Přes noc třicítkou

Cez noc tridsiatničkou

Dnes 13, zajtra 30

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

Určitě jedna z těch lepších romantických komedií. Za sebe můžu říct, že se mi to prostě líbilo. Fantasy námět je fajn a podobně jako u "Po čem ženy touží" je velice zajímavý a nenásilně tak okořeňuje film. Je třeba nad tím nijak zvlášť nepřemýšlet a jen nenuceně sledovat tuto svěží romantickou komedii se sympatickou Jennifer Garner. 60%(14.8.2010)

Tohle jsem si chtěl dlouho půjčit na DVD nebo prostě shlédnout v kině. Kdyby se tento příběh odehrál ve skutečném životě, byli by asi všichni štastně spokojeni. Tohle je prostě freekomedie na víkendový večer, kde se příliš nic neřeší a divák se nechává bavit béčkovým humorem, který já považuju za velmi vydařený. Já tyto tuctové komedie miluju, proto dávám za 4*.(31.5.2008)

„Máš chlpatú ruku.“ – „To mi ešte nikto nepovedal.“ Pekný film, za ktorý sa nikto zo zúčastnených nemusí hanbiť. Jennifer Garnerová („Alias“, DAREDEVIL) je rada, že je rada a Andy Serkis a Mark Ruffalo sú profesionáli, ktorí vdýchnu dušu aj takémuto klišé scenáru o „zámene tiel“ (len z poslednej doby menujme predsa len podstatne lepší STRELENÝ PIATOK/2003). Svižné tempo, pesničky, tance, herecké chémia, vtip, dojatie a troška poučenia o chybách, ktoré nás paradoxne posúvajú dopredu.(22.6.2008)

Od tejto komédie sa moc čakať nedalo,lebo príbeh nie je vobec originálny.Sú tam vtipné momenty ale striedané stými trápnejšími.Aj keď film je predvidateľný,veľmi mu pomáha herecké obsadenie.J.Garner tie jej úškrny sú zábavné a M.Ruffalo tam mohol mat aj viac priestoru lebo na neho sa veľmi dobre pozeralo.A ešte škoda že tých zábavných častí je tam zúfalo málo.(8.2.2014)

Úspěšná a flirtující třicítka automaticky neznamená oblíbená, dobrá nebo dokonce čestná. No jistě, morální ponaučení to má, milé děti. Také nesmíte být zlí na své kamarády a rozhodně nevěřte prohnaným blondýnkám... V rámci komedií průměr, v měřítku filmové tvorby lehký podprůměr. Film sehlává všude tam, kde takové komedie padají - u předvídatelného scénáře se špatným romantickým koncem. Co naopak potěší je snažící se Jennifer Garner, která předvádí exhbici na pomezí zfetované a psychicky labilní třicítky (to kdyby divák nevěděl, co je toho příčinou) říznuté mentalitou pubertálně-naivní třinácky (to když balí v baru mladé kluky a zve si na pařby puberťačky) a mega pohodář Mark Ruffalo. Občas se zasmějete crazy vtipům, občas vtipy sklouznou do hutnější polohy (vyznění je lehce pedofilní...), občas jsou trochu trapné... Ale celkově je to nevyvážené. 50% tedy **1/2.(3.2.2007)

• - Původně hrál mladého Matta herec Jack Salvatore Jr. a mladou Jennu herečka Shana Dowdeswell, divákům se však nezamlouvali, a tak byla scéna přetočena s Christou B. Allen a Seanem Marquette. (Kamiiik)

• - Snímek byl inspirován povídkou "Rip van Winkle" z roku 1819, kterou napsal Washington Irving. (Terva)

• - Natáčelo se v Los Angeles, Pasadeně a New Yorku. Některé záběry z New Yorku byly natočeny v Los Angeles. (Cheeker)