Reklama

Reklama

Ted Lasso

(seriál)
  • USA Ted Lasso
Trailer
Komedie / Drama / Sportovní
USA, (2020–2023), 23 h 55 min (Minutáž: 29–78 min)

Hrají:

Jason Sudeikis, Brendan Hunt, Stephen Manas, Nick Mohammed, Bronson Webb, Juno Temple, Hannah Waddingham, Jeremy Swift, Teresa Mahoney, James Lance (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(34)

Obsahy(1)

Jason Sudeikis je Ted Lasso. Trenér amerického fotbalu. Přestože s evropským fotbalem nemá žádné zkušenosti, stěhuje se do Anglie, kde ho najali, aby trénoval fotbalový tým. Půjde to, „jako když Lassem mrská“, i když jsou hráči cyničtí a město nepřátelské? (Apple TV+)

Videa (5)

Trailer

Recenze (191)

krauset 

všechny recenze uživatele

„Fotbal je hra, kterou hraje dvaadvacet lidí a kterou vždycky vyhrají Němci."Tak zní slavný citát fotbalisty Garyho Linekera. Vyhrají v případě Teda Lassa diváci? Znáte ty přechytralé sportovní fanoušky, kteří mají tendenci vás okamžitě zkoušet z toho, co je offside? A ne, takovou otázku bych já NIKDY nepoložil. A teď si představte, že takových všeználků je plná místnost během vaší první tiskové konference v nové práci. A že na tom, co je offside, záleží. Ted Lasso je postava založená na protagonistovi reklamy z roku 2013, kterou americká televize NBC natočila k propagaci vlastního nákupu vysílacích práv na anglickou Premier League. A popravdě, onen čtyřminutový TV spot je vtipnější než cokoliv v prvních třech epizodách seriálu, byť se do něj několik gagů z reklamy dostalo. Většina situací je spíše úsměvných než doopravdy vtipných a celý úvod seriálu táhne spíše než scénář Sudeikisův entuziasmus. Nakolik si Teda Lassa užijete, se bude také odvíjet od faktu, nakolik tolerujete postavy, které se nesnaží napravit svou zjevnou nekvalifikovanost. To nejfotbalovější na Lassovi, jemuž fanoušci Richmondu přiřadili nelichotivou přezdívku „wanker“, je totiž jeho knírek ve stylu hráčů Liverpoolu v 70. letech. Podobně jako Ted sám, nový seriál se nestará tolik o to, zda zvítězí. A myslím, že skončí jako plichta. ()

Masrii 

všechny recenze uživatele

Fotbal mě absolutně nezajímá...i přes to a ne nijak poutavý název jsem se k tomuhle seriálu dostal a musím říct, že mě neuvěřitelně potěšil. Jason Sudeikis zahrál věčného optimistu naprosto skvěle, ale i ostatní postavy ho výborně doplňovaly. Velmi příjemná komedie, těšil jsem se na další díly a i přesto, že v některých věcech se držel klasické šablony (nikdo mu nevěří, ze začátku vše špatně a nakonec se dokáže zvednout), tak i v některých věcech překvapil. 95% ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

tohle mi neskutečně sedlo do nálady.Začátek sice trošku na vodě a říkal sem si,že někoho jako Ted Lasso bych asi brzo poslal někam,ale postupem času se mi jeho bezbřehý optimismus zaryl pod kůži,stejně jako jsem si zamiloval i ostatní postavy.Je to vtipné,hodně vtipné,milé,příjemné,dojemné,smutné a takové zvláštním způsobem pravdivě dospělé,že těch 10 dílů jsem dal během chvíle a teď mi bude tahle série chybět...90% ()

HenryIvan 

všechny recenze uživatele

Nech ľudí neodradí futbalová tématika, o tom to až tak nie je. Ted Lasso je vtipná, nenútená, často dojemná či vážna a hlavne výživná záležitosť, ktorá zakaždým vyčarí úsmev na tvári. Jason Sudeikis je ako Ted majstrovský a celý cast mu neochvejne sekunduje. Maximálna spokojnosť a maximálne čakanie na pokračovanie. ()

Rockerman 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Absolutně to není na pět hvězd a jsem si toho vědom. Ale tak optimistický a pozitivní seriál jsem potřeboval, jak prase drbání! Prostě mi to sedlo! Odpouštím několik dost trapných scén, protože to vyvažují vtipy dobré a ještě lepší. Moc se mi líbí už trochu odkvetlá Juno Temple a hlavně je to o mém milovaném fotbalu. A velmi mě dostal závěr, který odmítl obvyklou pointu. Vždycky říkám, že dobré seriály by se neměly prodlužovat, ale na pokračování Teda Lassa se těším. Snad se to podaří udržet. ()

Galerie (250)

Zajímavosti (58)

  • Od tretej série bude môcť seriál použiť oficiálne logá anglickej Premier League, futbalové dresy klubov, archívne zábery, ako aj samotnú víťaznú trofej. Podľa správ producenti dospeli k licenčnej dohode s vedením Premier League vo výške £500,000. (drake31)
  • Když jde Roy (Brett Goldstein) do televizního studia, tak hraje píseň „Anarchy In The UK“ od Sex Pistols. (Duoscop)

Související novinky

Spectacular Music of Hollywood

Spectacular Music of Hollywood

07.12.2023

Zahajovací koncert třetího ročníku Composers Summit Prague představí světové skladatele filmové hudby na jednom pódiu, kde osobně oddirigují svá nejznámější díla. Mezi významné osobnosti patří… (více)

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů

04.01.2023

Nový rok znamená samozřejmě taky nálož nových seriálů a hned v lednu začneme zjevně zostra. Hollywood totiž odmítá zpomalit, a tak nás už zkraje roku čekají jedny z nejvýraznějších počinů… (více)

Reklama

Reklama