El Camino přímo navazuje na seriál Perníkový táta. Jesse Pinkman (Aaron Paul) je na útěku před policií. Jeho plán je utéct ze země a začít nový život. Na to potřebuje spoustu peněz, které nemá. Díky vzpomínkám na staré známé tváře si uvědomí, kde bude moci nějaké peníze najít. Jenomže to nebude tak snadné, jak se zdá. (HonzysKISS)

gogo76

Keď som zbadal podtitul "film podľa seriálu Perníkový táta", smelo som sa pustil do sledovania a vôbec netušil, že to je film, ktorý naväzuje na seriál a to je veľký rozdiel. Keďže som seriál nevidel film mi toho veľa nedal. Kvalita tam bola, ale nedokážem to naplno oceniť, keďže som postavy ani dej zo seriálu nepoznal. film 70%. ()

DJ_bart

"You're lucky. You didn't have to wait your whole life to do something special." ___________ Taková pomyslná tečka za Breaking Bad ságou, která se nesmazatelně vepsala nejen do dějin seriálové tvorby, ale i do desítek milionů dalších srdcích po celém světě - zásadně pak toho mého. Bravurní one-man show Aarona Paula stylizovaná do až neo-westernově laděného útěku za svobodou. Melancholická, mistrovsky zrežírovaná, vcelku minimalistická, ale zatraceně dojemná rozlučka a instantní fan-servis, kterej nemá sebemenší chybu. My si už jen můžeme domýšlet, kampak se Jesse v El Caminu vlastně vydal.... Díky Vincku, byla to jízda! 💚 ()

formelin

Decentní epilog, který byl dělaný čistě pro fanoušky a je to znát. Dělá mi radost, že se tu otevírá možnost pro pokračování, či shledání se Saulem. Uvidíme, co přinese budoucnost... ()

Indiana

Trochu zbytečný dovětek k dokonalému seriálu, ale stejně jsem Jessemu přál, ať se mu povede vzít kramle. Absence nejlepších postav z Breaking Bad je tu bohužel cejtit, ale Aaron Paul už aspoň nehraje takovýho kašpara, co všechno podělá (pokud si to ze seriálu pamatuju dobře, dokoukal jsem ho asi před šesti lety) a uvažuje docela racionálně. Neškodná jednohubka, která nemusela vzniknout, ale zabaví. 60% ()

Cappuccino

Som rád, že som sa opäť mohol pozrieť na staré známe tváre a vidieť ukončenie Jesseho príbehu. Na druhú stranu sa vo filme nič zásadného neudialo, a tak by mi ani neprekážalo, keby vôbec nevznikol. Forma kvalitná, obsahovo bohužiaľ nie až tak záživné, ako som čakal. 7/10. ()

sochoking

Boha, kým sa Pinkman rozhýbal k akcii, prerumázgal hektolitre slz a ja som skutočne myslel, že toto nemám šancu dať na jeden záťah! ()

dr.horrible

Breaking Bad je jeden zmála seriálov, ktoré keď skončia, na človeka príde čistý, nefalšovaný smútok. Nie žiaľ, ten je jednoduchý; Smútok. Kráľ je mŕtvy a chudák Jesse. Ďalšia depka. ()

Anderton

Podľa nálady sequelového celovečeráku je jasné, prečo takto nemohla vyzerať záverečná epizóda. Svojim spôsobom sa dá povedať, že El Camino je zbytočný film, ale nebola by to pravda, ak vnímame Jessieho ako druhú hlavnú postavu seriálu a nielen ako parťáka hlavného hrdinu. Cranstonova scéna je čisto nostalgická, naopak Forsterova dvojitá vložka dokonalá. Film je celé dve hodiny napínavý, pretože ide o čistokrvný triler s určitým deadlineom, i keď nie presne daným. Každopádne sa Jessie musí neustále oháňať a meniť riešenia podľa toho, ako sa situácie v jednom momente nečakane zvrtnú. ()

Frajer42

Nádherný dárek všem fanouškům, který se nese přesně v rytmu seriálu. Nejsem si jistý, jak moc byl vznik tohoto epilogu nutný (přeci jen závěr seriálu byl famózní a dodatek nevyžadoval), nicméně jsem za něj tento film rád. Aaaron Paul ukázal, že k sobě svého staršího kamaráda ani moc nepotřebuje a obstaral dokonalou one man show úplně sám. Ani nedovedu slovy vyjádřit, jak moc mě potěšilo, že se na scéně ani na nanosekundu neobjevila ta otravná kunda Skyler. Velice se mi zamlouvala i dlouhá účast Jesse Plemonse, který mě nepřestává bavit. Je neuvěřitelné, kolik napětí se tvůrcům povedlo napumpovat do dvou hodin děje. Skvělá práce. Krásné 4 kousky! ()

AppleCore

Nic víc než završení osudů Jesseho Pinkmana a rozlučku s fenoménem Breaking Bad nečekejte. Na film se tam toho děje strašně málo a není to ani kdoví jak zábavný. Nutno ale říct, že to není ani nějakej zbytečnej dovětek, akorát to prostě mělo vzniknou spolu s poslední řadou a ne šest let po ní. ()

Kothy

Není to špatné, ale tak nějak si říkám, jestli BB vůbec takové zakončení potřebovalo. Objevuje se tu mnoho starých postav a flashbacků. Je tam pár dobrých scén, ale nakonec se tam toho až tak moc nestalo. Určitě je to zajímavé sledovat Jessieho útěk a jeho cestu za svobodou. "Odkud máš tu dvaadvacítku?" ()

Geralt z Rivie

Je fajn vidět, že druhá hlavní postava Jesse dostala nějaké rozuzlení, ale je to zbytečně dlouhé a nudné ždímání jinak skvělého seriálu. To co se dřív vlezlo do 50 minut seriálu, je v tom "filmu" uměle nataženo na 122 minut. Celkově stojí za zmínku pouze jedna scéna skoro na konci a to je velmi málo, abychom si nějak zapamatovali tento "film". ()

Bachy

Jako tak moc zasloužený epilog pro Pinkmana s atmosférou starší Coenovských filmů, proč ne. Nic moc víc, ani míň. Mimochodem, já vím, že Breaking Bad nikdy moc ženských postav nepředstavilo, ale tady je snad jen jedna v koberci. Whatever. Pořád si víc slibuji od posledních řad se Saulem Goodmanem. ()

Arsenal83

Rozlúčka, na ktorú som sa úprimne tešil, a môžem potvrdiť jediné. Všetkým fanúšikom Breaking Bad sa tento film bude určite páčiť a viac k tomu netreba. Dve hodiny kvalitného filmu vám zbehnú ako voda. Určite rýchlejšie, ako prečítanie komentára užívateľa Heisenberg_. V utkvelej predstave, že je na svojom osobnom blogu tu popísal všetko od Karla Gotta až po svoje patetické emotívne výlevy, ale kým sa dostanete k pointe, či sa vám oplatí film vidieť alebo nie, tak už zo zúfalstva prestanete čítať. Takže pre ušetrenie času vám to skrátim. Podľa neho film nie je "ledabylý výprd do větru". Bohužiaľ, jeho komentár takým bol. ()

heyda

Breaking bad je pro mě něco co přesahuje obyčejný filmový průmysl, je to kus mého srdce a o to větší jsem měl nároky na tento dvouhodinový epilog. Dost mě mrzí, že se na scéně neukáže Skyler ani Marie ani ostatní postavy. Doufal jsem v něco jako pohřeb Waltera Whitea, více vysetrovani DEA td. Epilog se zaměřuje jen na Jessieho a i když to dopadne dobře, tak ve mně zůstává určitá pachuť neuzavřeného seriálu. To mě trochu trápí, ale i tak děkuju Vincovi, že natočil alespoň toto. 70procent ()

Flego

Seriálový epilóg. Určite nedosahuje jeho úroveň, istá pasáž mi pripadala nedokončená a taktiež použili tvorcovia príliš veľa vaty... Pravdou je, že film ponúka aj zapamätania hodné scény, keď sa začne niečo diať, má to spád a veľmi dobre sa na to díva. Sledujeme mikro príbeh Jesseho Pinkmana a jeho snahu začať nový život, na ktorý potrebuje prachy a jeho predstaviteľ Aaron Paul bol opäť v dobrej forme. ()

TheEvilTwin

Průměrný film těžící ze jména Breaking bad, který na jednu stranu vyloženě neurazí a katastrofa to není, na druhou stranu je to zbytečný počin, který na dvou hodinové stopáži nemá co říct, často přešlapuje na místě a obsah by se dal shrnout do závěrečného 40minutového epilogu poslední série a bylo by i líp... ()

HellFire

Zbytečné pokračování seriálu Breaking Bad, které dále rozvádí příběh Jessieho po jeho útěku ze spárů jeho věznitelů. Proč se Gilligan po tolika letech rozhodl pro sequel? Peníze? Ze sledování jsem neměl pocit, že by tohle muselo být něco, co potřeboval nutně sdělit obecenstvu. Spíš je to zbytečně natahovaný příběh (původně se mělo jednat o max. 30minutový filmeček). Kdyby se ve filmu aspoň dělo něco zajímavého, ale děj je unylý a nudný, jako kdyby neměl Gilligan na starost scénář a režii. Veškeré napětí je to tam, protože víme, že Toddovi se nic nestane a Gilligan by si určitě nedovolil, aby policie chytila ani Jessieho. Vzhled Todda je do očí bijící, za těch pár let neskutečně přibral. Vůbec jsem si neuvědomil, že jsem na něj vlastně pár dny před zhlédnutím El Camina hleděl skoro dcě hodiny v kuse v jiném filmu – I am thinking of ending things, kde byl k nepoznání (očividně přibral mnohem víc). ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster