Havrani (S03E06) (epizoda)

Komedie / Krimi

Česko, 2007, 1 h 29 min

Kamera:

Josef Víšek

Hudba:

Ivan Kurz

Hrají:

Tomáš Töpfer, Alena Antalová, Miroslav Donutil, Ivana Vaňková, Ivan Trojan, Olga Krasko, Tatiana Dyková, Viktor Preiss, František Švihlík, Zdeněk Junák, Aleš Jarý, Erik Pardus, Jan Grygar, Jan Apolenář, Martin Sláma, Ondřej Mikulášek, Vlasta Peterková, Zdeněk Pehal, Jiří Balcárek, Karel Janský, Petr Kostka, Zdena Herfortová, Ivan G'Vera, Jitka Čvančarová, Arnošt Goldflam, Karel Cón, Jiří Schwarz, Dana Batulková, Ladislav Mareček, Eva Kodešová, Robert Mikluš, Alena Konopíková, Jiří Dulava, Petr Franěk, Karel Polišenský, Tomáš Valík, Marek Pospíchal, Rudolf Tesáček, Magdalena Plevová, Anna Aujezká, Leoš Blažek, Vlasta Daňková, Michal Dlouhý, Jaroslav Fert, Jana Fojtová, Martina Horáčková, Eva Hubáčková, Lenka Košťáková, Anežka Kubátová, Kamil Majda, Erika Stárková, Barbara Chybová, Oldřich Kořínek, Roman Matal, Irena Matoušková, Věra Mullerová, Vít Pernica, Michal Pokorný, Bohumil Povýšil, Jindřich Světnica, František Školař, Antonín Zezula, Anna Konopíková
(další profese)
 • nervoznideda
  *****

  je mi 77 let četníci jsou prima, po tomto dílu už se těším na havrany, doufám že nezmrznu :-) deda:-) a paní Horká hraje krávu IA za to může dramaturg a scénáristka Pavlína Moskalyková deda:-)(31.8.2018)

 • jungewolf
  *****

  Dávám 5 * a 79 % .(30.10.2017)

 • lubospoti
  ***

  Zbytečně natahovaný díl. Naprosto by stačila stopáž kolem šedesáti minut. Takhle byl celý děj až moc rozředěný a tím pádem chvílemi nudil.(13.4.2018)

 • otík
  ****

  Rozhodně povedený díl nejen podivně morbidním stylem podvodů, ale také obsazením. Dulava i Liška jsou skvělí. Druhý příběh točící se kolem slepých a Donutila také není k zahození, Preissova postavička je spíše k politování hodná, ale na druhou stranu vidět hrát Preisse něco jiného než obvykle také není špatné. Po všech stránkách dobrý díl.(2.4.2016)

 • salahadin
  **

  Díl nafouknutý jako bublina. Ti tam jsou četníci a jejich případy, drtivou většinu stopáže sledujeme zbytečné a hlavně strašně nezajímavé přípravy na nějakou mikulášskou besídku a pak neúměrně dlouhou a strašně nezajímavou mikulášskou besídku. Do toho špatný vtip Skrčílek, který se ani nemusí opakovat, aby přestal býti vtipem. Seriál prostě směřuje do absurdit a přemrštěnosti. Držet se více při zemi by seriálu jen prospělo.(19.11.2016)

 • - Natáčelo se na zámku Borotín. (M.B)