Traja mladí muži so zdravotným postihnutím (Grant Rosenmeyer, Hayden Szeto a Ravi Patel) utekajú od svojich až príliš starostlivých rodičov na výlet do bordelu v Montreale, kde poskytujú služby zákazníkom so špeciálnymi potrebami. Na túto cestu sa s nimi vyberie Sam (Gabourey Sidibe), zdravotná sestra, ktorá pomáha odviezť chlapcov za hranice, aby si splnili svoj sen a prišli o panictvo. (Continental film)

Arsenal83

Videl som belgickú verziu, tá bola slabšia, mala horších hercov, menej podarené vtipy. Táto prerábka sa podarila viac aj keď stále ostáva len na jednej pointe a jednom vyústení. Pointa je poukázať na veľmi ťažký život hendikepovaných a že si vzhľadom na svoje postihnutie len ťažko hľadajú cestu k láske a radostiam zo života. Vyústenie je trochu prízemnejšie – či si tí chlapci konečne zašukajú, alebo nie. V každom prípade neviem či naozaj existujú bordely pre kriplov, ale ak tam majú takéto prostitútky, tak im „plnohodnotní“ chlapi môžu len závidieť. Záver filmu sa mi ale nepáčil, zbytočné tlačenie na emócie. ()

Anderton

Nebudem hrať drsňáka a priznám, že ma tento film emocionálne dostal. Nič originálne nás tu nečaká, ale ak je kvalitný casting, scenár netlačí na pílu a občas sa vynorí vážne vtipný fórik, tak takémuto malému projektu musíme ísť naproti aj v hodnotení. Ako to skončí, je asi každému jasné od začiatku a aj to, že, zase, je cieľom samotná cesta viac, než práve to, čo čaká hrdinov na konci. I keď aj na tom konci nás čaká jedno prekvapenie a tak trochu sa vzpiera oškatuľkovaniu tohto filmu ako feel good komédia. Ono tých "tŕňov" je tu dosť, ale tak akurát, aby sa človek aj zabavil. ()

Aljak

Ako som tak sledoval tento film, stále som mal väčší pocit déjà vu, až mi napokon došlo, že som to už videl - v 8 rokov staršom belgickom prevedení Hasta la vista!. Keď to tak porovnám, tak sa to originálu držalo dosť výrazne, ale v tejto americkej verzii sa mi minimálne postavy zdali o kus sympatickejšie. V tom belgickom origináli to boli čistí tragédi, no táto trojica pôsobila aspoň vizuálne pohľadnejšie. Celkovo mám pocit, že táto americká verzia sa mi páčila v celkovom merítku o kúsok viac, no napriek srdcervúcemu záveru tomu viac ako 3* nedám. Nemôžem si pomôcť, ale táto téma a námet ma nijako nedokázali chytiť za srdce, aj keď s chlapcami samozrejme súcitím... ()

ScarPoul

Originál som nevidel, ale je to len otázka času, kedy sa k nemu dostanem. Americký remake je ale veľmi slušný. A to hneď z niekoľkých dôvodov. V prvom rade je správne ujetený. Každá jedna eskapáda ma v sebe nielen wtf moment, ale aj akúsi úsmevnú atmosféru. Druhým kladom je, že je to miestami civilné a tým pádom to dáva divákovi priestor zažiť skutočné emócie. Práve tieto momenty to posúvajú do ľudskejšej roviny. Ľudskejšej v zmysle empatie, ktorá nás núti rozumieť a byť s postavami smutný a zároveň aj veselý. Určite sa to nevyhne tradičným klišé, ale ten mix humoru a úprimnosti je tu skvelo vyvážený. Veľmi prekvapil Ravi Patel. ()

Frajer42

Spoilery! Nikdy bych si nemyslel, že mi může docela nepatrná slzička ukápnout při poslechu rapu v kostele na pohřbu. V momentu, kdy se k tomu schylovalo jsem si říkal, že tato kombinace nemůže jako důstojné zakončení přeci fungovat, ale opak byl pravdou. Opravdu velmi příjemné překvapení. Citlivá komedie s několika vysoce vtipnými momenty, skvělým tempem, které vás nenechá vydechnout, sympatickou trojicí indisponovaných a dojemnou pointou, která nesklouzla vyloženě do sentimentu. Pokud hledáte nějakou oddechovku, ke které si potřebujete odskočit od přípravy na zkoušky, či po náročné práci, tak věřím, že filmem Come As You Are nesáhnete vedle. [83 %] ()

• Majiteľa vo filme spomínaného podniku (Le Chateau Paradis) si zahral skutočný Asta Philpot, ktorého životný príbeh sa stal námetom pre tento film. (maestrotatum)