Reklama

Reklama

Přátelé - Série 6

(série)
Komedie / Romantický
USA, (1999–2000), 9 h 10 min (Minutáž: 22 min)

Hrají:

Courteney Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, James Michael Tyler, Ron Glass, Alex Kapp, Tembi Locke (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(25)

Recenze (13)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pořád to výtečně funguje. Kultovní večerníček pro dospělé. A i český dabing se náramně povedl. Naši hrdinové už mají dávno jasně dané charaktery, už mají pořádně početné fankluby. Ani s postupem času o louhovaný čaj zdaleka nešlo, takže se stačí uvelebit a nechat se tohle partou přesně vybraných herců dokonale bavit i dojímat. Ostatně každý z ústřední šestice má něco do sebe a vybrat mezi nimi svého favorita úplně nejde. ()

Nin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Šestá řada je spíš pohodička. Dlouho se nic extra zajímavýho neděje, seriál je spíše jen sympatickým nadprůměrem. Hodně mě ale bavilo, když se Ross zaplete se svou studentkou, tahle dějová linka má zábavný vývoj. Jasně, často je to klišé, ale David Schwimmer je fakt super komik a tady to dobře rozjíždí. Finále se týká mého oblíbeného páru Chandler+Monica, a je moc milé a dojemné. (7/10) ()

Reklama

Sefko 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na základe môjho hodnotenia je jasné, že nepatrím k veľkým fanúšikom Priateľoch. To ale neznamená, že som si predchádzajúce série neužil. Priam naopak. Štvrtá a piata sú vážne podarené a do tohto momentu predstavujú pomyselný vrchol seriálu. Ale toto už je priveľa. Z poctivého sitkomu zmiešaného s trochou dramedy sa tu seriál mení v telenovelu. A niektoré vtipné postavy len v predvídateľné figúrky. Je tu pár časti ktoré potešia napríklad Rossove zuby alebo tie s frajerským/usmrkaným Willisom. Ale to je žiaľ málo. ()

hrumsrt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tahle série je pro mě první a jediný příklad kvalitativního zaškobrtnutí v seriálu. Ani jedna z postav se totiž téměř nikam neposune a jakoby se několikrát vařilo z ničeho. Ross bude chodit se studentkou a potřetí se rozvede. Rachel ovládajíce sílu unagi dorazí sestra. Chandler bude uvnitř mrtvej. Monica bude bydlet s klukem. Phoebe začne běhat a skončí s infarktem. A Joey získá porsche, ale nebude mít na zdravotní pojištění. 90% ()

Galerie (48)

Zajímavosti (121)

  • Keď Phoebe (Lisa Kudrow) hľadá dieťa, je vidieť jednu nohu člena štábu. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama