Naivní dívka se bláznivě zamiluje do bohatého vdovce. Po svatbě se nastěhuje na jeho rodinné sídlo, ale nedokáže uniknout všudypřítomnému stínu jeho zesnulé první ženy. (Netflix)

BOURQUE

Originál som nevidel, takže z mojej strany nie je možné adekvátne porovnanie. Každopádne, keď sa na to nepozerám ako na remake, tak „z hľadiska Netflixu“ ten výsledok nie je zlý. To sa však musí uznať, že sú tu nemalé rezervy. Napriek dvojhodinovej pasáži niektoré časti príbehu nie sú dotiahnuté až do konca. Z ústrednej trojici L. James a K. S. Thomas (mimochodom, ona so svojím výkonom mnohokrát prevalcuje svojich kolegov) sú najpresvedčivejší. U Arnieho Hammera je vidieť občasné zaváhanie. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

chrispe

No nevím. Knižní adaptaci jsem nečetla, ale předpokládám, že se jí příběh drží a nezkouší nic jinýho. Hlavní hrdinka v podání Lily James mě štvala. Chápu, že měla být (nejspíš) hodně mladá a světa neznalá, nicméně jsem měla tý její bezbrannosti brzy plný zuby. Paradoxně později, když začala brát věci do svých rukou, to nebylo o nic lepší. O nějaké chemii, viditelné lásce mezi dvěma hlavními hrdiny, za mě nemůže být řeč. To jsem tam vůbec neviděla. Ačkoli mám Kristin Scott Thomas jako herečku ráda, tady mi nesedla. Hmmm co dál. Rušily mě podivné triky, barvy, občas hudba. Nevím co to bylo za experimenty. Ale zvládla jsem se na to dívat celý ten dlouhý čas a to jsem si původně myslela, že to budu dávat nadvakrát, takže to tak hrozný, jak jsem to tu nastínila přece jen nemohlo být. ()

Rockerman

Hitchcockův originál jsem neviděl, tudíž nemohu srovnávat, ale remake je více, než do půlky velká nuda. Zajímavější to začíná být až od odhalení pravdy o Rebecce. Velké uznání patří Kristin Scott Thomas, která svou chladnou a nevypočítatelnou paní Danversovou zahrála bravúrně. ()

kersten

Predchodcu som nevidela. Očakávala som síce slušnú ducharinu, namiesto toho som dostala skôr romantiku. Už dávno sa mi nestalo, že by film vo mne zanechal akúsi nezmazatelnu stopu, a nad filmom som rozmýšľala ešte dlho a to sa mi fakt nestáva. Z tohoto dôvodu nechápem také nízke hodnotenie. Mne sa veľmi páčil, nenechám sa predsa ovplyvniť.... ()

Maximilianus

O prvom filme ani o knižnej predlohe som nič nevidel, takže som bol veľakrát prekvapený zvratmi. Podľa môjho názoru sa jedná o fajn mysteriózny film, aj keď by som sa nehneval, keby tvorcovia ešte trochu pritvrdil buď v napätí alebo v hororovosti (tá tam v podstate nebola). Za mňa fajn mysteriózny triler, ktorý len na konci trochu stratil dych a chýbalo mu ešte trochu viac iskry. 6,7/10. ()

mira.l

Průměrné tři * víceméně kvůli Lily James a taky za kostýmy. Jinak to bylo poměrně dost zdlouhavé, nudné a ve druhé polovině řekl bych až trochu násilně "překombinované", mix žánrů, ze kterého nakonec vylezlo takové dvouhodinové skoronic. ()

xKatiex

Na celom filme,čo sa postáv týka,bola jednoznačne najlepšia Kristin Scott Thomas,bez debaty. Z tej ženskej sálal neskutočný strach. Ústredná dvojica? Keby to bol iný film a nie adaptácia Rebeccy,tak by to bolo oveľa lepšie. Takto to vyznelo dosť kostrbato (až na scénu v plážovom dome). Priemer,ktorý neprekvapí ani neurazí. ()

Flory14

Snímek který je snad ve všech ohledech průměr. Od začátku do konce jsem se většinou nenudil ale že bych se nějak extra bavil to se říct nedá. Příběh nám nabízí vcelku zajímavou záplateku, o obyčejné holce která najde muže svých snů který ale stále neunesl smrt své bývalé ženy. Mezi herci jsem ale neviděl nějak extra velkou chemii a třeba Lily James mě bavila spíše ve scénách bez Hammera. Jediný, kdo si drží trochu vyšší standart je Kristin Scott Thomas, hrála skvělou mrchu kterou by jste nejraději prohodili oknem,herečka bavila. Od filmu jsem čekal víc psychohrátek, ale většinou buď tolik nefungovali nebo vyšuměli do prázdna. Každopádně abych jen nekritizoval, Lily James je sympatická, záhada kolem smrti manželky je zapletitá a hezky vysvětlena plus hezká atmosféra Britského panství. Průměrný film na večer, který při sychravém podzimu neurazí ale terno to neudělá, čisté tři hvezdy. ()

hazdrova

Ach jaj. Nič ma nenahnevá viac, ako keď sa hlavná hrdinka chová ako naivka a je hlúpučká ako poleno. Potom už sa neviem sústrediť ani na príbeh. Akože, dalo sa to dopozerať, len to na mňa pôsobilo veľmi lacno. 2,9* ()

Taffey

Skvělý film. U něj se může nudit jen milovník blickbusterů. Navíc je to krásně natočené. Nádherné světlo. ()

Hemlock

Místy utahané a trochu nepřehledné, ale jako celek koukatelné. Slušně napínavou atmosféru doplňuje vlezle sychravé počasí anglického pobřeží a chválím sympatické herecké obsazení. Hammer si s rolí představitele anglické smetánky, jež je poznamenána incestními choutky napříč generacemi, poradil naprosto skvěle - byl přesvědčivě upjatý, nelogicky náladový a většinu filmu se tvářil tak, jako by měl v řiti kaktus, prostě paráda. Dávám slušný trojec a doporučuji - 60%. ()

Mr.Ward

Původní film z roku 1940 jsem neviděl, a ani neuvidím 😅 Na tohle jsem se hodně těšil, a dostal jsem hodně dlouhou, pěkně zahranou a natočenou romanci. Ale já čekal thriller 🙄 No, občas to je trochu mysteriózní, ale ke konci to už prostě trochu drhne. Jakože ne příběhově, ale délkou. Určitě to lepší, co Netflix tento rok nabídl, žádná topka tady ale nevznikla ()

Luciee113

Napínavá hudba, teď se něco hrozného stane... a kde nic, tu nic. Některé scény byly zbytečné... film byl docela nudný. Kvůli nudnému scénáři nemohli chudáci herci ani pořádně předvést to, co v nich je. Přitom jsem se taaaak těšila. Jediný pozitivum je, že to skončilo tak, jak to skončilo. Kdyby to bylo dopadlo jinak, byla bych ještě víc naštvaná, že kvůli takovému filmu půjdu ráno nevyspaná do práce. ()

solisoli

Známy Bestseller v modernom podaní sa snažil prevýšiť staršie verzie. Je pravda, že doba prináša svoje. V tých starších časoch prevládal talent, umenie a nápady, podložené vyššou profesionalitou danou, od prírody. Novodobo vďaka dobovým technickým možnostiam, vyššími finančnými prostriedkami, umelecký status pokrivkáva a prerastá v gýč. Takže, komu čo sadne. Že tento divák si žiada umenie a nie gýč je odkazom hodnotenia tohto umelecky zaostalom projekte, v ktorom tu je prezentovaná pompéznosť, nadštandardný lesk v podaní panákov, pajácov a pandrlákov na scéne. Jedna hviezda navrch za peknú prírodu a pár slušných záberov. ()

Hammer a Lopez v akční romantice

Hammer a Lopez v akční romantice

28.10.2020

Armie Hammer a Jennifer Lopez byli obsazeni do nové akční romantické komedie Shotgun Wedding. Lopez už má s tímto žánrem samozřejmě bohaté zkušenosti, pro Hammera se ovšem bude jednat o premiéru.… (více)

Ben Wheatley se podívá žralokovi na zoubek

Ben Wheatley se podívá žralokovi na zoubek