Jednotky vesmírného nasazení

• USA Space Force
USA, (2020–2022), 8 h 44 min (Minutáž: 25–37 min)

Kamera:

Simon Chapman

Steve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz, Diana Silvers, Tawny Newsome, Jimmy O. Yang, Don Lake, Lisa Kudrow, Owen Daniels, Hector Duran, Dan Bakkedahl (více)

Série(2) / Epizody(17)

Armádní generál se neochotně spojí s výstředním vědcem, aby společně připravili ke startu nový útvar americké armády: Vesmírné síly. (Netflix)

Alisha666

Motherfucker! Čekala jsem děsnou kravinu a dostala jsem vytříbenou nálož hlášek a Johna Malkoviche. Nic lepšího jsem dlouho neviděla (a vzhledem k pracovní morálce Netflixových dělníků asi dlouho nuvidím). Než se dovalí druhá řada, předpokládám, že budu mít nakoukáno minimálně desetkrát. Perfektní herecké výkony, skvělý scénář, vyladěný humor. Za tuhle jízdu jsem se zvládla mentálně provdat za Adriana Malloryho, fiktivní gay charakter. Co víc můžu říct. ()

mikruu

Ze začátku to vypadalo nadějně, ale pak to dost upadlo. Nebýt Carella a Malkoviche, tak jsem na to nekoukal. Za ty dva jedna hvězdička. ()

bichalmajus

Aruba, Jamaica, oh I want to take ya Bermuda, Bahama, come on pretty mama Key Largo, Montego, baby why don't we go, Jamaica. Extrémne príjemná a vtipná séria, ktorú ťahajú Steve Carell a John Malkovich a kopa vtipných scén. Nestáva sa mi, že by som sa pri nejakom filme/seriále rehotal, ale pri Space Force o vtipné momenty absolútne nie je núdza. Príbeh je skôr v úzadí, ale to pri takomto type seriálu vôbec nevadí a kto má chuť na vtipnú feel-good jazdu so super hercami tak netreba váhať. ()

Orbitus

U tohoto seriálu velmi oceňuji, že se vůbec nebere vážně. Na rozdíl od jiných akčních sci-fi filmů jsou tu chyby ve fyzice, astronomii, kosmonautice naprosto záměrné a účelné. Myslím, že cílem je skutečně zesměšnit celý koncept Space Force, americkou armádu i vesmírný výzkum a toto odlehčení opravdu funguje. Hodně jsem se nasmál a Steve Carell hraje svou roli generála naprosto skvěle. ()

Čako

Z dobře našlápnutého seriálu z první série, který měl opravdu potenciál to někam dotáhnout se v druhé sérii vyklubal nevtipný sitkom, kterému chybí už jen umělý smích a gaučové scény. ()

Pythonator

Carella a Malkoviche je do seriálu škoda. Zakázal bych tvorbu seriálů, aby filmoví diváci nemuseli přicházet o filmy. Bože, jaký z tohoto námětu mohl být vtipný velkofilm... Některé vtípky jsou zde opravdu výživné, obzvláště ty s Čínou. Carell je ve svém živlu a Malkovich baví jako nikdy. ()

Arutha

Nič prevratné ale občas celkom vtipné. Oddychová paródia a bez pridaného umelého smiechu čo oceňujem :) Prejdenie americkej vlajky čínskym lunárnym vozidlom "mali by sme prejsť čínsku vlajku, oko za oko" ... :DD ()

DerfelCadarn

Nečekejte žádnou crazy komedii o packalech v uniformě. Hlavní hrdina není žádnej blbec, spíš takovej lehce potrhlej generál, kterej má už něco za sebou a má i svý vlastní problémy(žádný rodinný drama nečekejte, je to komedie) a celý seriál je o naplňování plánů SF a překonávání problémů a absurdních situací, který jim klade do cesty okolí. At už se jedná o nepřátelské mocnosti, spolupracovníky nebo i POTUS. Slabý místa jsou i tady, ale jinak hodnotím serial jako slušnej nadprůměr s vtipným humorem, který si dělá srandu jak ze současné situace tak se nebojí pouštět vtípky ani do vlastních řad. Můžete zaregistrovat i nějaký výroky současných osobností(E. Musk - Space is hard). Duo Carell-Malkovich super. Doufám, že bude pokračování. ()

NinetyOne

Malkoviche mám rád, ale v jeho roli bych si dovedl představit někoho lacinějšího, kdo by víc seděl na tenhle typ humoru. Jinak super obsazení, zábava, efekty, zápletka ujde, těším se na další sérii. 75% ()

BrkosOv

Výprava dobrá, herci také, kamera a hudba na slušné úrovni. Bohužel scénář katastrofa a několik hodin totální nudy. ()

rostsoft

Většina epizod je trapná, debilní, slabomyslná a ubohá. Rozhodně se tomu smát, nelze. Dialogy, které tam vedou vypadají, že je vedou mentálové. Udělat dobrou komedií je asi už nadlidský čin. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Bohužel to je problém celosvětový. Bohužel to nedokázala zachránit ani dvojice Steve Carell a John Malkovich. ()

eMejla

Pár novinových článků seriál označovalo za americké Kosmo. Ovšem to české bylo mnohem lepší, vtipnější, sarkastičtější i politicky nekorektnější. Malkovich je tu nevyužitý a Carell mi přijde, že ho to vlastně vůbec nebaví. Pár úsměvných momentů v seriálu je, ale celé je to takové nemastné neslané. ()

Skeeveq

Vtipné, krásné, lidské. Obrovská nadsázka kterou Carell a Malkovich podávají s ledovými obličeji mi připomíná staré dobré komedie, které pohladí, rozesmějí ale přitom nikoho neurazí a nepošpiní. Velmi osvěžující. ()

stret

Milujem tento seriál. Paradoxne jeho jedinou slabinou je hlavná postava - Steve Carell - ktorý celý ekosystém seriálu posúva podľa mňa máličko za hranicu vymedzenú pre inteligentný humor - ale možno je to tým že ho tak trocha vnímam ako agenta Smarta - čiže šaška. Dá sa na to ale zvyknúť. Seriál si veľmi aktuálne robí inteligentnú srandu z toho najpálčivejšieho z modernej doby - priblblého amerického prezidenta, z doby kedy globálnou hodnotou je niečo ako tweet / status - a všetky prejavy tohoto istého - FB, influenceri, všetky tie podobné podivné veci. Tiež vzťahy USA / Rusko / Čína. Tiež z verejnosti ktorej narástla neuveriteľná drzosť tliachať do hocičoho len preto, že vie vydávať zvuky - presnejšie napísať nejakú hlúposť na sociálnu sieť. Je to perfektne natočené a top postavou je Malkovich. Je proste úžasný. Takpovediac som prekvapený že to tu má hodnotenie až 67% - momentálne. Ten humor ktorým je seriál prešpikovaný skrz na skrz - to nie je humor Facebooku, kde si dav predhodí nejaký blbý obrázok ako sa niekto potkne a už sa tupý dav chichoce a lajkuje. Humor v tomto seriáli je inteligentný, vypointovaný a vyžaduje orientáciu v realite, určitú pozornosť. Preto sa niekomu zdá zo seriálu ako vtipná akurát absurdná vložka o oprave satelitu opicou - čo je ale takisto skôr o niečom inom ako o oprave satelitu opicou. ()

BDups

Za mě super nechápu 67% neni to sice tak, že se člověk 30x10 neustále tlemí, ale herecký výkony výborný a pohodová vtipná odreagovačka. Dynamic duo Carell, Malkovich funguje skvěle a i ostatní známý tváře hrajou dobře. 4,5/5 btw. s kapitánem Aliovou bych na Měsíc klidně letěl taky. ()

patient333

Prekvapivo dobré. Podľa hodnotení som očakával sucharinu ale napokon to celkom išlo. Určite to však nesadne každému, hlavne vtedy pokiaľ človek nie je v obraze s americkou politikou a škandálmi. Herecké duo Carell a Malkovich si dobre sadlo a celkovo ma to bavilo. Mierne zakolísanie vidím v posledných 2 dieloch, kde sa to už nehralo moc na komédiu ale na nejakú drámu, čo mi v tomto prípade moc nesedí, chcelo by sa to viac zamerať na komediálnu linku. ()

MatoPalkes

Keďže americký Office patrí k mojim TOP seriálom tak som sa tešil, možno až príliš. Škoda, zatiaľ slabšie, uvidíme čo ponúkne druhá séria. ()

premhel

Po skvělé první sérii nabité inteligentním humorem, zajímavými, excentrickými postavami výborně zahranými výbornými herci následuje druhá bezduchá série evidentně těžící jen z dojmů té první. Navíc tam stále do popředí vystrkují bez jakékoli logické návaznosti nějakou transku (nebo nějakého? nevím, nepochopil jsem) a taky John Malkovich neopomene při každé příležitosti zdůraznit svou sexuální orientaci. První sérii dávám 5*, druhá si vysloužila 1* (asi to není úplně objektivní, poňáč jsem nezvládl víc, než do poloviny 3. epizody). ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů