Reklama

Reklama

Ted Lasso

(seriál)
  • USA Ted Lasso
Trailer 2
Komedie / Drama / Sportovní
USA, (2020–2023), 23 h 20 min (Minutáž: 29–69 min)

Hrají:

Jason Sudeikis, Brendan Hunt, Stephen Manas, Nick Mohammed, Bronson Webb, Juno Temple, Hannah Waddingham, Jeremy Swift, Teresa Mahoney (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(34)

Obsahy(1)

Jason Sudeikis je Ted Lasso. Trenér amerického fotbalu. Přestože s evropským fotbalem nemá žádné zkušenosti, stěhuje se do Anglie, kde ho najali, aby trénoval fotbalový tým. Půjde to, „jako když Lassem mrská“, i když jsou hráči cyničtí a město nepřátelské? (Apple TV+)

Videa (5)

Trailer 2

Recenze (155)

Dudek 

všechny recenze uživatele

Seriál z prostředí fotbalového týmu je něco, co bych asi nikdy nebyl ochoten sám od sebe sledovat, kdyby se kolem nepřehnala vlna pozitivních reakcí. A jsem za ní rád. Ted Lasso totiž patří ke špičce toho, čemu se teď říká "feel good". Tenhle bezelstný děj plný brutálně odzbrojující pozitivy má totiž kvality, které dokážou diváka totálně smést. Z hlediska diváckého zážitku jeden z nejpříjemnějších zážitků poslední doby. ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Megapříjemný, pohodový seriál. Ted Lasso je totální optimista a dobrou náladu dokáže převést i na mě :) O to víc oceňuji, že mu tvůrci házeli klacky pod nohy a i když se mu třeba v životě něco kurvilo, furt byl na všechny až na výjimky dobrák. Z vedlejších postav byl asi nejlepší stárnoucí, věčně nasranej kapitán mužstva. ()

Reklama

novoten 

všechny recenze uživatele

Kdo visí na anglické Premier League dnem i nocí a bude chtít nahlédnout za oponu, nebude se stačit divit. Pohádka o tom, jak hloupý Honza přišel do Richmondu a začal na jeho lavičce působit v nejsledovanější fotbalové lize světa, je ve sportovní stránce opravdu pohádkou a dochází v ní k situacím, které na trávnících nevídáme, kluby se rozhodují chvatně a hráči si dovolují kousky vpravdě nemožné. Jenže tenhle kritický pohled jsem nechal záhy za sebou a s hlavním hrdinou začal poznávat jednotlivé charaktery. K někomu jsem si hledal cestu dlouho (Rebecca, Jamie Tartt), někoho jsem měl rád hned (Keeley, Beard) a někdo se okamžitě stal jednou z mých nejoblíbenějších seriálových postav vůbec (Roy Kent a samozřejmě i sám Ted). V tomhle klubu je totiž tolik radosti, tolik překvapení a tolik nečekaných momentů, kdy z naprosto banální situace vyleze dokonalý vtip nebo silná emoce, která mě spolehlivě rozbulí. Po celé tři sezóny jsem (téměř) všem fandil a získal v klubu se psem ve znaku spolehlivý životabudič, který obrazovky opouští rozhodně příliš brzy. Činí tak v uzavřeném a dopointovaném finále, které dokáže nenápadně připomenout snad každý opakovaný vtip nebo mezi fanoušky nejoblíbenější momenty. A takové malé domů já mám nejraději. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Feeling good komedie o týpkovi, kterej v životě neviděl fotbal (na rozdíl od amerického fotbalu) a dostane nabídku z Premier League, aby tam trénoval jeden klub. Pak také o majitelce klubu, která po těžkém rozvodu získala klub a na úkor bývalého manžela ho chce zničit. Deset dílů srandy, relaxu, ale i situací, které by ve vrcholovém fotbalu v životě nenastaly. Takže hodně pohádka, ale příjemná pohádka. Jason Sudeikis tu, coby trenér, hraje klasického přeangažovaného a přeemotivovaného Američana (a la Oprah) a hraje ho fakt dobře. Náraz s, pro Američana, emotivně chladnou Evropou prostě nemá chybu a určitě se budu těšit na další série. ()

Fr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„MŮJ BÝVALÝ MANŽEL SKUTEČNĚ MILOVAL JEDINOU VĚC: TENHLE KLUB. A TED LASSO MI POMŮŽE SROVNAT HO SE ZEMÍ. CHCI TOTIŽ RUPERTA MUČIT. BUDE MÍT POCIT, ŽE MU PRDEL OJÍŽDÍ ODŘENÁ KRIKETOVÁ PÁLKA. DOVNITŘ A VEN, ZNOVU A ZNOVU, V NEKONEČNÉ SMYČCE. JAKO GIF.“...“ /// Slovní humor, vycházející z neznalosti prostředí a z ústřední zápletky – tedy intrik… Fotbal trochu jinak – a víte co? Vono je to víc než jen o čutání a o komedii. Má to takovej hezkej lidskej přesah, je to plný optimismu… prostě, kam se na to sere ta naše kapr liga! A tak končím zvoláním: „Ted Lasso do každý kabiny!“ (upřímně a od srdce) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Přemejšlím, že zničím týmu fanouškovskou základnu. 2.) O fotbale nemám ani šajnu. Ale jsem optimista. 3.) Thx za titule „Tomáš Slavík“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Galerie (250)

Zajímavosti (54)

  • Prvně se postava Teda Lassa (Jason Sudeikis) objevila v sérii promo akcí pro pokrytí Premier League NBC Sports. (Olík)

Související novinky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů

04.01.2023

Nový rok znamená samozřejmě taky nálož nových seriálů a hned v lednu začneme zjevně zostra. Hollywood totiž odmítá zpomalit, a tak nás už zkraje roku čekají jedny z nejvýraznějších počinů… (více)

Za Teda Lassa si připlatíme

Za Teda Lassa si připlatíme

30.10.2022

Když se před třemi lety spustila streamovací služba Apple TV+, měla v nabídce pouhých pět titulů. Teď už jich jsou desítky a mnoho z nich sbírá prestižní ceny, od televizních Emmy po filmové Oscary.… (více)

Reklama

Reklama