poster

Tátové na tahu (TV seriál)

Komedie / Drama

Česko, 2018, 14 h 35 min (Minutáž: 16x55 min)

Scénář:

Richard Malatinský

Kamera:

Asen Šopov

Hrají:

Štěpán Benoni, Karel Dobrý, Saša Rašilov nejml., Petr Vaněk, Aňa Geislerová, Jana Stryková, Eva Josefíková, Lumíra Přichystalová, Jakub Prachař, Pavel Řezníček, Petra Vraspírová, Petra Nesvačilová, Hana Seidlová, Eva Leinweberová, Helena Plecháčková Korejtková, Adam Ernest, Robert Cejnar, Adam Vacula, Simona Prasková, Nikol Kouklová, Regina Rázlová, Kryštof Koníček, Josefína Krycnerová, Jennifer Sollier, Annie Fabová, Stella Slámová, Albert Daniel Kebis, František Sládek, Emil Valchář, Viktoria Jirouchová, Anja Dorušková, Petr Pucherna, Markéta Gajdošová, Ivan Sochor, Václav Šanda, Alice Bendová, Tereza Blažková, Kateřina Jebavá, Rostislav Novák st., Miro Mráz, Anastasia Chocholatá, Eva Kozderková, Petr Reif, Václav Legner, Luděk Žilka, Jan Nedbal, Daniel Kadlec, Aleš Kaizner, Adéla Stodolová, Alexandr Maier, Viktor Antonio, Martin Hub, Jakub Grafnetr, Miroslav Cipra, Iveta Jiřičková, Radka Pavlovčinová, Pavel Batěk, Nataša Burger, Jan Španbauer, Nataša Gáčová, Jiří Konvalinka, Erika Stárková, Josef Horák, Ladislav Kolář, Hana Czivišová-Hessová, Ondřej Nosálek, Marek Daniel, Václav Matějovský, Jan Holík, Otmar Brancuzský, Veronika Bajerová, Anita Krausová, Jakub Linhart, Tomáš Imramovský
(další profese)
 • anitae
  **

  Máme první školní den a všude nám kvetou sakury a jarní příroda se probouzí....tak to bylo jen na rozjezd a já se teda za celý díl ani neusmála. Asi seriál pro tatínky na mateřské:))) A ani další díly nepřekvapily.(22.2.2019)

 • Peabody
  **

  Leccos mi vadilo, ale to, že cghlapi tady nebyli ukázáni jako debilové co neumějí ani vykoupat miminko, je poziotivní a taky to nebyl seriál jen o tom, kdo s kým kdy šuká, někteří i pracovali /jakkoli ta karikatura práce v reklamce je klišoid první třídy). Líila se mi LUmíra, nezvyklý a rajcovní typ, Aňa Geislerová pořád roste jako herečka výborná, zbylé dvě dámy bych nekomentovasl, na pohled dobré. Hlavní čtveřice mužů výborná až dobrí, dokonce i Jakub Prachař mi přišel jako hločička ve dvojici méně protivný než obvykle a snad i herec by z něj mohl jednou vyrůst. Logiku v tom hledat smysl nemělo, prostě snaha o komedii, občas se povedla, občas ne. A konec - to snad pan Malatínský ujel s lajnou, tohle jako tečka bez ničeho dále?(7.1.2019)

 • Trixinka
  ***

  Celkově povedený, vtipný seriál, jeden z mála v poslední době. Dala bych vyšší hodnocení, nebýt toho příšerně zmatlaného konce.(31.12.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace