• Lukoboss

Říkám si, jestli ty dvě hvězdy nejsou pořád moc. Skoro mě to nutí použít slovo sračka, protože pár vtipů tuhle hrůzu nezachrání. Jennifer Garner má otřesný grimasy, působí trapně, a kdyby chvílema zabučela, byla by úplně jasná... Ona byla tím hlavním problémem, který jsem u filmu měl, bohužel hrála zárověň i hlavní postavu, takže tady je něco špatně!(23.5.2009)

Mno koukatelný to je, ale moc zabavné nikoliv. Hraní Jennifer se mi moc nepozdávalo, zdálo se mi že se pořád akorát různě pitvořila a na mě to moc sympaticky nepůsobilo. Ještě že to zachraňuje Mark Ruffalo, ten byl bezva o tom žádná. Nic překvapivého ani závratného, ale když není nic lepšího napráci...(31.5.2008)

• berg.12

Potenciál téhleté "komedie" je zabit hned v počátku, neboť efekt dvojité proměny (věk+doba) ho nejenže neznásobí, ale stane se přesně pravý opak. Skutečně není pořádně využité ani jedno a celé to ve svém konečném důsledku slouží jen jako kulisa k morálnímu ponaučení jak od Disneyho. Blíž má film rozhodně k věkové kategorii 13 než 30.(26.3.2006)

• Anderton

V dobrom aj zlom zmysle slova jednohubka. Zase som niekedy pred pár rokmi podľahol plnému žalúdku po výdatnom obede a nestihol od lenivosti prepnúť na iný kanál, keď zrovna tento film na nejakej komerčnej televízii začínal. Už som sa ale zapozeral do Jennifer a skúsil to s ňou až do konca. Prežil som to celkom v zdraví. Nabudúce by to tak ale byť nemuselo. Neškodný (pod)priemer.(11.1.2013)

• DaViD´82

Zoufale neoriginální snímek, což by až tak vadit nemuselo, jelikož podobné typy komedií (Velký, Mezi námi děvčaty atd.) stojí na hercích a jejich komediálních vlohách. Ty však Jennifer Garner v tomto filmu naprosto postrádá a celou stopáž působí trapně. V lepších momentech. V těch zbylých je prostě k nesnesení. Jedinými plusy jsou Mark Ruffalo, Serkis a jednou za hodně dlouhou dobu i nějaký ten vtípek.(4.12.2005)

• - Jennifer Garner trávila hodně času s puberťáky, aby věděla, jak má svoji roli zahrát. (Cheeker)

• - Původně hrál mladého Matta herec Jack Salvatore Jr. a mladou Jennu herečka Shana Dowdeswell, divákům se však nezamlouvali, a tak byla scéna přetočena s Christou B. Allen a Seanem Marquette. (Kamiiik)

• - V roli redaktorky chystá Jennifer Garner v jedné scéně vydání časopisu, kde je na obálce Jennifer Lopez - bývalá snoubenka jejího manžela Bena Afflecka. (Roman.Ticka)