1. serie - Jasná feel good seriálová jednička roku. Má to však pár much. Za prvé mi postupem času začalo vadit to neustálé přirovnávání k nějakým popkulturním odkazům z US, které se už ke konci stávalo ohraným. A za druhé mi přišlo, že ke konci už trošku začali docházet nápady a chvílemi se vařilo z vody nebo až moc hrálo na city. Jinak ale paráda. Skvělá kombinace toho co mám rád - humor, fotbal, Anglie, optimismus. 80% - Believe wanker!(10.10.2020)

Veľmi sympatický seriál o jednom trénerovi a jednom klube v ktorom sú naštrbené vzťahy a jeho majiteľka si kontroverzným angažovaním amerického trénera zahráva s osudom klubu s veľkou tradíciou...veľmi dobre zvládnutý vývoj postáv a vzťahy medzi nimi, možno sa mohlo trochu viac deja odohrať aj na trávniku ale na druhej strane aj vďaka tomu že sa tak nestalo sme sa dočkali príjemného seriálu zo zákulisia futbalu ktorý možno ani druhú sériu potrebovať nebude. Takto sa zapísal veľmi dobre a niekedy treba v najlepšom prestať.(15.10.2020)

Fotbal je pro mě sice téma asi jako pro Teda, ale i tak mě opět Apple překvapil s tím, že sice seriálů moc nenabídne, ale když už, tak jde o kvalitní počiny. Neotřelý humor plný zvratů, který se přes všech 10 dílů line tak, že to uteče ani nevíte jak. Rozhodně jedno z milých seriálových počinů tohoto roku.(12.10.2020)

Příjemné odlehčení. Jinak se to asi ani nazvat nedá. Fotbal nesleduji, ale pořady z jeho prostředí jsou mnohdy velmi dobře zpracované a koukatelné. Kupodivu v tomto může hokej jenom závidět. Už jenom protože z jejich prostředí není nic. V tomto případě máma jasně daný příběh pomsty, do kterého je zapleten chudák Sudeikis, který představuje úžasnou možnost, jak hrát nějakou roli, která sedne perfektně. Zvláště, když si ji možná sám napsal a vytvořil. K tomu příjemné anglické prostředí a jde to samo. Apple letos rozhodně nabídl více a je to poznat. I v tom zcela pozitivním slova smyslu. Mnohdy se člověk zbytečně ztratí v rámci postav a jejich vztahů a malicherností, ale stále se musí člověk dívat na to, jak příjemně je seriál zpracování a hezky funguje. Druhá série si myslím, že nebude vyloženě vyhledávaná, ale bude příjemnou povinností.(11.10.2020)

Nech ľudí neodradí futbalová tématika, o tom to až tak nie je. Ted Lasso je vtipná, nenútená, často dojemná či vážna a hlavne výživná záležitosť, ktorá zakaždým vyčarí úsmev na tvári. Jason Sudeikis je ako Ted majstrovský a celý cast mu neochvejne sekunduje. Maximálna spokojnosť a maximálne čakanie na pokračovanie.(3.10.2020)