poster

Čas čarodějnic (TV seriál)

 • USA

  A Discovery of Witches

Drama / Fantasy / Romantický

USA / Velká Británie, 2018–2020, 11 h 13 min (Minutáž: 41–45 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Necrotongue
  ***

  Zpočátku jsem doufal, že by mohlo jít o solidní fantasy (při velké dávce štěstí s hororovými prvky), ale rychle se ukázalo, že se tvůrci rozhodli tuto naději zavraždit dříve, než se mohla stát životaschopnou. Romantická dějová linie hbitě ovládla situaci a ze seriálu se tak stal kříženec mezi Upířími deníky a Twilight ságou, takže jsem sám se sebou spokojen, že jsem vydržel až do konce první sezóny. 3*-(30.1.2019)

 • ARI50
  ***

  Rozhodně si to zaslouží delší rozebrání příběhu a ne takovou rychlou krátkou akci, co se týče kouzelných efektu tak jich bylo málo kdyby každý díl začal jako poslední byla by to bomba, ohnivý luk plný hněvu v podání krásné Palmer byl dokonalý. Příběh jak už každý zná všemi možnými způsoby je zajímavý ale málo rozebraný na první sérii, takže jeto průměrný jednoduchý seriál, s upíry a démony a čarodějky prostě v pohodě. Doufám že se dočkám zbytku a že další série mě překvapí.(1.1.2019)

 • sharky
  ***

  Má to hezkou atmosféru a výpravu, evidentně se na tom nešetřilo a tvůrci si mohli dovolit i Benátky, snad nejdražší natáčecí lokalitu na světě. První dva díly jsou pěkně chytlavé, ale s každým dalším dílem je to čím dál plytčí červená knihovna připomínající Stmívání s čím dál více pitomoučkým a nelogickým dějem. naštěstí to má dílů málo a Matthew Goode má velké charizma. Ale furt je to tisíckrát lepší než Sabrina.(10.2.2019)

 • Jinny
  ***

  Seriál, který mohl být temnější, kdyby tak očividně necílil na standardní chutě ženského publika. Diana je hodně standardní hrdinka seriálů pro ženy, která - ačkoliv akademička - je poháněná hlavně emocemi. Upírský (francouzský :D) aristokrat Matthew je do velké míry splněný romantický sen a jeho problematické stránky se neřeší, včetně toho, že (stejně jako všichni další upíři v seriáluú na někoho starého patnáct set let nemá aboslutně žádný problém s tím žít v současnosti. Několik amorálních věcí, které udělá, je briskně zameteno pod koberec. V rámci žánru se ovšem pořád jedná o zajímavý kousek.(27.3.2019)

 • evulienka3
  ***

  Po tretej časti začínam chápať čo mali všetci pred časom furt s tými upírskymi denníkmi. Tým som akosi nikdy neprišla na chuť a jedným z podstatných dôvodov bolo obsadenie. Tu s obsadením nemám najmenší problém, skôr naopak...žeriem HO! Len škoda, že cca po 5 časti to akosi začalo stagnovať a stratilo to na príťažlivosti a švihu. Hlavne nemám rada spracovania, kde si nikto nedáva námahu s objasňovaním detailov. Akoby autori vychádzali z predpokladu, že každý kto to pozerá knihy čítal a teda ja zasa taký fanatik do toho žánru nie som...takže v tomto smere mierne rozčarovanie. Ale dám si aj druhú sériu, o tom niet pochýb.(16.11.2018)

 • - V knize není Gillian (Louise Brealey) Dianina kamarádka, ani se jí Diana (Teresa Palmer) s ničím nesvěřuje. Gillian je čarodejnice poslaná, aby Dianu špehovala kvůli jejím schopnostem. Diana ji nemá od začátku ráda, stejně jako Petera Knoxe (Owen Teale). (terez9119)

 • - Natáčelo se v Jižním Walesu, v Itálii (Benátky) a Anglii (Oxfordská univerzita v Londýně). (BMW12)

 • - Marcus Whitmore (Edward Bluemel) je v knížní předloze modrooký blonďák, avšak v seriálu je hnědooký s černými vlasy. (teuwik)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace