Kráľovná zápasí so smrťou v púštnej oáze. Jej syn Prince sa vydáva na zúfalú cestu hľadať mýtický liek, ktorý by ju zachránil. Mladík sa čoskoro ocitne v smrteľnom nebezpečenstve, keď ho prenasleduje Warlord (James Franco) so svojou zločineckou bandou na motocykloch. Prince sa zoznámi s atraktívnou androidkou Ash (Suki Waterhouseová), ktorá má vyššie ambície, než len poskytovať sex a iné služby miestnym bojovníkom. Bude sa môcť Prince spoľahnúť na svoju novú priateľku Ash, keď sa dostane do rúk démonickej ženy, známej ako Drug Lord (Milla Jovovichová)? (TV JOJ)

Mikecat

Ako sa mohla Mila dať nahovoriť na túto púštno bike narko frašku. úvod sluboval niečo zaujímavé, keď mladíci na motorkách vstúpili do striptízového klubu a použili strelnú zbaň, čo bola vtedy vzácnosť. Vynikajúci nápad s ovládateľnou modro-zeleno okou sexi roboženou na povel, ktorá sa vzoprie programu - dovtedy tak za 3*, následný zbytok filmu nezachráni ani lesbo scéna robotky s feťáčkou ani záverečné jatka ani princ zachraňujúci spolu s robotkou svoju matku/Lucy Liu/. ()

Bad Guy odpad!

Díky Jamesovi Francovi nyní už víme, že Lucy Liu a Milla Jovovich ještě neodešli do filmového důchodu a ani tohle cameo nezachránilo jeho přiblblý film. Takovou hovadinu už jsem velice dlouho neviděl a takhle nasranej už jsem nebyl ani nepamatuji! Zlaté maliny již mají svého kanditáta a nejen na nominaci. ()

Fiftis odpad!

Až ma to bolí, písať recenziu na tento film, ktorý nikdy nemal uzrieť svetlo sveta. Do snímky som sa pustil zrejme z rovnakých dôvodov ako vy. Hrá tam Milla Jovovich a James Franco a miestna galéria vyzerá, ako fucking Mad Max. Ono je to ale neskutočná Uwe Boll chujovina. Neviete či to máte brať vážne, alebo to robí na niečo paródiu. Franco a Jovovich sú úplne šialení, prajete si rýchlo po tom pustiť niečo s nimi v iných rolách, aby ste na tieto zabudli. Hudbu si dovolím napísať, že aj by som vybral lepšie songy. Najhoršie je, že ani neviem čo by filmu pomohlo dostať ho po nejakých opravách aspoň na ten priemer. ()

TERRORDROME

Neviem prečo, ale čakal som niečo trochu lepšie. Najfascinujúcejšie na tom celom je verná imitácia 90-tkových postapo béčok aké vtedy točil Albert Pyun so všetkým čo k tomu patrí, od úvodného "hlbokého" preslovu a neurčito víriaci scenár, až po po sexy androidku s rôznofarebnými očami. Hľadanie lieku v bájnej ríši zavedie hrdinného ciciaka do striptízového baru kde tomu šéfuje motherfuckujúci pasák Snoop Dogg, potom do kostola kde androidka zažije tradičnú dilemu o tom či má dušu a nakoniec do drogérie Milly Jovovich, ktorá je tak mimózna že väčšinu drog zo svojho labáku musela vysmahnúť sama. Čo ešte dodať, záporácky motorkári sú len banda vreštiacich trapkov, filozofické vložky sú rovnako sfetované ako Milla, Lucy Liu dostala najepickejšiu minútovú ležiacu rolu svojho života a androidka sa stane lesbou. A keď už sme pri nej, keby tá postava nebola android ale obyčajná ženská, na dej by to nemalo žiadny vplyv lebo nič moc androidné nepredvedie, snáď okrem občas haluškovo rozmazaného androidného videnia. Občas sa obrazom mihne aj nejaký solídny akčný záber ( ale súboj s koženým hromotĺkom stál za prd ), hlavne vo finálovom prepade Millinho feťákova, ale to je asi tak všetko čo sa dá na tom ohodnotiť kladne. ()

Cinematrix

Už vám někdy vytekly tužkový baterky? Tak o něco míň toho vyteklo ze Suki Waterhouse, coby představitelky raněné robotice. "Krvácíš jak prase", praví k ní lékařka v podání neznámé herečky a potom jí ránu secvaká sešívačkou, aby jí nebyly vidět kabely. A hurá zpět do akce. Přestože je tu spousta dobrých herců, z jejich hereckých výkonů je znát zbytkáč po prokalené noci ve spolenosti J. Franca, s kterym bych klidně taky zakalil, ale druhej den bych se radši vyspal, než natočil tohle. Ale co už, Milla Jovovich mu za to naštěstí dala v jedný scéně přes držku, protože pravděpodobně vystřízlivěla první... Nicméně nemělo to špatné exteriéry ani kameru, takže úplnej odpad nedávám. ()