Fotbal je pro mě sice téma asi jako pro Teda, ale i tak mě opět Apple překvapil s tím, že sice seriálů moc nenabídne, ale když už, tak jde o kvalitní počiny. Neotřelý humor plný zvratů, který se přes všech 10 dílů line tak, že to uteče ani nevíte jak. Rozhodně jedno z milých seriálových počinů tohoto roku.(12.10.2020)

1. séria: Musím povedať, že podľa mňa tento seriál nie je nejako vtipný, aspoň nie prvoplánovo. Tento seriál stojí na charakteroch, ktoré sú extra sympatické, na čele s hlavnou hviezdou Tedom Lassom. Celý príbeh je úsmevný, sympatický, pozitívny a ľudský, a aj keď možno naivný, vôbec to nevadí, pretože takýto seriál bol práve v takejto dobe potrebný. A je jedno, že to je o futbale a že futbal niekoho nezaujíma. Fandíte ako keby hral váš domáci tým a celému tímu držíte palce či už na ihrisku alebo mimo neho. Možno jediná výhrada, že počas prvej série spoznáte možno tak 5 hráčov a o zvyšku ani neviete. To sa hádam ďalšou sériou zmení a ja sa už teraz teším, ako budú bojovať o postup. Zatiaľ 4*.(14.2.2021)

Seriál z prostředí fotbalového týmu je něco, co bych asi nikdy nebyl ochoten sám od sebe sledovat, kdyby se kolem nepřehnala vlna pozitivních reakcí. A jsem za ní rád. Ted Lasso totiž patří ke špičce toho, čemu se teď říká "feel good". Tenhle bezelstný děj plný brutálně odzbrojující pozitivy má totiž kvality, které dokážou diváka totálně smést. Z hlediska diváckého zážitku jeden z nejpříjemnějších zážitků poslední doby.(22.10.2020)

Sport nemusím a speciálně nesnáším fotbal. Když vidím nějakého agresivního uřvaného ožralého fanouška, jak poskakuje se šálou kolem krku a řve, nebo rozmazleného simulanta povalujícího se na trávníku, je mi zle. Tento seriál jsem si pustil a čekal jsem, že nedokoukám díl. Mýlil jsem se. Tohle není o pitomém fotbalu, tohle je jemná a hodně příjemná sonda do duše, na kterou se dobře dívalo. Ano, pár dílů uprostřed bylo slabších, ale v průměru to byl dobrý divácký zážitek a další sérii, jestli bude, určitě zkusím. (52%)(3.12.2020)

1. serie - Jasná feel good seriálová jednička roku. Má to však pár much. Za prvé mi postupem času začalo vadit to neustálé přirovnávání k nějakým popkulturním odkazům z US, které se už ke konci stávalo ohraným. A za druhé mi přišlo, že ke konci už trošku začali docházet nápady a chvílemi se vařilo z vody nebo až moc hrálo na city. Jinak ale paráda. Skvělá kombinace toho co mám rád - humor, fotbal, Anglie, optimismus. 80% - Believe wanker!(10.10.2020)