Tento film se u nás objevil prakticky hned po revoluci, kdy řada Policejních Akademií jela na pirátských videokazetách s příšerným "dabingem" a pak na pirátských videokazetách zkopírovaných z chudinek půjčoven (s naprosto výborným dabingem) jako žíznivá čára následovaná už ne tak žíznivými pokusy jako byla Ski Academy a jiné podobné. Humorná romance na jakou jsme od Garryho Marshalla zvyklí tentokrát nevyužívala rozdílných osobností hlavních hrdinů, ale čerpala svoji energii především z prostředí - a tak se dočkáte i některých dost černě humorných situací a měl jsem pocit, že i parodování některých poněkud starších romatických filmů, například Love Story. Zkrátka a dobře, příliš originálního nebo snad "jen" prvoligového se tu nedočkáte. Ode mě 50% a tři hvězdy.(23.1.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $30,688,860Tržby Celosvetovo $-(25.5.2010)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $30,688,860(13.12.2006)

Film bez dějové linie, v podstatě jen slepenec na sebe vršených scén, z nichž ale, naneštěstí, ty nejzábavnější a nejhumornější, jsou nacpány hned na začátek. Někde od půlky už je to docela nuda. Ale Hector Elizondo je zábavný. 2.5*(1.3.2017)

Musím říct, že takový film jsem od Garryho Marshalla úplně nečekal. Tohle je v podstatě barevná groteska, kde opravdu nejde o to, kam celý film směřuje, ale prostě jde o to, jestli vás budou jednotlivé gagy bavit. A já musím říct, že některé gagy mě skutečně bavili a smál jsem se nad nimi. Přece jen ale chybí to větší propojení.(15.2.2018)

Dobrá parodie na filmy z lékařského prostředí.... Dobrá prdel...(20.10.2008)

Jo, bylo to dost přiblblý , ale mě se tam pár seků fakt líbilo, i když jde opravdu o slátaninu první třídy:-))))(15.4.2004)

• panoramix

Přiblblý film snažící se držet na vlně všech těch možných i nemožných akademií.(27.8.2003)

• Mark1983

Hm, ...na jedno kouknutí.(13.10.2014)