Reklama

Reklama

Roswell: Nové Mexiko

(seriál)
  • USA Roswell, New Mexico
Drama / Romantický / Sci-Fi
USA, (2019–2022), 36 h 26 min (Minutáž: 41–43 min)

Hrají:

Jeanine Mason, Tyler Blackburn, Nathan Parsons, Michael Trevino, Heather Hemmens, Amber Midthunder, Rosa Arredondo, Sonya Balmores, (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(52)

Obsahy(1)

Liz Ortechová, rodačka z Roswellu v Novém Mexiku, se před deseti lety po smrti své milované starší sestry rozhodla všechno opustit. Její otec však onemocněl a ona se proto zdráhavě vrací do této turistické atrakce, aby se k němu nastěhovala. Po příjezdu se Liz znovu shledá se svou pubertální platonickou láskou Maxem Evansem, který nyní pracuje u roswellské policie. Chemie mezi nimi je okamžitá a elektrizující. Liz však záhy odhalí šokující pravdu – Max je mimozemšťan, který po celý život skrýval nejen své nadpřirozené schopnosti, ale i ty, jimiž oplývají jeho nepozemští sourozenci Isobel a Michael. Zatímco se oba po deseti letech odloučení sbližují, pro Liz je těžké tajit pravdu před nejlepší kamarádkou Marií De Lucou a důvěřivým bývalým přítelem ze střední dr. Kylem Valentim. Mezitím vyvstává nebezpečí, že odvěké vládní spiknutí, v jehož čele stojí vrchní rotmistr Jesse Manes, v kombinaci s politikou strachu a nenávisti, která se v Roswellu rozbujela, vynese na světlo pravdu o Maxovi a jeho rodině, a ohrozí nejen jeho prohlubující se vztah s Liz, ale i jejich životy... (HBO Europe)

(více)

Recenze (4)

tanmo13 odpad!

všechny recenze uživatele

Nu tento seriál jsem si vybral protože jsem viděl rosewell z roku 1999. Upřímně přišlo zklamaní ve všech směrech. Dokoukal jsem celou serii prvni serii bych asi ty dvě hvezdy dal protoze i kdyz mě to nesedlo mělo to nějaký smysl. Ve druhé řadě i ten zbytek vyprchal :) , pokud někdo chce zajímávy seriál o mimozemstanech rozhodne doporucuju roswell z roku 1999. Kde je více akce, rozvíjí se děj postupně a není to celé vše tajíme vše tajíme a najednou ve 2 dílech se vybleje všechno a každej vše každýmu řekne. U roswellu z roku 1999 je delší postupnější. Rozvíjejí se schopnosti ale už jsou nějak zkušený a něco umí, toto je spíše detektivka se scifi prvky, druá serie už totální novela ala esmeralda. Ale určitě to někoho osloví me bohuzel ne protoze jsem videl roswell z roku 1999 v mých očích to je horší v tempu v akci v záplatce v rozvoji děje prostě ve všem :) ()

KatInTheBox 

všechny recenze uživatele

Na tento seriál som narazila úplne náhodou, keď som hladala niečo ľahko stráviteľné k hodinám a hodinám, ktoré trávim pri kŕmení novorodenca. A teda očakávania splnil - vobec nevadilo, že som chvíľami nepozerala na obrazovku, pretože po každom zlomovom okamihu si v strižni povedali, že by bolo dobré ho v ďaľšej scéne znovu o pár sekund posunúť spať a zopakovať z pohľadu druhej osoby :D Takže mi nič zásadné neušlo. Asi až v polke prvej série som si spomenula, že kedysi dávno pradávno v dobe mojich stredoškolských liet, bol tiež niaky podobný seriál, a fakt, toto je remake :) Ale celkom zdarilý. Vieme všetci, že niektoré iné restarty z minulosti sa takto, celkom fajn, nepodarili. A to ma privádza k tomu, aký vlastne tento seriál je. Nečakajte žiadne prelomové a kultové záležitosti. V celej sérií nezaznie jediná hláška, ktorú by som si pametala alebo scéna, ktorá by bola nová a nepripomínala mi už miliónkrát videnú scénu niekde inde. Dej ale pekne odsýpa a až na niektoré, pre mňa úplne nezaújmavé linky, sa to dalo pozerať. Trošku ma mrzí naopak odfláknutie možnej histórie mimozemšťanov, v podstate sme sa nič za celú sériu nedozvedeli, riešilo sa len psycho drama. Snád v ďaľšej sérií sa toto viac dostane do popredia. Povinne, a povedala by som už klasicky americky, sa muselo objavit pár homo postáv, i keď i v tomto už sa evidentne pokročilo a dostali sme sa už i k bi komunite :D No čo už, aspoň že sú všetci herci "kukateľný" a i hlavná hrdinka dostala plus, že to je normálna žena a nie vychrtlina. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Mohla to byť fajn nenáročná UFO oddychovka z oblasti Roswell, kde sa utajení mimozemšťania v ľudskej podobe potulujú medzi ľudmi a nenápadne im pomáhajú. Ale nie oni aj tu musia byť zhovievavý k rôznym pohlaviam a musia tam dať zápletku s priteplením mimozemšťanom a dodrbaným vojenským veteránom no hneď úžasná iskra ako romantika ako hovado! V amerike im už asi riadne vyšíva. /45%/ ()

Axxym 

všechny recenze uživatele

Emzácká detektivka střihnutá (novo)mexickou telenovelou. První série byla celkem dívatelná, ta kriminální linka táhne děj dopředu, ale srdceryvné scény o středoškolské lásce až za hrob mi do tohohle seriálu prostě neseděly. Člověk musí občas zkousknout naivni představy o možnostech vědy (jakože vytvořit sérum proti mimozemským schopnostem... uff...) a v druhé půlce série čím dál častější debilní chování postav s obtížně pochopitelnou motivací. Je tam vlastně všechno - tajemná zápletky, zvraty, konspirace vlády, láska, samozřejmě nějaké rasové a sexuální menšiny (bez toho snad už dneska ani nejde nic natočit). Ale nějak to nefunguje. Ta naivita to zabíjí. Jakoby to psal někdo ze střední školy. Ale OK, dodíval jsem se, protože mě zajímalo, jak to dopadne. Dopadlo to... no podle mě debilně. A v druhé sérii už z kriminální linky není nic a zůstává jen telenovela. Vydržel jsem dva díly a pak to vypnul. To fakt ne. Nicméně na první sérii se dá dívat - tam bych s přimhouřeným okem dal 4 hvězdy. ()

Galerie (198)

Reklama

Reklama