Reklama

Reklama

Roswell: Nové Mexiko

(seriál)
  • USA Roswell, New Mexico
Drama / Romantický / Sci-Fi
USA, (2019–2022), 36 h 26 min (Minutáž: 41–43 min)

Předloha:

Melinda Metz (kniha)

Hrají:

Jeanine Mason, Tyler Blackburn, Nathan Parsons, Michael Trevino, Heather Hemmens, Amber Midthunder, Rosa Arredondo, Sonya Balmores, (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(52)

Obsahy(1)

Liz Ortechová, rodačka z Roswellu v Novém Mexiku, se před deseti lety po smrti své milované starší sestry rozhodla všechno opustit. Její otec však onemocněl a ona se proto zdráhavě vrací do této turistické atrakce, aby se k němu nastěhovala. Po příjezdu se Liz znovu shledá se svou pubertální platonickou láskou Maxem Evansem, který nyní pracuje u roswellské policie. Chemie mezi nimi je okamžitá a elektrizující. Liz však záhy odhalí šokující pravdu – Max je mimozemšťan, který po celý život skrýval nejen své nadpřirozené schopnosti, ale i ty, jimiž oplývají jeho nepozemští sourozenci Isobel a Michael. Zatímco se oba po deseti letech odloučení sbližují, pro Liz je těžké tajit pravdu před nejlepší kamarádkou Marií De Lucou a důvěřivým bývalým přítelem ze střední dr. Kylem Valentim. Mezitím vyvstává nebezpečí, že odvěké vládní spiknutí, v jehož čele stojí vrchní rotmistr Jesse Manes, v kombinaci s politikou strachu a nenávisti, která se v Roswellu rozbujela, vynese na světlo pravdu o Maxovi a jeho rodině, a ohrozí nejen jeho prohlubující se vztah s Liz, ale i jejich životy... (HBO Europe)

(více)

Recenze (6)

tanmo13 odpad!

všechny recenze uživatele

Nu tento seriál jsem si vybral protože jsem viděl rosewell z roku 1999. Upřímně přišlo zklamaní ve všech směrech. Dokoukal jsem celou serii prvni serii bych asi ty dvě hvezdy dal protoze i kdyz mě to nesedlo mělo to nějaký smysl. Ve druhé řadě i ten zbytek vyprchal :) , pokud někdo chce zajímávy seriál o mimozemstanech rozhodne doporucuju roswell z roku 1999. Kde je více akce, rozvíjí se děj postupně a není to celé vše tajíme vše tajíme a najednou ve 2 dílech se vybleje všechno a každej vše každýmu řekne. U roswellu z roku 1999 je delší postupnější. Rozvíjejí se schopnosti ale už jsou nějak zkušený a něco umí, toto je spíše detektivka se scifi prvky, druá serie už totální novela ala esmeralda. Ale určitě to někoho osloví me bohuzel ne protoze jsem videl roswell z roku 1999 v mých očích to je horší v tempu v akci v záplatce v rozvoji děje prostě ve všem :) ()

Axxym 

všechny recenze uživatele

Emzácká detektivka střihnutá (novo)mexickou telenovelou. První série byla celkem dívatelná, ta kriminální linka táhne děj dopředu, ale srdceryvné scény o středoškolské lásce až za hrob mi do tohohle seriálu prostě neseděly. Člověk musí občas zkousknout naivni představy o možnostech vědy (jakože vytvořit sérum proti mimozemským schopnostem... uff...) a v druhé půlce série čím dál častější debilní chování postav s obtížně pochopitelnou motivací. Je tam vlastně všechno - tajemná zápletky, zvraty, konspirace vlády, láska, samozřejmě nějaké rasové a sexuální menšiny (bez toho snad už dneska ani nejde nic natočit). Ale nějak to nefunguje. Ta naivita to zabíjí. Jakoby to psal někdo ze střední školy. Ale OK, dodíval jsem se, protože mě zajímalo, jak to dopadne. Dopadlo to... no podle mě debilně. A v druhé sérii už z kriminální linky není nic a zůstává jen telenovela. Vydržel jsem dva díly a pak to vypnul. To fakt ne. Nicméně na první sérii se dá dívat - tam bych s přimhouřeným okem dal 4 hvězdy. ()

Reklama

DK197 

všechny recenze uživatele

Roswell je pro mě seriál, který si mě získával hodně pomalu. Kromě tématu bylo mou hlavní motivací účinkování Michaela Trevina. Hodně se mi ale líbily závěrečné díly první řady, což z toho udělalo hodně silné tři hvězdičky s touhou po další řadě. Ta ovšem po několika prvních dílech pro mě byla trpkým roztahaným zklamáním. A ani závěr nebyl rozhodně tak našlápnutý... za mě za 2*. I proto se mi do pokračování nechtělo. Ale třetí řada si mě získala téměř okamžitě a mou pozornost si udržela po celou dobu. Mám pocit, že jsem ji zhlédla snad světelnou rychlostí. Za 5*. Tak uvidíme co dál... ()

T2 

všechny recenze uživatele

Mohla to byť fajn nenáročná UFO oddychovka z oblasti Roswell, kde sa utajení mimozemšťania v ľudskej podobe potulujú medzi ľudmi a nenápadne im pomáhajú. Ale nie oni aj tu musia byť zhovievavý k rôznym pohlaviam a musia tam dať zápletku s priteplením mimozemšťanom a dodrbaným vojenským veteránom no hneď úžasná iskra ako romantika ako hovado! V amerike im už asi riadne vyšíva. /45%/ ()

Renie42 

všechny recenze uživatele

Seriál mě nadchnul už od začátku, tohle téma mě baví. Dostal by i hvězdu navíc, nebýt tam všeho, co teď strkají amíci do všeho, což znamená, že v tomto seriálu uvidíte mimozemšťany, mexičany, bělochy, černochy, homosexuály, bisexuály, lesby, no možná chybí nějaké transgender osoby plus dalších x pohlaví, co by jako měli existovat. Možná jsem tam neviděla asiaty nebo jsem si jich nevšimla. Při erotických scénách osob stejného pohlaví jsem zavírala jedno oko a to druhé přivírala. Přiznávám, nejsem na to zvyklá, nemusím to, nevyhledávám to. Tento seriál mě nabídla streamovací služba, jinak bych asi o něm nevěděla. Příběh je zajímavý, postupně se dozvídáme, jak to v tom roce 1947 začalo, jak to probíhalo do dnešní doby. Asi jsem zmrzla v čase, ale kdyby tam byly jen ufoni a heterosexuální lidi, bylo by to pro mě koukatelnější. Nechci nikoho urazit, ale jsem ve věku, kdy o tom nepotřebuji nic vědět a vidět to. Děkuji za pochopení. ()

Galerie (202)

Reklama

Reklama