Přes noc třicítkou

• Nový Zéland

13 Going on 30

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

Jasně, na Velkýho Toma Hankse to nemá, ale je to příjemnou variací na kdysi populární téma výměny/přeměny/deformace/formace/dezorientace/nuance/deflorace těl hlavních hrdinů. Nejlepší scéna je samozřejmě ta s hromadným tančením Jacksonova Thrilleru, ale docela mě udivuje, že tolik lidí umí bezchybně zatančit takový celkem náročný tanec, buď byl Majkl taková ikona, že jeho kroky uměl nazpaměť i homeless sedící pod Brooklynským mostem usrkávající levný rum zabalený v papírovém sáčku nebo si rejža tuto skutečnost přikrášlil, což je samozřejmě pravděpodobnější. AR: 1,85:1 - Sférická skla(24.5.2009)

• Lukoboss

Říkám si, jestli ty dvě hvězdy nejsou pořád moc. Skoro mě to nutí použít slovo sračka, protože pár vtipů tuhle hrůzu nezachrání. Jennifer Garner má otřesný grimasy, působí trapně, a kdyby chvílema zabučela, byla by úplně jasná... Ona byla tím hlavním problémem, který jsem u filmu měl, bohužel hrála zárověň i hlavní postavu, takže tady je něco špatně!(23.5.2009)

Ale jo, docela jsem se bavila. Nejspíš to ale bude tím, že jsem za a) žena, za b) měli tam hezký hadry, za c) hrál tam sympaťák Mark Ruffalo a za d) nic lepšího zrovna nedávali. Je to prostě taková ta romantická komedie u které si řeknete: "Hm, krásný, ale nereálný" - což je bohužel největší slabina, jinak fajn oddechovka.(2.11.2014)

Mno koukatelný to je, ale moc zabavné nikoliv. Hraní Jennifer se mi moc nepozdávalo, zdálo se mi že se pořád akorát různě pitvořila a na mě to moc sympaticky nepůsobilo. Ještě že to zachraňuje Mark Ruffalo, ten byl bezva o tom žádná. Nic překvapivého ani závratného, ale když není nic lepšího napráci...(31.5.2008)

Asi první věc, která mě napadla, když jsem film prvně viděla: Která třináctiletá holka by chtěla být třicítkou? Pro třináctiletý je třicetiletej člověk důchodce a ve 13 jsem spíš chtěla, aby mi bylo 18. Když ovšem opomenu fakt, že tak vysoký věk museli nastavit, aby tam mohla hrát Jennifer Garner, tak je to ucházející komedie.(13.11.2010)

• - Jennifer Garner sa okrem iného na rolu vo filme pripravovala tak, že usporiadala hneď niekoľko pyžamových párty s 13-ročnými dievčatami. (martin1m2)

• - Původně hrál mladého Matta herec Jack Salvatore Jr. a mladou Jennu herečka Shana Dowdeswell, divákům se však nezamlouvali, a tak byla scéna přetočena s Christou B. Allen a Seanem Marquette. (Kamiiik)

• - V roli redaktorky chystá Jennifer Garner v jedné scéně vydání časopisu, kde je na obálce Jennifer Lopez - bývalá snoubenka jejího manžela Bena Afflecka. (Roman.Ticka)