Konečně jsou zase tady... Tom a Jerry, nerozluční kumpáni, kteří se navzájem nenechají vydechnout. A protože jejich předchůdcům je už přes padesát let, přicházejí v nové podobě ještě hravější, rychlejší a vykutálenější. Tom a Jerry Kids se svými kamarády se představují... (duklak2)

MikO_NR_1909

Slizký vykrádač slávneho mena. Tento seriál je jasnou ukážkou ako nekreatívne a konzumne funguje marketingová nadväznosť. Chabé **, aj to za časti s kúsok lepšie koncipovanými príbehmi so Spikeom a Droopym. ()

Macejko odpad!

Kreténsky, nudný a impotentný seriál, ktorý ma svojou pri*ebanou zvučkou budí každé ráno v rovnako blbom Teleráne. ()

L_O_U_S

Tohle mi nikdy nějak extra nesedlo, už jako dítě jsem měl mnohem raději originální epizody ze 40. a 50. let. Tom and Jerry Kids Show prostě není ono, něco jako párky z konzervy. Nejvíc mě asi štval ten Jerryho motýlek. (1 171.) ()

C0r0ner odpad!

Ostudný hnus, který nemá s původním nápadem dua Hannah/Barbera společného vůbec nic. Otřesná animace, nulová zábava, vykrádání všeho, co se dá. Předpokládám, že hlavním motivem k natočení tohohle děsu byly prachy. Jinak si to totiž nedovedu vysvětlit. Je neuvěřitelné, že něco z roku 1940 může být o tolik lepší, než něco o padesát let starší. 0% ()

MarekT

Money, money, money... Souhlasím s tím, že někdo si asi chtěl finančně přilepšit, ovšem s ohledem na malé děti musím dát dvě hvězdy, jelikož si autoři dobře vypočítali, že nikdo nic nepozná (což mohu bohužel potvrdit i z vlastní zkušenosti). ()

rudeboy odpad!

Toto šliapanie po kultovej rozprávke má oveľa horšiu animáciu a jediný účel - recyklovať ju a zarobiť. Deťom sa to možno páči, ale ja s princípu volám: "ODPAD!" ()

horacko

To váham ešte aj nad to jednou hviezdičkou. Kam sa podeli tie vtipné oldschoolovky, ktoré som mal možnosť vidieť v pôvodnej verzii Toma a Jerryho. Mimochodom ten slovenský dabing je príšerný. ()

SheenaStaley odpad!

Z tohto mi neostalo nič viac len trauma. Pamätám sa ako nám v školke a niekedy aj v škole povedali že nam pustia Toma a Jerryho a nakoniec sa z toho vždy vyklulo toto.... ne... nechcem... fuj :D ()

Tom a Jerry nabírají obsazení

Tom a Jerry nabírají obsazení

28.04.2019

Animovaný a zároveň hraný remake Toma a Jerryho začíná obsazovat důležité role. V té hlavní se nakonec objeví herečka Chloë Grace Moretz (Kick-Ass), která ztvární postavu Kayly – zaměstnankyni… (více)