Přes noc třicítkou

• Nový Zéland

13 Going on 30

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

Hlášky: Jenna: - "Třicátnice, koketnice, zbohatlice. Třicítka je nejlepší období tvého života. Já chci mít třicet." maminka: - "Jednou budeš mít třicet. Ale teď jsi moje krásná třináctiletá holčička." & Matt: - "Jsi zfetovaná? Brala jsi marihuanu? Spadla jsi z Marsu? Bereš drogy?" Jenna: - "Ne. Ne." & Lucy Wyman: - "Čau bobře!"(24.12.2006)

Rozpočet $37miliónovTržby USA $57,231,747Tržby Celosvetovo $96,455,697║ Samozrejme, že sa ani v tomto námetom zaujímavom prípade nekonalo nič preborné a ostalo to niekde na pol ceste aby to mohlo viac zaujať a nezaradiť sa len do množstva podobne ladených priemerných snímok. Poľutovania hodné je nevyužitie Marka Ruffalo, v podstate svojím stvárnením sa stáva len bábkou, Jennifer Garner sa dá stráviť ale v preplácanom, neoriginálnom šablónovom príbehu nemá moc čo povedať, skutočne vtipných chvíľ je minimum, pripadá to robené až moc na silu, škoda.(1.6.2008)

Ok - Jennifer Garner má svoje chyby, ale její ztvárnění holky, které bylo 13 a najednou je 30 bylo bravurní :) Potřebovala jsem nějaký film, u kterého si odpočinu a vybrala jsem si tento. Bavila jsem se, nejen vzhledem roku 1987, ale i 2004 :D Ale i tím, jak Garner měla pohyby opravdu pubertální holky. Z Marka Ruffala vyrostl opravdu fešák a dost se mi líbilo, jak 30ti letá holka s duší 13ti leté nosila vše, co chtěla, jelikož je mi to až moc podobné :D :D Bavila jsem se u taneční scény, u toho co nosila a u toho, jaký život žila, i když nevěděla jaký...Někdy je to těžké, zjistit, co člověk vlastně dělá, když 17 let neprožil a neví co teď....Život je těžký a doufat, že se dostaneme časem zpět - to je jen ztráta času...(7.9.2014)

• sedm.1

Nevím co bych moc měl napsat k této jen další z mnoha a mnoha romanických komedií.Snad jen to,že jde o další romantickou komedii,která není ani trošku originální,není ani trochu vtipná,ani hercema zachráněná(Jennifer Gardner je sice chvilkami pěkňoučká,ale přehrává jak bejk,Mark Ruffalo je zase sympatický pořád a má i docela civilní vystupování,ale v jeho případě je opět šíleně nevýrazný),Přes noc třicítkou je prostě šíleně tuctový film.Kdo má ale tento typ filmů rád,zklamán zas nebude,dočká se totiž všeho(sice matného,ale všeho),co může tento žánr nabídnout.(22.5.2009)

• eagle-eye

Malinko jsem váhal mezi jednou a dvěma hvězdičkami. Jednak bytostně nesnáším romantické filmy a ani tento trapný styl humoru mi jde těžce proti srsti. Proč se teda přikláním k dvěma hvězdám? Hlavně za obsazení a za těžce pohodový výkon Marka Ruffala. O jeho kvalitách svědčí již to, že se objevil v minulosti v několika povedených filmech a nikdy nehrál druhé housle. Druhá hvězda jde zčásti za obsazení šéfredaktora Glumem a za to, že film šel kupodivu celkem v pohodě dokoukat.(2.6.2008)

• - Jennifer Garner trávila hodně času s puberťáky, aby věděla, jak má svoji roli zahrát. (Cheeker)

• - Některé společné scény Jennifer Garner a Marka Ruffala byly improvizované. (Cheeker)

• - V roli redaktorky chystá Jennifer Garner v jedné scéně vydání časopisu, kde je na obálce Jennifer Lopez - bývalá snoubenka jejího manžela Bena Afflecka. (Roman.Ticka)