Ted Lasso

• USA Ted Lasso
Komedie / Drama / Sportovní
USA, (2020–2023), 23 h 55 min (Minutáž: 29–78 min)

Jason Sudeikis, Brendan Hunt, Stephen Manas, Nick Mohammed, Bronson Webb, Juno Temple, Hannah Waddingham, Jeremy Swift, Teresa Mahoney, James Lance (více)

Série(3) / Epizody(34)

Jason Sudeikis je Ted Lasso. Trenér amerického fotbalu. Přestože s evropským fotbalem nemá žádné zkušenosti, stěhuje se do Anglie, kde ho najali, aby trénoval fotbalový tým. Půjde to, „jako když Lassem mrská“, i když jsou hráči cyničtí a město nepřátelské? (Apple TV+)

Recenze uživatele sochoking k tomuto seriálu (11)

Série 1 (2020) (S01)

Ja som do Teda nastupoval ako do jednoduchej komédii a bol som nakoniec prekvapený, čo v závere z toho vyšlo. Výborný humor vyvažuje parádne vybalancovaná dráma, skvelé herecké výkony a super scenár. Na lopatky ma položila Juno Temple svojou rolou. Mne to padlo ako riť na šerbel! Parádna oddychovka na každý level nálady. ()

Levandule (2021) (S02E02)

Nemôžem si odpustiť poznámku... Jednoznačne jedna z top epizod celej (zatial) dvojsérie! ()

Udělat tu nejsprávnější věc (2021) (S02E03)

Výborná epizoda! Aj hláškami (Roy), ale i emočne silná (Sam a jeho agenda). Prakticky bez hluchého miesta. Bavil som sa fantasticky! ()

Duha (2021) (S02E05)

Boha, to sú šupy! Každý nový diel akoby bol lepší od toho predchádzajúceho. Ešte plačem, ked píšem teraz tento koment... ! ()

Hlava (2021) (S02E07)

Za mňa jednoznačne najslabšia časť série. Tedovi sa nezamkne huba! V jednom kuse melie a melie. Na porazenie! Z Roya urobili citovo nestabilného čuráka! Neviem, na čo tam majú postavu psychologičky, vôbec mi tam nesedí. Ku koncu zlepšenie a tak za tri. ()

Man City (2021) (S02E08)

Som rád, že siedma epizoda bola len akýsi prelud, ktorý sa mi možno iba sníval. Chvalabohu, sme späť v hre! Dnes boduje Sam! :) ()

Beardův večer (2021) (S02E09)

Tvorcovia si uleteli na tripe po Londýne s koučom Beardom. Výborný nápad a perfektné prevedenie! Toto sa snád deje iba v snoch. Epizoda, ktorá nadštandartne vybočila zo zabehnutých koľají a neuveriteľne osviežila druhú sezonu svojou inakosťou.  P.S. Zdá sa, že ked máš husto v guliach a si relaxovaný, tak ti všetko pekne vychádza a život je nádherný a bez vedľajších konsekvencií. ()

Žádná svatba a jeden pohřeb (2021) (S02E10)

Lepší filmový pohreb si asi nepamätám. Miestami emočne vyhrotená časť avšak s výborným posolstvom od oveľa starších a skúsenejších, ktorých treba počúvať. 100% ()

Převrácení pyramidy úspěchu (2021) (S02E12)

Kurevsky emotívne zakončenie druhej sezony. Kokos, tvorcovia mi namiešali kvalitný mix zmätenia v palici. Teraz fuckt neviem, koho uvidúme v následujúcej sezone, lebo tá bude! Na tuti!!! ()

Série 3 (2023) (S03)

Emociami napumpovaná časť poslednej epizody vypadala, akoby si to najlepšie, o ktoré ukrátili sračkové časti 5,6,7 a 8, tvorcovia seriálu špeciálne nachystali na nás na samotný záver. Cítiť rozlúčku s fotbalovou rodinou a ja som presiaknutý smútkom, ktorý som naposledy cítil snád len u P*R*I*A*T*E*L*O*V, ked končili ! Ale i radosťou, lebo v tom najlepšom sa musí vedieť prestať. Tretia sezona nebola u mňa tou najlepšou, to bola dvojka, no záver trojky je niečo, čo tu už dlho nikdy nebolo: absolútne perfektné načasovanie emocií, ktoré v divákovi zanechajú pocit, že bol súčasťou rodiny, ktorá mu bude ešte dlho chýbať. ()

Zlý duch (2023) (S03E01)

Paráda, Ted a jeho tím sú späť! Sezona, na ktorú som netrpezlivo čakal! Otváracia epizoda je veľmi príjemná a pohodová. Síce, musím pravdu povedať, že keby bola niekde uprostred, tak je za čisté tri , ale ako otváracia a po dlhej dobe... Padla úplne fantasticky a za 4. ()

Spectacular Music of Hollywood

Spectacular Music of Hollywood

07.12.2023

Zahajovací koncert třetího ročníku Composers Summit Prague představí světové skladatele filmové hudby na jednom pódiu, kde osobně oddirigují svá nejznámější díla. Mezi významné osobnosti patří… (více)

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů