Přes noc třicítkou

Dnes 13, zajtra 30

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

• Xeelee

[Pozor, tento film obsahuje morální ponaučení, takže by se na něj neměl nikdo dívat!] Prostě blbost. Docela mě překvapilo, jak mají všichni návštěvníci párty nastudovanou Jacksonovu choreografii ;-). 45 minut před koncem, o kterém jsem už dávno věděl jak dopadne, jsem přepnul na přece jen o něco lepšího Foresta Gumpa. Stejně mě to nebavilo a u televize jsem z nudy dělal tři sta osm dalších věcí. To nejsou lidi, ale modelky.(1.6.2008)

Pohodová letní komedie o mladé třináctce, která se díky přání přenese až do svých třiceti let a pozná, co z ní vyrostlo, jaké ztratila přátele a co by chtěla na svém životě změtnit. Jennifer Garner je zde sladká jak malina a doslova k nakousnutí, celý film je pozitivní až běda - ale proč ne? A navíc ta spousta skvělých písniček, hlavně od Michaela Jacksona, dělají tento film velmi příjemným.(8.7.2005)

Osvěžující komedie, která sice nesrší nějakou geniální originálností, ale přesto dokáže člověka dost pobavit, pokud je ovšem ochotný překousnout trošku té naivnosti některých momentů filmu. A ponaučení na závěr? a) Ve třiceti se můžu chovat jako malý a přesto budu mít úspěch b) Není všechno zlato co se třpytí.(14.8.2006)

Komedie s pohádkovým prvkem dětské osobnosti "uvězněné" v dospělém těle. Prvkem nikterak originálním, avšak vždy divácky vděčným. Tento film je nenáročnou oddychovou pohodovkou, která si nehraje na něco víc, tudíž správně naleděného diváka dokáže pobavit a potěšit. Jennifer Garner si role užívá, Mark Ruffallo jí je výborným hereckým partnerem. Díru do světa tato komedie sice neudělá, avšak já s ní nemám problém - takový ten příjemný průměr.(18.6.2017)

Mno koukatelný to je, ale moc zabavné nikoliv. Hraní Jennifer se mi moc nepozdávalo, zdálo se mi že se pořád akorát různě pitvořila a na mě to moc sympaticky nepůsobilo. Ještě že to zachraňuje Mark Ruffalo, ten byl bezva o tom žádná. Nic překvapivého ani závratného, ale když není nic lepšího napráci...(31.5.2008)

• - Původně hrál mladého Matta herec Jack Salvatore Jr. a mladou Jennu herečka Shana Dowdeswell, divákům se však nezamlouvali, a tak byla scéna přetočena s Christou B. Allen a Seanem Marquette. (Kamiiik)

• - Snímek byl inspirován povídkou "Rip van Winkle" z roku 1819, kterou napsal Washington Irving. (Terva)

• - Jennifer Garner sa okrem iného na rolu vo filme pripravovala tak, že usporiadala hneď niekoľko pyžamových párty s 13-ročnými dievčatami. (martin1m2)