Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí Jíra (Jiří Langmajer). (Cinemart)

Olík

To že mi den po shlédnutí nové české komedie zůstal v hlavě pouze obraz zadečků Petry Hřebíčkové (vždycky jsem jí považoval za nádhernou ženu, ale tady si musela máknout ve fitku) Denisy Nesvačilové, Radky Pavlovčinové nebo Zdeny Hadrbolcové (pokus o humor :D), hádám znamená dvě věci. Za prvé jsme muž….bylo by asi zarážející, kdybych postavičku Denisy Nesvačilové nekvitoval. A za druhé, tuzemská lidová kinematografie se točí v nudném kruhu. Dobrý, tak jsme to celé hodily do písku….to tady myslím, ještě nebylo….ale co dál? Nula invence, nula ambicí, samozřejmě nesmí chybět Langoš. Instantní polévka, která do budoucna najde svoje uplatnění ve středu večer na komerční televizi včetně reklam. ()

MickeyStuma

Dívčí profesionální beach volejbal se všemi svými aspekty, jako jsou trénink, rivalita, tomu nějaké ty osobní problémy a hlavně vůle se kvalifikovat, v tomto případě, na mistrovství Evropy. Sportovní film především pro nás heterosexuální chlapce, neboť naše oko nemravovo se má na co dívat. Děvčata tu jsou jako jarní květ. Příběh je ve své podstatě vcelku krotký, avšak tématicky zásadní. A samozřejmě neoriginální, ale to by tentokrát v tomto případě snad vadit ani nemuselo. Svěží letní pohodová filmová podívaná by mohla být pro celou rodinu. Bohužel, není. Díváme se na český film a český film si bohužel stále nedokáže odepřít v jakékoli komedii 'prcičovské' sexuální narážky. Opravdu by se postava svérázného správce, kterého ztvárnil Jiří Langmajer, bez toho neobešla? Příběh obsahuje spoustu úsměvných situací, které z děje tak nějak vyplynou. V humoru se výrazně netlačí na pilu a je to dobře. Volnější dějový vývoj a tempo by to jenom narušilo. Ryze sportovních filmů poslední léta v české kinematografii moc nevzniká a tak díky alespoň za tento. Pro uvolněný letní večer je jako stvořený. ()

Gaia.M

Já mám české filmy ráda. Mám ráda Langmajera a Hřebíčkovou. Takže to je půl úspěchu. Příběh se mi líbil. Určitě stojí za podívání. Dokonce se i ráda podívám víckrát než jen jednou. Takže za mě ano. ()

Luk Skywalker

I když by Petra a Denisa měly být hlavní role, tak bezesporu nejvíce film táhne Langoš, on je na komediální role na starší roky jako stvořený. Samá sranda, myslí si na blondýnku a řekne jí, že nejdřív ojede a sbalí rusovlásku, aby nakonec skončil "doublem". Dyk v závěru "tibetský mnich", který prozřel v albánských horách :-D. Konec předvídatelný, je to průměr, na který se dá podívat. ()

Hapretor

Dá se to ... na zabití času poslouží ... jen nechápu co maj s tim Langmajerem jako super nabíječem ... tváří se pořád jako když žvejká citron, oči má jak kdyby ho dojebaly vosy, tady má navíc plnovous jak homeless - to mu vůbec nesedí ... a postavu má jak romadur v troubě ... no ... se sebezapřením dokoukáno a celkem i pobavilo ... Kolečko umí hrát na primitivní notu ... Langmajer umí hrát - ale měl podstatně lepší role, které mu mnohem víc sedly a víc se v nich ukázal jako "pan herec" ... jak se říká ... ( "když nevíte coby ... koukněte na český film ..." ). ()

Wallis3

On Langamjer uměl pobavit a dá se říct, že film táhnul. A polovinu filmu jsem se i bavil. Jenže zase a opět to muselo sklouznout do řešení psychodilemat, kdy šutr prcá cihlu. Ono prostě nemůže zůstat u komedie, ale tady to aspoň trochu nějakým zpusobem bavilo a fungovalo. ()

Ema57

Oddycháč v rytmu samby. Jiří Langmajer hraje s lehkostí ve stylu Miloše Kopeckého. Jeho postava má zajímavou minulost a Langmajer zajímavou hereckou přítomnost. Je to o lásce, které není nikdy dost a vášni ke sportu. O minulosti a genech, před kterými neutečeme. Bavila mě Zdena Hadrbolcová jako správcová hřiště. Hvězdičku dolů za křečovité scénky v restauraci. ()

moviechecker

Taktiež som toho názoru, že beach volejbal je jediný volejbal, na ktorý sa dá pozerať. :) Myslel som, že to bude sprostosť, ktorú vypnem po pár minútach, ale tie hlášky Langmajera ma prinútili dopozerať to do konca. Snáď jeho životná rola. Áno, trápna komédia, pri ktorej nemusíte sedieť 2 hodiny, no zasmejete sa a oddýchnete :-) ()

Dogfish

Musím říct, že jsem se dobře bavil, chvílemi velice dobře. Žádná velká pointa, kombinování, ale děj, kdy hlavně v první půlce je vtip za vtipem. Skvělý Langoš, krerý s vizáží polského Rumcajze táhne film. ()

dakarin

Výborné herecké obsazení, zajímavý scénář (Petr Kolečko je hlavně scénárista), zajímavý úvod filmu, možná spíš první půlka. Náběh na lehčí pohodovku a oddechovku a ocenění aspoň 4 hvězdami. Potom se to trochu překombinuje a film lítá nahoru dolů. Hrubosti a vulgárnosti na mě trochu více než bylo třeba. Potenciál se zbytečně rozkutálel. Spíše škoda. Jinak dle hodnocení divácká obec dost rozčleněná, střed někde kolem 60% ... a tu jsem tentokrát i já ;-) (31.1.2020 - 60%) ()

Mara97

Langmajer film hodně zachraňoval a dostal z něho asi maximum. Některé scény byly díky němu natolik skvělé, když začal rozvášněně ze sebe dělat Hrouzka z Lajny (hlavně scéna v luxusní restauraci) - a to baví vždy. Škoda jen množství hloupých vtipů - když postavy říkají, že něco v žádném případě neudělají - a potom následuje střih a přece to dělají, není to vůbec vtipné. ()

Stíba

Po náročnym prodlouženym víkendu jsem potřeboval nějakej odpočinkovej životabudič a pro tenhle účel film posloužil skvěle. Langoše mám čim dál tim radši a holky P+N jsou strašně sympatický kočky na který se krásně kouká. Pár věcí sice bylo asi zbytečně dotaženejch do extrému ale o to u takhle koncipovanýho filmu vlastně vůbec nejde. Příjemná a pohodová atmoška je to co tu hledám a jelikož jsem toho dostal nad míru, tak jsem spokojenej. Daleko lepší než některý rádoby chytrý český komedie, který se v mnoha posledních letech objevily. ()

anitae

Čekala jsem nevtipnou sportovní blbost, ale tohle mě docela pobavilo. Langmajer pobavil a chlap se zas může koukat na Hřebíčkovou:) ()

tranquill

"J8 jsem si myslela, že seš dobrej chlap, kterej se tváří jako debil. Ty seš debil, kterej se tváří jako dobrej chlap, co se tváří jako debil!" To byla nejlepší hláška této letní komedie na jedno zhlédnutí. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů