Whiskey Cavalier

(seriál)
Trailer
Akční / Dobrodružný / Komedie
USA, 2019, 9 h 18 min (Minutáž: 42–43 min)

Epizody(13)

Po velmi emotivním rozchodu je agent FBI Will Chase (krycí jméno Whiskey Cavalier) přiřazen, aby spolupracoval s agentkou CIA Frankie Trowbridgeovou (krycí jméno Fiery Tribune). Společně vedou tým špionů, kteří pravidelně zachraňují svět. I když se neustále o něčem přou, přesto jsou těmi nejlepšími v oboru. (TV Nova)

Trailer

Yardak

Příběhově jednoduchý akčně-komediální seriál, který jistě autoři nemysleli úplně vážně. Jedná se opravdu o americkou oddechovku s evropskými lokacemi a s poměrně zdařilou ústřední dvojicí. Kdyby se to ale nenatáčelo u nás, tak tu 4 hvězdu asi nedám. ()

wesi96

6/10. Rozhodně se nejedná o nic šokujícího, ale kolikrát mě to pobavilo. Whiskey Cavalier je takové typické béčko na pobavení při dlouhé chvíli. Postavy ujdou, ale nejvíce jsem měl problém s hlavním představitelem ze začátku. Lauren nezklamala samozřejmě. Jinak Love Me Again na začátku se mi celkem líbí a taky epizoda se Sung Kangem. Mezi nejlepší epizody patří podle mě 5. a 13. a zbytek je takový nadprůměr až průměr. Druhou sérii bych i uvítal, ale bohužel. ()

bearmeedek

Myslím, že čtyři díly, které jsem viděl, bohatě stačí k ohodnocení. Dál to bude určitě naprosto stejné. Tak tedy jde o špionskou jednotku, složenou z rozdílných lidí, a ta jednotka plní "náročné" mise po známých městech Evropy. Velkou část zábavy má dělat špičkování dvou hlavních agentů (on a ona). Ale vůbec celý seriál je postaven na velké humorné nadsázce a jde prostě o hodně odlehčenou zábavu pro chvilky, kdy se nechce trávit nic plnotučného. Chvályhodné bylo, že začali Prahou. A pokud jde o přímé akce, tak ty jsou podány vážné a na slušné úrovni. ()

Knowho

Velmi nedoceněný, a neznámý akční komediální seriál, který se mimo jiné natáčel i u nás v Praze. Příběh začíná rozchodem hlavní postavy Willa (Whiskey Cavalier) a jeho přítelkyně. Následně potkává agentku Frankie Trowbridge, a spolu vedou tým dalších špionů. Ačkoliv je celý seriál nesen v komediálnějším stylu, musím uznat, že finále bylo o něco drsnější. Škoda, že se seriál nedočká druhé série. Obzvlášť potom cliffhangeru. 8/10 ()

MoiJe

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pri prvom pozeraní som sa dostala niekde po tretí diel, no ako je teraz seriálovo hrozná uhorková sezóna, nakoniec som to ešte rada dopozerala. Naivné a priehľadné príbehy, postavy, ktoré si časom človek do istej miery obľúbi, zbrane, vzájomné doberanie sa postáv a české lokácie na každom kroku. Nenáročné tv jednohubky. ()

• Natáčení pilotní epizody probíhalo i v Praze na jaře 2018, konkrétně v metru ve stanici Pankrác včetně jejího veřejného podchodu nebo ve stanici Můstek a v jeho přilehlém okolí ulic Národní, Jungmannova, Charvátova a Vladislavova. První série se pak natáčela od září 2018 do února 2017 také převážně v Praze a okolí. Většina produkce proběhla v ČR, dále se filmovalo v Paříži, Londýně a Los Angeles. (Chevees)
  • Jak je patrné z názvu, epizoda se odehrává v České republice. Stejný název jako tato epizoda má i akční komedie Česká spojka (2002), kde si spolu zahráli Anthony Hopkins a Chris Rock. Film se rovněž odehrává v Praze a také v něm je CIA. (noelcoward73)
  • Jedna z lokací byla ulice Nekázanka na Praze 1. V díle je velice dobře vidět reklama na cestovní agenturu Čedok, přitom se příběh odehrává v Berlíně. (Yardak)

Související novinky

Tvůrci milují Kongresové centrum Praha

Tvůrci milují Kongresové centrum Praha

08.12.2019

Že je Praha lákadlem pro filmové štáby, již dlouho není tajemstvím. Nehledě na krásu města, jsou to ale také šikovné týmy, na které se přijíždějící producenti mohou spolehnout. Díky českému…