poster

Přes noc třicítkou

 • Česko

  Náhle třicetiletá

 • USA

  13 Going on 30

 • Slovensko

  Cez noc tridsiatničkou

 • Slovensko

  Dnes 13, zajtra 30

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anderton
  **

  V dobrom aj zlom zmysle slova jednohubka. Zase som niekedy pred pár rokmi podľahol plnému žalúdku po výdatnom obede a nestihol od lenivosti prepnúť na iný kanál, keď zrovna tento film na nejakej komerčnej televízii začínal. Už som sa ale zapozeral do Jennifer a skúsil to s ňou až do konca. Prežil som to celkom v zdraví. Nabudúce by to tak ale byť nemuselo. Neškodný (pod)priemer.(11.1.2013)

 • waits
  **

  U tak vysoce neoriginálního nápadu dost záleží na kadenci vtipů, zábavných hereckých výkonech nebo mimořádné chemij hlavní dvojky. Komedie ale neobsahuje snad ani jeden slovní žert nebo gag a Jennnifer Gardner je zoufale nezajímavá. Zůstává ponaučení o falešném pozlátku (aspoň něco, ale stejně to malé divačky nebudou brát vážně), zajímavě poskládaná hudba hudba (Talking Heads na straně pravé romantiky vs Liz Phair, Belinda Carlyle za faleš;), Bily Joel aj.), ulice New Yorku (Times sq:)) a hlavně Marc Ruffalo, at už v tričku CBGB, nebo tancující na Thriller, sympatický, tak jak on to umí.(15.11.2015)

 • Djkoma
  ***

  Od doby co jsem začal sledovat a dosledoval seriál Alias je v mých očích Jennifer Garner o dost hezčí, spolehlivější a příjemnější herečkou než bývala. Přes Noc třicítkou je příjemná komedie, lehce uhozená, ale plynoucí z připravených kolejí např. hitu s Tomem Hanksem, Velký. Žádné překvapení se konat nebude a film pouze sází na klasické schéma, které vás bud potěší a nebo vám přijde nechutně nudné a zbytečné.(3.2.2007)

 • T2
  ***

  Rozpočet $37miliónovTržby USA $57,231,747Tržby Celosvetovo $96,455,697║ Samozrejme, že sa ani v tomto námetom zaujímavom prípade nekonalo nič preborné a ostalo to niekde na pol ceste aby to mohlo viac zaujať a nezaradiť sa len do množstva podobne ladených priemerných snímok. Poľutovania hodné je nevyužitie Marka Ruffalo, v podstate svojím stvárnením sa stáva len bábkou, Jennifer Garner sa dá stráviť ale v preplácanom, neoriginálnom šablónovom príbehu nemá moc čo povedať, skutočne vtipných chvíľ je minimum, pripadá to robené až moc na silu, škoda.(1.6.2008)

 • DaViD´82
  **

  Zoufale neoriginální snímek, což by až tak vadit nemuselo, jelikož podobné typy komedií (Velký, Mezi námi děvčaty atd.) stojí na hercích a jejich komediálních vlohách. Ty však Jennifer Garner v tomto filmu naprosto postrádá a celou stopáž působí trapně. V lepších momentech. V těch zbylých je prostě k nesnesení. Jedinými plusy jsou Mark Ruffalo, Serkis a jednou za hodně dlouhou dobu i nějaký ten vtípek.(4.12.2005)

 • - V roli redaktorky chystá Jennifer Garner v jedné scéně vydání časopisu, kde je na obálce Jennifer Lopez - bývalá snoubenka jejího manžela Bena Afflecka. (Roman.Ticka)

 • - Scéna z oslavy třináctých narozenin Jenny (Jennifer Garner) byla točena dvakrát ve dvou odlišných variantách. V traileru byla mladá Jenna oblečena do barevného topu a vlasy měla rozpuštěné, ve filmu měla modrý top a její vlasy byly vyčesány nahoru. (bfa)

 • - Původně hrál mladého Matta herec Jack Salvatore Jr. a mladou Jennu herečka Shana Dowdeswell, divákům se však nezamlouvali, a tak byla scéna přetočena s Christou B. Allen a Seanem Marquette. (Kamiiik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace