly, protože se mi hlavně líbili ti, co neuměli zpívat :D A až zase letos koukám na všechny díly. Nechápu, co se vám nelíbí? Podle mě se tam sešla dobrá parta lidí, hodně jich umí zpívat a je to super je poslouchat. A ty řeči kolem jsou taky vpohodě, občas se člověk zasměje, někdy je napnutej, jestli ten vypadne nebo nevypadne, porotci umějí napínat. Baví mě to, dá se na to koukat. Nechápu ty hatery po prvním nebo po druhým díle. Stejnak nejlepší ale první díly, hlavně jak tam jdou některý lidi, který vůbec neumí zpívat. To jako sami nepoznaj, že neumí zpívat? To jim to nikdo neřekne? Přece, když neumím zpívat, tak tam nelezu ne? Ty lidi buď nemají soudnost, žijí v nějakým vlastním divným světě a nebo maj přátele a rodinu, který je nechtěj naštvat, tak jim říkaj, že umí zpívat. Ale pak se člověk zasměje, když přijde otázka od porotce: kdo ti řekl, že máš jít do superstar? nebo: ty si myslíš, že umíš zpívat? :D Jen si myslím, že by měla být lepší porota. V porotě by měli být takoví zpěváci, jako je Gott, Vondráčková nebo Michal David. Prostě někdo, kdo opravdu dlouho zpívá, je hodně slavnej, něco už dokázal a vydal mnoho CD. Ale proti současným porotcům nic proti, jen pořád nevim, proč tam leze ten Soukup. Marta je hezká a sympatická. Palo a ty jeho ksichty :D ()

Milonak odpad!

Tak jsem se dnes na Superstar podíval a hodnocení je následující: na úvod přišlo vystoupení "odborné" porotkyně Kláry Vytiskové. To, co předvedla, je hodno této "soutěže" - jalový, nezáživný, uspávající výkon, Vytisková prostě neumí zpívat (stejně jako Frühlingová, atd..). Následovali čtyři mladí interpreti - nedokážu si představit, že bych šel kdykoliv na jejich koncert a vydržel poslouchat víc než jednu písničku v jejich podání. Do toho jim porotci nalhávají (samozřejmě musí, protože by se ukázalo, že vybrali špatně, případně že celá soutěž je k ničemu a zbytečná, protože žádný použitelná zpěvák, zpěvačka z ní stejně nevyjdou), že jsou dobří, což samotné mě v názoru na ně (porotce) utvrzuje v přesvědčení, že jsou pro peníze schopní udělat cokoliv. Naprosto zbytečná záležitost, která slouží jen pro vytvoření jakéhosi falešného pocitu o schopnosti zpívat. ()

Shiroko odpad!

Už jsem se těšil, že alespoň pro jednou nebude žádná talentová show. A najednou bum! Přišla Tvoje tvář, ale ta mi přišla aji víceméně zajímavá, ale tohle... samozřejmě nemůže chybět jako vždy vyholený Soukup, vyhulený Palo Habera (zázrakem ne v šortkách) a nějaká poloflundra kterou ani neznám. Jak jinak, doplněno o litry naivních holčiček s internetovou demencí a závislostí na youtuberkách, které si myslí jak umějí zpívat a když se dozvědí "krutou" pravdu, tak se rozbrečí a utečou. Pak někdo v uvozovkách tak talentovaný že to prostě musí vyhrát a těsně před finálem stejně vypadne. Kdyby alespoň v těch novinách a na internetu o tom tolik nepsali. Jediné pozitivum z mého pohledu je hodnocení od ČSFD, i když bych klidně ještě ubral ()

Zack07

Musím přiznat, že se na letošní Česko Slovenskou SuperStar 2018. Celkem těším. Televize Nova a Markíza slibuje scénář podle vzoru německé verze, kde nyní válí česká zpěvačka Martina Bárta. Bude zajímavé sledovat pět nováčků v porotě a na moderátorských postech (kromě Habery jsou tam všichni vůbec poprvé) Rovněž bude poprvé show vysílána v odlišných dnech jak v Ćesku tak na Slovensku. Uvidíme, jak se jim letošní ročník plný novinek tedy povede. ()