Přes noc třicítkou

Dnes 13, zajtra 30

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

• bublajsa

Pro mě poněkud schizofrenní zážitek: na jednu stranu jsem měla co dělat, abych přes hodinu a půl přetrpěla mně krajně nesympatickou Jennifer Garner, na druhé straně jsem si užívala každou vteřinu krajně sympatického Marka Ruffala. Další plusové body, které mi pomohly se dodívat do konce, byly Andy Serkis a "Thriller dance". Jinak se tenhle film už po prvních minutách zařadil mezi ty, na které jsem se podívala jen a pouze kvůli jedné ze svých hereckých lásek (Mark), nehledě na svůj filmový vkus. My fanynky to máme někdy zatraceně těžké ...(3.7.2012)

Ideální film pro děvčata v rozkvětu, kteří si také přejí být o něco starší, atraktivnější a prsatější. Přesně jako hlavní hrdinka Jenna. Velká škoda, že je v této komedii tak málo humoru. Vzhledem k námětu si myslím, že to mohlo být ještě výrazně zábavnější. Vždyť kolik nečekaných a opravdu vtipných situací mohlo teoreticky v příběhu nastat. Dorostenky prominou, dávám *** za ne zcela využitý potenciál.(29.9.2008)

Nečekal jsem, že se budu bavit tak dobře. Nápad je hodně podařený. Jennifer Garner byla kouzelná a opravdu se podobala svým ehm... vrstevnicím. Mark Ruffalo byl zase perfektní pohodář. Vážně se mi to líbilo. Možná je to tím, že jsem se smál mladší sestře, která na to se mnou koukala, ale možná taky ne ;).(1.1.2007)

• DaViD´82

Zoufale neoriginální snímek, což by až tak vadit nemuselo, jelikož podobné typy komedií (Velký, Mezi námi děvčaty atd.) stojí na hercích a jejich komediálních vlohách. Ty však Jennifer Garner v tomto filmu naprosto postrádá a celou stopáž působí trapně. V lepších momentech. V těch zbylých je prostě k nesnesení. Jedinými plusy jsou Mark Ruffalo, Serkis a jednou za hodně dlouhou dobu i nějaký ten vtípek.(4.12.2005)

• zdenny

Protože jsem se na film díval s manželkou a svými malými dcerami, líbil se mi. Uvědomil jsem si ale, že kdybych se na něj díval sám, nebyl by tak úplně super. Ikdyž je to pohodový film, nenáročný, ale s dosti sekvencema, které vypadaly jako odvar lépe udělaných sekvencí v lepších komediích. Např. tanec v klubu na písničku "Thriller" - byl dost prkenný a v jistých obměnách jsme tuto scénu viděli už v mnoha lepších filmech. Jinak to ale určitě nebyl zabitý čas. S rodinkou celkem příjemně strávený čas. Navíc nám film ukázal, že člověk má být trpělivý a ne chtít všechno hned, protože by za nějaký čas mohl zjistit, že toho hodně přehlédl a "přeskočil". Ještě dodám, že ve filmu zazněly kvalitní popové písně 80. let.(31.5.2008)