Reklama

Reklama

Whiskey Cavalier

(seriál)
Trailer
USA, 2019, 9 h 18 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

David Hemingson

Hrají:

Scott Foley, Lauren Cohan, Tyler James Williams, Ana Ortiz, Valerie Huber, Veronika Bellová, Daniel Rchichev, Alena Doláková, Iva Šindelková, Josh Hopkins (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Po velmi emotivním rozchodu je agent FBI Will Chase (krycí jméno Whiskey Cavalier) přiřazen, aby spolupracoval s agentkou CIA Frankie Trowbridgeovou (krycí jméno Fiery Tribune). Společně vedou tým špionů, kteří pravidelně zachraňují svět. I když se neustále o něčem přou, přesto jsou těmi nejlepšími v oboru. (TV Nova)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

Knowho 

všechny recenze uživatele

Velmi nedoceněný, a neznámý akční komediální seriál, který se mimo jiné natáčel i u nás v Praze. Příběh začíná rozchodem hlavní postavy Willa (Whiskey Cavalier) a jeho přítelkyně. Následně potkává agentku Frankie Trowbridge, a spolu vedou tým dalších špionů. Ačkoliv je celý seriál nesen v komediálnějším stylu, musím uznat, že finále bylo o něco drsnější. Škoda, že se seriál nedočká druhé série. Obzvlášť potom cliffhangeru. 8/10 ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Zcela průměrný oddychový velmi levný komediálně-akční seriál, který mi ohromně připomínal (zbytečně podceňovaný) remake MacGyvera. Tým jako rodina, naivní epizodické zápletky, i kvůli všudypřítomnému pubertalnímu humoru nulová uvěřitelnost postav, které mají do profesionálních agentů tajných agentur opravdu hodně daleko. Vyvažuje to ale zase pohodová atmosféra, skvělá Lauren Cohan a celkově charakterově vcelku sympatické postavy, svižné nenáročné tempo a takový ten pocit, že nakonec vždycky všechno dobře dopadne. Seriál má místy dost problém vyvážit onu komediální stránku, která minimálně v první polovině série působí strašně nuceně. A ač je to mírně křečovité až do konce, postupně si chemie v týmu sedne a neustále špičkování začne fungovat o poznání lépe. Velkou výhodou Whiskey Cavalier je každopádně Praha. Seriál se natáčel téměř celý u nás, makala na něm hromada Čechů a kromě dvou dílů, které se v Praze skutečně odehrávají, tu naše hlavní město supluje polovinu Evropy. Ať už v seriálu vidíte Paříž, Řím nebo Kyiv (a minimálně v jedné scéně i Connecticut), vždycky jsou to ve finále pražské lokace, popř. nějaká města a vesnice v okolí (byť občas se špetkou CGI). A jestli mě ale něco hodně pobavilo, tak to byla bitka s českými vojáky za zpěvu Karla Gotta v posledním díle. ()

Reklama

MoiJe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pri prvom pozeraní som sa dostala niekde po tretí diel, no ako je teraz seriálovo hrozná uhorková sezóna, nakoniec som to ešte rada dopozerala. Naivné a priehľadné príbehy, postavy, ktoré si časom človek do istej miery obľúbi, zbrane, vzájomné doberanie sa postáv a české lokácie na každom kroku. Nenáročné tv jednohubky. ()

wesi96 

všechny recenze uživatele

6/10. Rozhodně se nejedná o nic šokujícího, ale kolikrát mě to pobavilo. Whiskey Cavalier je takové typické béčko na pobavení při dlouhé chvíli. Postavy ujdou, ale nejvíce jsem měl problém s hlavním představitelem ze začátku. Lauren nezklamala samozřejmě. Jinak Love Me Again na začátku se mi celkem líbí a taky epizoda se Sung Kangem. Mezi nejlepší epizody patří podle mě 5. a 13. a zbytek je takový nadprůměr až průměr. Druhou sérii bych i uvítal, ale bohužel. ()

bearmeedek 

všechny recenze uživatele

Myslím, že čtyři díly, které jsem viděl, bohatě stačí k ohodnocení. Dál to bude určitě naprosto stejné. Tak tedy jde o špionskou jednotku, složenou z rozdílných lidí, a ta jednotka plní "náročné" mise po známých městech Evropy. Velkou část zábavy má dělat špičkování dvou hlavních agentů (on a ona). Ale vůbec celý seriál je postaven na velké humorné nadsázce a jde prostě o hodně odlehčenou zábavu pro chvilky, kdy se nechce trávit nic plnotučného. Chvályhodné bylo, že začali Prahou. A pokud jde o přímé akce, tak ty jsou podány vážné a na slušné úrovni. ()

Galerie (263)

Zajímavosti (16)

  • Automobilová honička v tomto dílu seriálu se natáčela v Žatci. (Yardak)
  • Jak je patrné z názvu, epizoda se odehrává v České republice. Stejný název jako tato epizoda má i akční komedie Česká spojka (2002), kde si spolu zahráli Anthony Hopkins a Chris Rock. Film se rovněž odehrává v Praze a také v něm je CIA. (noelcoward73)
  • Utajené francouzské vězení v lesích je ve skutečnosti hrad Kost v Českém ráji. Počítačově bylo však přidáno pohoří Alpy na pozadí. (Yardak)

Související novinky

Tvůrci milují Kongresové centrum Praha

Tvůrci milují Kongresové centrum Praha

09.12.2019

Že je Praha lákadlem pro filmové štáby, již dlouho není tajemstvím. Nehledě na krásu města, jsou to ale také šikovné týmy, na které se přijíždějící producenti mohou spolehnout. Díky českému… (více)

Reklama

Reklama