Whiskey Cavalier (TV seriál)

Whiskey Cavalier

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2019, 9 h 18 min (Minutáž: 42–43 min)

• Lukoboss

Tolik vynucených rádoby vtipů a tlačení na pilu za každou cenu jsem už dlouho neviděl. Mezi ústřední dvojicí není žádná chemie, vůbec jim to nefunguje. Rozhodně se u toho nebavím, jakoby tvůrci nevěděli, jestli to má být komedie nebo kriminálka. No jo no, ne vždy se zadaří...(29.10.2019)

Příběhově jednoduchý akčně-komediální seriál, který jistě autoři nemysleli úplně vážně. Jedná se opravdu o americkou oddechovku s evropskými lokacemi a s poměrně zdařilou ústřední dvojicí. Kdyby se to ale nenatáčelo u nás, tak tu 4 hvězdu asi nedám.(25.7.2019)

Rozhodně se nejedná o nic šokujícího, ale kolikrát mě to pobavilo. Whiskey Cavalier je takové typické béčko na pobavení při dlouhé chvíli. Postavy ujdou, ale nejvíce jsem měl problém s hlavním představitelem ze začátku. Lauren nezklamala samozřejmě. Jinak Love Me Again na začátku se mi celkem líbí a taky epizoda se Sung Kangem. Mezi nejlepší epizody patří podle mě 5. a 13. a zbytek je takový nadprůměr až průměr. Druhou sérii bych i uvítal, ale bohužel.(8.4.2020)

Pri prvom pozeraní som sa dostala niekde po tretí diel, no ako je teraz seriálovo hrozná uhorková sezóna, nakoniec som to ešte rada dopozerala. Naivné a priehľadné príbehy, postavy, ktoré si časom človek do istej miery obľúbi, zbrane, vzájomné doberanie sa postáv a české lokácie na každom kroku. Nenáročné tv jednohubky.(22.8.2019)

Myslím, že čtyři díly, které jsem viděl, bohatě stačí k ohodnocení. Dál to bude určitě naprosto stejné. Tak tedy jde o špionskou jednotku, složenou z rozdílných lidí, a ta jednotka plní "náročné" mise po známých městech Evropy. Velkou část zábavy má dělat špičkování dvou hlavních agentů (on a ona). Ale vůbec celý seriál je postaven na velké humorné nadsázce a jde prostě o hodně odlehčenou zábavu pro chvilky, kdy se nechce trávit nic plnotučného. Chvályhodné bylo, že začali Prahou. A pokud jde o přímé akce, tak ty jsou podány vážné a na slušné úrovni.(1.11.2019)

• - Utajené francouzské vězení v lesích je ve skutečnosti hrad Kost v Českém ráji. Počítačově bylo však přidáno pohoří Alpy na pozadí. (Yardak)

• - Fiktivní moskevská policie jezdí v automobilech Škoda, konkrétně první Octavii a MPV Roomster. (FIAT 500)

• - V epizodě zazní skladba „Rot und Schwarz“ v podání Karla Gotta, která je cover verzí „Paint it Black“ od Rolling Stones. (FIAT 500)