poster

Přes noc třicítkou

 • Česko

  Náhle třicetiletá

 • USA

  13 Going on 30

 • Slovensko

  Cez noc tridsiatničkou

 • Slovensko

  Dnes 13, zajtra 30

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Michelle75
  ***

  Tak místy šílenost, ale mě to sedlo a pobavilo. Jannifer to hraje slušně a je mi sympatická i svou obyčejností...no jen ty rty :o))). Mark Ruffalo nás hodí do klidu a pohody a dívat se na jeho hraní je pokaždé velmi příjemné-je to jeden z těch nenápadných herců, kteří nikdy nezklamou a přesto se o nich moc nemluví. Myslím, že jsem to zvládla už napotřetí a jako oddychovka to není vůbec špatné a to navzdory všem komentářům.(16.8.2010)

 • Tosim
  **

  Největší slabinou tohoto filmu je jeho těžká předvídatelnost. Vnímavý divák zkrátka už ze začátku ví, jak všechno skončí a tak těch pár dobrách nápadů ("Můžu si půjčit kečup?"), či civilní Mark Ruffalo snímek už nezachrání. V opačném případě by totiž tvůrci museli vyždímat z námětu mnoha a mnoha vtipy a gagy maximum, což se eviděntě nestalo. Nebo nechtěli. Nebo co.(20.3.2006)

 • jandula00
  ***

  Ale jo, docela jsem se bavila. Nejspíš to ale bude tím, že jsem za a) žena, za b) měli tam hezký hadry, za c) hrál tam sympaťák Mark Ruffalo a za d) nic lepšího zrovna nedávali. Je to prostě taková ta romantická komedie u které si řeknete: "Hm, krásný, ale nereálný" - což je bohužel největší slabina, jinak fajn oddechovka.(2.11.2014)

 • harfuska
  *****

  Ani neviem prečo som tak zamilovala do tejto romantickej komédie. Možno preto, že každé dievča sníva o prestížnej práci, veľkom šatníku, krásnej postave, životnej láske... a toto všetko tu je! V reálnom živote to tak ale vačšinou nieje a tak ženy po 30-tke snívajú o tom mať zase 13 a žiť bezstarostný život. Symaptický pár Jennifer a Mark a skvelá hudba 80-tych rokov!(17.2.2015)

 • Elyssea
  ***

  Kdyby nebylo Marka Ruffala... Tak nevím nevím. Logické kiksy se asi moc neřeší, když Gena za dva dny zvládne svou práci, ačkoliv ji nikdy předtím nedělala a posléze nechápu, jak třináctiletá holka se může chovat jako třicetiletá i ve vztahu k mužům. Zamiluje se do normálního dospělého muže, a to mi přijde trochu divné. (No, i když je to Mark Ruffalo, takže se není moc co divit). Ale přes ty kiksy, kterým se u tohohle tématu asi nevyhnete, jde o velmi milou podívanou, které s přehledem kraluje Mark Ruffalo s úžasně roztomilou Jennifer Garner.(30.7.2007)

 • - Natáčelo se v Los Angeles, Pasadeně a New Yorku. Některé záběry z New Yorku byly natočeny v Los Angeles. (Cheeker)

 • - V Austrálii byl název filmu z originálního 13 Going on 30 pozměněn na Suddenly 30, protože si distributoři mysleli, že by si diváci mohli název špatně vyložit. (bfa)

 • - Původně hrál mladého Matta herec Jack Salvatore Jr. a mladou Jennu herečka Shana Dowdeswell, divákům se však nezamlouvali, a tak byla scéna přetočena s Christou B. Allen a Seanem Marquette. (Kamiiik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace