Reklama

Reklama

Hotel Herbich

(TV seriál)

Epizody(13)

Před 2. světovou válkou vlastnil český podnikatel Hanuš Herbich luxusní hotel s překrásným parkem a tenisovými kurty. Plnil si svoje sny, chtěl aby si lidé toto místo oblíbili, byli tam šťastní a hlavně se vždy vraceli. Avšak po válce roku 1948 o svůj hotel přišel a po několika měsících skonal na infarkt. Zůstala po něm rodina a po obratu totality k demokracii roku 1989, kdy byla na cestě obnova soukromého vlastnictví, chtěla navrátit zpět svůj majetek. Matka Ada Herbichová leží v nemocnici a jediné co chce, je opět stmelit svou rodinu. Z Německa, kam před lety emigroval mladší syn, se vrátil Tomáš a se svým bratrem Karlem a sestrou Helenou po velkém boji o navrácení, začali plnit otcův sen a rekonstruovat hotel Herbich. (Česká televize)

(více)

Recenze (43)

H34D odpad!

všechny recenze uživatele

Tento seriál se málem stydím ohodnotit, protože z hodnocení mimo jiné vyplívá, že jsem se na ten šílený brak skutečně díval (naštěstí jen na pár dílů). Alespoň pro mé ospravedlňění hovoří počet udělených hvězdiček, kterých je tedy celkem 0. Hotel Herbich pro mě tvoří zlom v české seriálové tvorbě... Zlom v pravám slova smyslu, protože jsem tímto počinem nad "obyčejnými" českými seriály, zlomil hůl a definitivně se obloukem vyhnul veškeré budoucí tvorbě typu Pojišťovna štěstí apod. Skutečně nevidím jediný důvod, proč se na tyto hovadiny dívat, vždyť existuje tolik jiných krásných způsobů jak nekvalitně zabít čas... 0/10 ()

playboy_05 

všechny recenze uživatele

V titulní roli dvě starý panny, jeden synáček který se megalomansky snaží hrát si na hotelovýho magnáta (celej Džejár), druhý synáček věčně ufňukaný z každé nespravedlnosti, dcera agentkou STB a alkoholička, nevlastní syn kotelník,...snad sem na nikoho nezapomněl. Pana Donutila mám rád, ostatní herce ani trochu, ta jedna hvězdička je za něj. ()

Reklama

Alf odpad!

všechny recenze uživatele

seriál jsem nesledoval, stačilo jen pár ukázek, ke kterým jsem shodou okolností přišel, abych si na něj udělal jednoznačný názor - takže nejdříve jsem viděl velmi dojemnou scénu, ve které je bývalý kádrovák, jinak zgruntovní dobrák a člověk se sněhobílým štítem, zmítán polistopadovým děním, které ho zcela neoprávněně odstavilo na vedlejší kolej, z čehož on má velké mindráky, i zamáčknul jsem slzu, pak se mu listopadový puč pomstil ještě tím, že mu vrátil hotel, který on neumí vést, po čase, kdy jsem měl tu čest s tímto výtvorem, jsem zase viděl, jak skvělá lékařka trpí, když byla odhalena její spolupráce s Stb, jen stačí špitnout něco ve smyslu "to musí být nějaký omyl" ačkoliv dobře ví, že podepsala, a pak hezky do chaloupky trucovat a trpět v této zlé době (mimochodem, opravdu bylo třeba pro místo primáře lustrační osvědčení?), i zamáčkl jsem slzu opět a vzpomenul všech těch nešťastníků, kterým listopad 89 zničil život... ()

Oskar odpad!

všechny recenze uživatele

Jeden z nejúděsnějších seriálů posledních let. Celou dobu se tam lacině politikaří, mnozí výteční herci se totálně ztrapňují. Odehrává se to těsně po revoluci a přitom tam jezdí auta, která byla vyrobena až v době natočení tohoto braku, v nemocničním vybavení se vyskytují počítače :-), navíc tehdy supermoderní. A aby nějaká restituce proběhla takhle bleskově, to už je čirá sci-fi. A třešnička na dortu je závěr tohoto seriálu ve stylu "padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina". Jenže, a v tom je ten háček, to vše je zde myšleno smrtelně vážně. P.S.: Ty drobné technické nesrovnalosti samozřejmě nejsou důvodem, proč dávám odpad. Uvedl jsem je jenom jako špičku ledovce, protože kdybych se pustil do podrobné analýzy velmi pochybeného příběhu, neobešlo by se to bez spoilerů. 0% ()

xaver 

všechny recenze uživatele

Kolik lepších věcí se za ty peníze dalo natočit. Trochu mi to připomína agitku z dob minulých, jako kdyby někdo chtěl omluvit bezbřehé restituce, kdy se vedle skutečně poškozeným, dostává bezbřehých náhrad i šlechtě a cirkvi. Navíc jsme po revoluci namnoze vraceli majetek neměcké šlechtě, která se k němu dostala poté, co byl zabaven české šlechte po Bíle hoře. Asi budu blejt velebnosti. ()

Galerie (55)

Zajímavosti (2)

  • Hotel se nachází u zámku Hluboká. (M.B)

Reklama

Reklama