Přes noc třicítkou

• Nový Zéland

13 Going on 30

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

Asi první věc, která mě napadla, když jsem film prvně viděla: Která třináctiletá holka by chtěla být třicítkou? Pro třináctiletý je třicetiletej člověk důchodce a ve 13 jsem spíš chtěla, aby mi bylo 18. Když ovšem opomenu fakt, že tak vysoký věk museli nastavit, aby tam mohla hrát Jennifer Garner, tak je to ucházející komedie.(13.11.2010)

• lareinna

No páni, vidieť Jennifer Garner keď sa tvári akože má 13 rokov a zbadá v nočnej košieľke prsia (ktoré tam podľa mňa aj tak treba hľadať :-) a celý film vlastne vyzerá akoby nemala všetkých pohromade, mi extra vtipné nepripadalo. Jennifer je fajn herečka, ale toto jej podľa môjho názoru nepristalo. Priemerné, dá sa pozerať, ale druhýkrát určite nie.(15.9.2010)

• zdenny

Protože jsem se na film díval s manželkou a svými malými dcerami, líbil se mi. Uvědomil jsem si ale, že kdybych se na něj díval sám, nebyl by tak úplně super. Ikdyž je to pohodový film, nenáročný, ale s dosti sekvencema, které vypadaly jako odvar lépe udělaných sekvencí v lepších komediích. Např. tanec v klubu na písničku "Thriller" - byl dost prkenný a v jistých obměnách jsme tuto scénu viděli už v mnoha lepších filmech. Jinak to ale určitě nebyl zabitý čas. S rodinkou celkem příjemně strávený čas. Navíc nám film ukázal, že člověk má být trpělivý a ne chtít všechno hned, protože by za nějaký čas mohl zjistit, že toho hodně přehlédl a "přeskočil". Ještě dodám, že ve filmu zazněly kvalitní popové písně 80. let.(31.5.2008)

• bublajsa

Pro mě poněkud schizofrenní zážitek: na jednu stranu jsem měla co dělat, abych přes hodinu a půl přetrpěla mně krajně nesympatickou Jennifer Garner, na druhé straně jsem si užívala každou vteřinu krajně sympatického Marka Ruffala. Další plusové body, které mi pomohly se dodívat do konce, byly Andy Serkis a "Thriller dance". Jinak se tenhle film už po prvních minutách zařadil mezi ty, na které jsem se podívala jen a pouze kvůli jedné ze svých hereckých lásek (Mark), nehledě na svůj filmový vkus. My fanynky to máme někdy zatraceně těžké ...(3.7.2012)

• Lukoboss

Říkám si, jestli ty dvě hvězdy nejsou pořád moc. Skoro mě to nutí použít slovo sračka, protože pár vtipů tuhle hrůzu nezachrání. Jennifer Garner má otřesný grimasy, působí trapně, a kdyby chvílema zabučela, byla by úplně jasná... Ona byla tím hlavním problémem, který jsem u filmu měl, bohužel hrála zárověň i hlavní postavu, takže tady je něco špatně!(23.5.2009)

• - Natáčelo se v Los Angeles, Pasadeně a New Yorku. Některé záběry z New Yorku byly natočeny v Los Angeles. (Cheeker)

• - Na oslavě Jenniných 13. narozenin v roce 1987, pijí dietní Colu z plechovky, jejíž design je z roku 2003. (HappyTez)

• - Do kin byl snímek dodáván pod krycím názvem 'Sugar and Spice'. (HappyTez)