Režie:
Boris SagalScénář:
Stanford WhitmoreKamera:
Joseph F. BirocHudba:
Henry ManciniHrají:
Kirk Douglas, Christopher Plummer, Anne Baxter, Ralph Bellamy, Timothy Bottoms, Joan Collins, Robert Loggia, Marisa Pavan, Percy Rodrigues, Helen Hayes, Stan Shaw, Nancy Hsueh, Virginia Grey (více)Obsahy(1)
Seriál se odehrává v prostředí jedné významnější banky. Její prezident oznámí, že umírá a protože nemá dědice, který by po něm banku převzal, nechá představenstvo určit svého nástupce. Předními kandidáty jsou dva viceprezidenti banky, Alex Vandervoort a Roscoe Heyward, z nichž každý je jiný a každý má své mouchy… (kriplozoik)
Hrají
Kirk Douglas
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)
Xena (1995) (seriál) - a.z.
Christopher Plummer
Kanada
Nejlepší seriály:
David el gnomo (1985) (seriál)
Madlenka (1991) (seriál)
Osudové cesty (2019) (seriál)
Anne Baxter
USA
Nejlepší seriály:
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Na východ od ráje (1981) (seriál)
Ralph Bellamy
USA
Nejlepší seriály:
Rawhide (1959) (seriál)
Vichry války (1983) (seriál)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Timothy Bottoms
USA
Nejlepší seriály:
Na východ od ráje (1981) (seriál)
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
That's My Bush! (2001) (seriál)
Joan Collins
Velká Británie
Nejlepší seriály:
The Persuaders! (1971) (seriál)
American Horror Story (2011) (seriál)
Space: 1999 (1975) (seriál)
Robert Loggia
USA
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Marisa Pavan
Itálie
Nejlepší seriály:
Alfred Hitchcock uvádí (1955) (seriál)
Wonder Woman (1975) (seriál)
Ryan's Hope (1975) (seriál)
Percy Rodrigues
Kanada
Nejlepší seriály:
The Name of the Game (1968) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Helen Hayes
USA
Nejlepší seriály:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Stan Shaw
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál) - herec, a.z.
Akta X (1993) (seriál)
Sever a Jih (1985) (seriál)
Nancy Hsueh
USA
Nejlepší seriály:
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
Virginia Grey
USA
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Patrick O'Neal
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Jean Peters
USA
Nejlepší seriály:
To je vražda, napsala (1984) (seriál)
James Shigeta
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Mission: Impossible (1966) (seriál)
The Outer Limits (1963) (seriál)
Lorne Greene
Kanada
Nejlepší seriály:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Policejní jednotka v barvách (1982) (seriál)
Kořeny (1977) (seriál)
Susan Flannery
USA
Nejlepší seriály:
The Green Hornet (1966) (seriál)
Hope & Faith (2003) (seriál)
Dallas (1978) (seriál)
Miiko Taka
USA
Nejlepší seriály:
Šogun (1980) (seriál)
The Man from U.N.C.L.E. (1964) (seriál)
Woodrow Parfrey
USA
Nejlepší seriály:
The Name of the Game (1968) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
The Munsters (1964) (seriál)