poster

X-men: Začátek (TV seriál)

 • USA

  X-Men: Evolution

 • Slovensko

  X-Men: Legenda začína

Akční / Sci-Fi / Animovaný / Drama

USA, 2000, 22 min

 • jh666
  ***

  Není to špatný seriál, jen má tu smůlu, že existují další animované seriály s X-Meny, které jsou lepší, hlavně pozdější Wolverine and the X-Men, ale i X-Meni z r. 1992 se mi zamlouvali víc. Líbila se mi animace (kromě Nightcrawlera, ten šel určitě udělat jinak s líp). Pak se mi celkem zamlouvá složení týmu, ani ten Cyclops mi tady nevadí tolik jako jinde. Hodně mě ale štvala orientace děje z velké části na střední, která ale není přímo pro mutanty. 60 %(25.2.2015)

 • nirvanafan
  *****

  Podle místního hodcení bych teda vážně nečekala, že to bude až tak dobré. Rozjezd je sice malinko slabší, ale jakmile se ukončí celá ta náborovací fáze, začíná pořádná krasojízda. Při čekání na dalšího Wolverina a X-meny mi tenhle nenápadný seriál byl hodně po chuti. Pokud jste fanoušek, vykašlete se na procenta, vřele doporučuji!(11.6.2013)

 • JK-Stinger
  ****

  Kreslený seriálek pro děcka, nebo zatvrzelé X-Mení fanoušky (to se týká mě:)). Celé to pěkně zapadá do Marvelovského univerza a objeví se zde i fůra jiných postav (Nick Fury, Captain America,...). Zasazení do prostředí střední školy též přineslo spoustu vtipných momentů ve stylu teenagerských komedií a tak se jedná o příjemně strávený čas u sledování.(17.9.2010)

 • Chen
  *****

  Kvalitně zvládnutý kreslený seriál na motivy nejoblíbenější superhrdinské comicsové party je zasazen do doby, kdy je většina hlavních postav ještě na střední škole, kde se musí vypořádat nejen se svými schopnostmi, ale i s netolerancí "normálních" lidí. Zajímavě zpracovaný (jak po příběhové, tak po obrazové stránce) seriál, který fanoušky comicsu zaujme. Jen by mohli dát větší prostor mé oblíbeného Jubilee :)).(16.3.2006)

 • Eisenmann
  ****

  Je to už docela dávno, co jsem tenhle seriál sledoval na internetu díl po dílu v anglickém originále, abych si nějakým způsobem přisvojil hovorvou angličtinu a hlavně proto, že příběhy X-menů mi byly poměrně blízké. Je to příjemná směsice různých příběhů superhrdinů. Musím se přiznat, že nakonec jsem celý seriál shlédl ještě jednou. Je to vážně podařený seriálový komiks. 75%(24.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace