Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého, vzkazuje zimní romantická komedie Šťastný nový rok, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a jedno velké překvapení. (Bontonfilm)

easaque odpad!

odpad! letmé přepínání televizními kanály skončilo na chvíli i u této vánoční romantické komedie. Ani mě nepřekvapilo, jak na mě působila, protože takto dopadá většina prostoduché současné nejen české produkce. Jen tato měla smůlu, že jsem u ní chvilku vydržel. Je vidět, že se ve filmech protočí plno zbytečných peněz ... jen nechápu, že se vložené peníze vrací a možná se na podobných odpadech vydělává. A jak vtipně komentoval jeden uživatel ... jedna se o náhodný sestřih deseti dílů nekonečného seriálu.... a nebojte se třeba pro své oblíbence natočí časem i druhý díl ;-))) [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 0 (3*MAX) ] ()

rakovnik

Zlatý "Román pro muže", podobné " Ženská na vrcholu ", spíše trapné a hloupé, jako " Špindl". Ale holt i milionáři a miliardáři mají právo na štěstí. Hrozně pitomý film, od začátku jasné, s jakým koncem. Bez humoru, spíše v křeči - viz Čínská rakev na BMW. Pro Bartošku "rychlý prachy". Navíc autodabing se opravdu nepovedl. ()

M.i.k.e odpad!

tak jo,víkendový výběr československých filmů se krutě nepovedl,protože po příšerném Štěstí je krásná věc sem nechal z dětinské zvědavost zapnuté v TV tohle a byla to chyba.Šťastný nový rok je totiž úplně stejně příšerný,jen trochu jinak.Je to film plný nepřirozených nesympatických postav,které sice mají peníze,nicméně se asi nudí a tudíž řeší sračky,popřípadě řeší důležité životní a vztahové věci,ale řeší je jako retardi.Prakticky všechny mužské postavy jsou neschopní idioti,kteří jsou svým ženám pouze přítěží,skoro všechny ženy jsou pak nejspíš díky tomu napůl alkoholičky.Nelogických,zbytečných a otravných věcí je tu tolik,že to snad ani nejde popsat.Jako třešínka na dortu je tu pak fakt,že je zde hodně slovenských herců (logicky),přičemž část z nich mluví normálně slovensky a druhá část je "předabovaná" do češtiny,což je věc kterou jednak nechápu a druhák to celý film sráží někam na úroveň hallmarku,nebo německých seriálů typu Doktora z Hor...0% ()

Aljak

Aj keď mám obdobné filmy celkom rád, táto československá silvestrovská zábava ma až tak nechytila. Scenár nie je až tak márny, ale tá prezentácia plná prepálených scén, ktoré namiesto vtipných situácií prinášali skôr trápne vyústenie, toho tu bolo fakt dosť. Herecké obsadenie a postavy ma napriek tomu bavili, a aspoň ako tak to držali nad vodou. Niektoré hlášky boli celkom trefné a aj vtipné, iné zaváňali teatrálnym humorom á la Partička. Vizuálne to však bolo skutočne na úrovni, a aj Čekovského hudba tomu dodali skvelý feeling. Inak, absolútne nechápem, načo je dobré, keď sa slovenskí herci silou mocou predabujú do češtiny, obzvlášť keď sa veselo tvária, že sú Slováci z Bratislavy - pôsobí to mega neprirodzene. Chcel by som dať aj viac ako 2*, ale tých negatív tu bolo predsa len dosť... ()

bourec

Tak tohle je neuvěřitelně debilní film v koprodukci se Slovákama, ve kterym se za 90minut nic nestane.Nápad řidič-šéf je okopčenej z jednoho blbýho primáckýho seriálu, herci se ani nesnažej hrát, a Kadeřávková je tak neuvěřitelně prkenná, že jako herečka nemůže mít žádnou budoucnost.Doufám, že se nepletu.Jestli se na to někdo chystáte, tak doporučuju se tomu velkym obloukem vyhnout.20%. ()

laik_60

s ohľadom na herecké obsadenie čakal som od slovensko-českej spolupráce na tomto od tohto filmu rozhodne viacej. Takto mi to úrovňou pripodobňuje sitkomy našich komerčných  televízií. :( ()

zette odpad!

I ty nejvetsi normalizacni hlouposti jsou oproti tomuhle vytvoru hodnotna dila. Hlavne Bartosky mi bylo lito. Zoufaly pocin. ()

Wormboy

Par krat som sa zasmial, fyzicky mi zle nebolo ani jeden raz a v porovnani s poslednym slovenskym filmom, co som videl (Vitaj doma, brate!), som nemal ani chut si vytrhat posledne zvysky vlasov. Takze take 2,5/5* ()

necisty

Nemůžu upřít, že je to celkem pohodový film s krásnou atmosférou a pár charismatickými postavami. Tím to ale bohužel končí, vtipů také jen pár a mimo ně je to jen další obyčejná česká romantická komedie. ()

campix

Další česko-slovenská bomba, která útočí na váš zdraví rozum a vkus. V tomhle případě spíš více slovenská. Opět tu máme plejádu nejznámnějších jmen z obou rybníčků, kde za zmínku stojí snad jen pro mě neokoukaná jména od sousedů - Koleník a Marcinková. Jinak jde o klasickou romanticko-komediální prudu zasazenou do nádherného prostředí Tater s naprosto lobotomickým dějem a toporným herectvím. Za zmínku rozhodně stojí asi jeden z nejhorších hereckých výkonů za poslední dobu v podání Anny Kadeřávkové. Docela síla. ()

angel74

Kdybych na tenhle film koukala na Silvestra, tak asi chcípnu nudou. O romantice mám trochu jiné představy a komediální složku jsem tu hledala marně. Ještěže aspoň ta hudba se dala poslouchat. Ani herecké obsazení mě totiž moc nenadchlo. Za zmínku stojí snad jen tradičně výborná Emília Vášáryová. (30%) ()

Skuby47

Filmů, které jsou složeny z několika proplétajících se dějových línií je celá řada, hlavně v žánru amerických romantických komedií. Tento není ničím výjimečný. Mne nejvíce zaujala záměna identity bohatého podnikatele a jeho šoféra. Na stejné záměně je totiž postaveno prvních 35 dílů seriálu Slunečná odvysílaných v následujícím roce po natočení tohoto snímku. Kdo koho kopíroval, to je otázka, jako co bylo dřív, vejce nebo slepice. ()

Johnny.ARN

Ako povedala vo filme Tánička : toto je riadny gýč. No ale poporiadku. Keď prenikli na verejnosť informácie o tom, že skvelý seriál Milenky by mal dostať aj vlastný film, potešil som sa. Keď ale začiatkom tohto roka na verejnosť prenikli informácie, že tomu tak celkom nebude, presne som vedel, do akej piči to smeruje. Trafil som. Ja sa len čudujem Krónerovi, že sa na toto nechal ukecať a natočil im to. Ako remeselne je to zvládnute skvelo, škode len, že je scenár je prvoplánový. A klišoidný. A nezvládnutý. A nezachraňujú to ani Milenky, ani Koleník s Maštalírom a Majeským ( to ako seriózne sa bez týchto na Slovensku už nič nenatočí? ) a ani Tatry. Pri niektorých dialógoch som sa chcel zdvihnúť a odísť. To, že je to agitka na večnú lásku sme pochopili snáď už na začiatku, keď sa rozdali karty. Prečo to teda každých 5 minút musel niekto zopakovať? Jediná vec čo tam fungovala boli vtípky a humor, ktorý nebol až tak silený ( miestami ) a nebol ani trápny či fekálny ( našťastie ). Sú tam asi 2 scény, kde som sa aj ja zasmial. Šťastný nový rok je však film pre toho klasického, tupého slovenského diváka, ktorému stačí marketing, mená čo pozná z telky, vtípek každých 5 minút a pocit, ako dobre si pri filme oddychol. Asi preto majú tieto braky stále taký úspech, stále vypredajú kiná a tvorcovia vedia, že idú na istotku. Len za ten humor 1 z 5 ( Kino Dukla Svidník ) ()

Sfinkter

Nenáročná oddechovka s dobrými exteriéry Bratislavy a Tater s trochu křečovitým Prachařem a scénářem. Emília s Bartoškou nejlepší pár. ()

bobby_jean

Nemôžem hodnotiť, pretože som vydržala necelú pol hodinu. Prvýkrát v živote som odišla z kina. Priserne lacné a trápne. "Vtipy" a hlásky na úrovni Kamenaku. A najhoršie na tom je plná sála smejuca sa na plné hrdlá... Príšerné so všetkým všudy, ľutujem cas a peniaze ()

Playman odpad!

Tak sladký až jsem se z toho málem poblil. Prosím víc takovýhle filmů, kde je všechno hezounký a pěkňounký s naprosto originální tématikou "hledání nového partnera, protože jí opustil" zaobalené do vyvoněné vánoční atmosféry. K tomu jako bonus naprosto originální příběh bohatého "prince", který hraje chudého, aby zapadl mezi nás obyčejné smrtelníky, a jeho sluha hraje zase toho bohatého, protože je naprosto vzrušující, že si vymění role. Jako to bude mít dopad? :-O A co na to ony dívky, které hledají svýho vysněnýho chlapa? ()

oveckaoa odpad!

Tohle je důvod proč je česká filmografie v hajzlu (slovenskou nezmiňuji ta už je v hajzlu dávno) tady prostě nefunguje nic je to sbírka náhodných scén bez děje, logiky a herectví.  Ženská se chce s chlapem vdát on jí, ale řekne, že má jinou a pošle ji do prdele ona se s ním chystala na dovolenou na Maledivy kam teda nepojede. Je z toho špatná a kámošky ji pozvou do hotelu na Slovensko  ona si tam vezme letní oblečení co chtěla mít  na ty Maledivy (ne vtipné to opravdu není a navíc včas na to měla si to vyměnit) následuje módní přehlídka kdy každé z těch oblečení jsou horší a horší  , ale ty její kamarádky jí za to chválí (snad nejhorší módní přehlídka co jsem kdy ve filmech viděl) a pak potká chlápka co se do něho zamiluje  tenhle chlápek je majitel hotelu , ale vydává se za řidiče pak se přizná ona se nasere opustí ho a pak spolu zůstanou (asi ženské myšlení nebo nevím)   . Jedna její kamarádka je těhotná a chodí s správcem hotelu jednou jí řekne, že se necítí na to být otcem a procházejí se venku narazí na medvěda on uteče a nechá ji tam ona medvěda ukecá na to, že je matka a čeká nový život (to tam fakt opravdu je ) a on na ni nezaútočí následně se ten chlap vrátí a nenajde ji tam vyhlásí pátrání a pak mu řeknou, že se jí nic nestalo . Ona změní na něho názor a začne urážet všechny chlapy , že jsou sračky (miluji tohle odsuzování všech kvůli jednomu) a pak se k němu vrátí poté co jí on řekne, že ji tam nenechal, ale vrátil se (kdyby ji ten medvěd zabil to by jí opravdu pomohlo)   . Druhá její kamarádka tam narazí na bývalého co má influencierku (většinu filmu tam je kecá sračky o menstruaci nebo o tom, že jí je blbě) půjčuje jim dceru na lyžování ačkoliv to vidí snad i slepý, že jsou neschopní se postarat o sebe natož tak o děcko a pak se diví, že tam jejich dceru nechají samotnou (na jejich obhajobu takové děcko než brat s sebou volil bych radši to sežrání medvědem mimochodem tahle holka prohlásí ve filmu, že medvěd je býložravec a lidi nežere losos je tím pádem asi druh trávy nebo rostlina podle ní ) .   Pak je zde ještě jedna co je k ničemu (myšleno ve filmu)  a jen valí moudré rady tahle jediná je sympatická jelikož většinu filmu drží hubu, nemoralizuje a působí přirozeným dojmem a na závěr tu máme babku co měla za války chlapa ten odešel za hranice a chtěl ji vzít s sebou , ale ona nechtěla a po 50 letech si ji došel najít. Je tak blbý (tady se to dá možná svést na senilitu), že si nedokáže  zjistit, že tam jsou 3 hotely se stejným jménem a náhodně ji hledá což by normálně nefungovalo , ale tady ji najde na první pokus. Tyhle ženské zde řeší vztahy a lásku a ta malá prohlásí, že je smutná z toho, že  se nikdy nevdá (cože?)  a jdeme do konce. Film má příšernou hudbu (Prahař a Pauhofová ať radši nikdy v životě už v ničem nezpívají nebo případně jen hluchým lidem)  a jediná scéna co za něco stojí je sáňkování Pauhofové a jakéhosi maníka na sáňkách tahle scéna má zhruba 2 minuty. Jo a jinak na Vánoční film to má ´´parádní,, scénu takhle zhruba vypadá  matka říká dceři jestli ještě jednou půjdeš lyžovat sama tak tě zabiju dcera jí říká já doufám, že se na tom lyžování zabiju sama přijde tam ta babka a říká jim jestli se budete  pořád hádat zabiju Vás všechny jo tohle přesně chcete ve vánoční filmu vidět a slyšet. () (méně) (více)