Přes noc třicítkou

Cez noc tridsiatničkou

Dnes 13, zajtra 30

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

Tak místy šílenost, ale mě to sedlo a pobavilo. Jannifer to hraje slušně a je mi sympatická i svou obyčejností...no jen ty rty :o))). Mark Ruffalo nás hodí do klidu a pohody a dívat se na jeho hraní je pokaždé velmi příjemné-je to jeden z těch nenápadných herců, kteří nikdy nezklamou a přesto se o nich moc nemluví. Myslím, že jsem to zvládla už napotřetí a jako oddychovka to není vůbec špatné a to navzdory všem komentářům.(16.8.2010)

• Tosim

Největší slabinou tohoto filmu je jeho těžká předvídatelnost. Vnímavý divák zkrátka už ze začátku ví, jak všechno skončí a tak těch pár dobrách nápadů ("Můžu si půjčit kečup?"), či civilní Mark Ruffalo snímek už nezachrání. V opačném případě by totiž tvůrci museli vyždímat z námětu mnoha a mnoha vtipy a gagy maximum, což se eviděntě nestalo. Nebo nechtěli. Nebo co.(20.3.2006)

Ale jo, docela jsem se bavila. Nejspíš to ale bude tím, že jsem za a) žena, za b) měli tam hezký hadry, za c) hrál tam sympaťák Mark Ruffalo a za d) nic lepšího zrovna nedávali. Je to prostě taková ta romantická komedie u které si řeknete: "Hm, krásný, ale nereálný" - což je bohužel největší slabina, jinak fajn oddechovka.(2.11.2014)

Ani neviem prečo som tak zamilovala do tejto romantickej komédie. Možno preto, že každé dievča sníva o prestížnej práci, veľkom šatníku, krásnej postave, životnej láske... a toto všetko tu je! V reálnom živote to tak ale vačšinou nieje a tak ženy po 30-tke snívajú o tom mať zase 13 a žiť bezstarostný život. Symaptický pár Jennifer a Mark a skvelá hudba 80-tych rokov!(17.2.2015)

Kdyby nebylo Marka Ruffala... Tak nevím nevím. Logické kiksy se asi moc neřeší, když Gena za dva dny zvládne svou práci, ačkoliv ji nikdy předtím nedělala a posléze nechápu, jak třináctiletá holka se může chovat jako třicetiletá i ve vztahu k mužům. Zamiluje se do normálního dospělého muže, a to mi přijde trochu divné. (No, i když je to Mark Ruffalo, takže se není moc co divit). Ale přes ty kiksy, kterým se u tohohle tématu asi nevyhnete, jde o velmi milou podívanou, které s přehledem kraluje Mark Ruffalo s úžasně roztomilou Jennifer Garner.(30.7.2007)

• - Natáčelo se v Los Angeles, Pasadeně a New Yorku. Některé záběry z New Yorku byly natočeny v Los Angeles. (Cheeker)

• - V Austrálii byl název filmu z originálního 13 Going on 30 pozměněn na Suddenly 30, protože si distributoři mysleli, že by si diváci mohli název špatně vyložit. (bfa)

• - Původně hrál mladého Matta herec Jack Salvatore Jr. a mladou Jennu herečka Shana Dowdeswell, divákům se však nezamlouvali, a tak byla scéna přetočena s Christou B. Allen a Seanem Marquette. (Kamiiik)