poster

Tarzan and the Leopard Woman

Akční / Dobrodružný

USA, 1946, 72 min

 • kaylin
  ***

  Záporná postava v podání leopardí ženy je zde docela dobře rozvržena, ale její potenciál rozhodně není využit naplno a spíše jde o to jen prostě někoho dalšího postavit proti Tarzanovi. Boy už je tu moc velký, ale další mladík z džungle dělá dění trochu zajímavým. Celkově spíše průměr v rámci série.(8.3.2017)

 • Plastík
  ****

  Laciné triky, na dnešní dobu To je samozřejmě jasný. ALE, v jednoduchosti je přece síla. Jsem rád, že ten film jsem mohl vidět. Je to dávno, ale přesto čtyry hvězdy.(31.12.2007)

 • liquido26
  ***

  Jeden z těch slabších dílů série, nicméně si i tento Tarzan pořád drží určitý standart kvalitní béčkové podívané, i když už není tak zábavný jako předchozí snímky.(12.9.2012)

 • MacGuffin
  ***

  Má skutečně leopard na svědomí brutálně zřízené oběti ? Tarzan tomu nevěří a opět se instinktivně dostane pravdě na stopu. Vražedný leopardí kmen, pod vedením své exotické kněžky, provádí krvavé útoky na karavany bělochú, aby se dostal z jejich podvole. Tarzan, Jane a Boy padnou sektě do rukou, mají se stát rituálními obět´mi...(15.10.2011)

 • blondboss
  ***

  Tarzan tentokrát bojuje proti leopardej sekte, ktorá nemá zábrany. Vidím, že zábrany nemajú ani tvorcovia, keďže sa snažili vymýšľať stále nové a nové nápady zasadené do prostredia tvrdej džungle. Podľa mňa sa tento diel ničím nelíši od ostatných a Cheetah je tu opäť skvelá. Priemer v rámci žánru. 55 %(10.12.2017)