Reklama

Reklama

Četnické humoresky - Série 3 (2007) (série)


Havrani (S03E06)

(epizoda)

Obsahy(1)

Krádeže nebožtíků nalezených na břehu rybníka zaměstnají nováčka Krčílka tak moc, že chce vše řešit sám a zkomplikuje práci všem kolegům. Nastal Advent a v brněnské četnické pátrací stanici se vše chystá na charitativní mikulášskou besídku. Přípravy této velkolepé akce jsou však už z počátku ohroženy hned dvěma neobvyklými jevy: na břehu blízkého rybníka se začínají objevovat už jednou a úplně jinde pohřbení nebožtíci a majitelé dvou konkurenčních pohřebních ústavů se servou doslova jak opilci na posvícení... A jako by toho všeho nebylo na hlavního hrdinu seriálu Četnické humoresky vrchního strážmistra Arazíma dost, musí navíc ještě řešit i "domácí problém" – milostnou avantýru svého švagra s operetní subretou.
A k tomu všemu se začíná proslýchat, že na výtěžek četnické Mikulášské má políčeno banda podvodníků. Jak tohle všechno dopadne? Samozřejmě dobře, ale cesta k tomuto konci bude opravdu trnitá. (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

salahadin 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Díl nafouknutý jako bublina. Ti tam jsou četníci a jejich případy, drtivou většinu stopáže sledujeme zbytečné a hlavně strašně nezajímavé přípravy na nějakou mikulášskou besídku a pak neúměrně dlouhou a strašně nezajímavou mikulášskou besídku. Do toho špatný vtip Skrčílek, který se ani nemusí opakovat, aby přestal býti vtipem. Seriál prostě směřuje do absurdit a přemrštěnosti. Držet se více při zemi by seriálu jen prospělo. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Rozhodně povedený díl nejen podivně morbidním stylem podvodů, ale také obsazením. Dulava i Liška jsou skvělí. Druhý příběh točící se kolem slepých a Donutila také není k zahození, Preissova postavička je spíše k politování hodná, ale na druhou stranu vidět hrát Preisse něco jiného než obvykle také není špatné. Po všech stránkách dobrý díl. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se na zámku Borotín. (M.B)

Reklama

Reklama