poster

X-men: Začátek (TV seriál)

 • USA

  X-Men: Evolution

 • Slovensko

  X-Men: Legenda začína

Akční / Sci-Fi / Animovaný / Drama

USA, 2000, 52x22 min

 • jh666
  ***

  Není to špatný seriál, jen má tu smůlu, že existují další animované seriály s X-Meny, které jsou lepší, hlavně pozdější Wolverine and the X-Men, ale i X-Meni z r. 1992 se mi zamlouvali víc. Líbila se mi animace (kromě Nightcrawlera, ten šel určitě udělat jinak s líp). Pak se mi celkem zamlouvá složení týmu, ani ten Cyclops mi tady nevadí tolik jako jinde. Hodně mě ale štvala orientace děje z velké části na střední, která ale není přímo pro mutanty. 60 %(25.2.2015)

 • Eisenmann
  ****

  Je to už docela dávno, co jsem tenhle seriál sledoval na internetu díl po dílu v anglickém originále, abych si nějakým způsobem přisvojil hovorvou angličtinu a hlavně proto, že příběhy X-menů mi byly poměrně blízké. Je to příjemná směsice různých příběhů superhrdinů. Musím se přiznat, že nakonec jsem celý seriál shlédl ještě jednou. Je to vážně podařený seriálový komiks. 75%(24.10.2012)

 • Chen
  *****

  Kvalitně zvládnutý kreslený seriál na motivy nejoblíbenější superhrdinské comicsové party je zasazen do doby, kdy je většina hlavních postav ještě na střední škole, kde se musí vypořádat nejen se svými schopnostmi, ale i s netolerancí "normálních" lidí. Zajímavě zpracovaný (jak po příběhové, tak po obrazové stránce) seriál, který fanoušky comicsu zaujme. Jen by mohli dát větší prostor mé oblíbeného Jubilee :)).(16.3.2006)

 • Vesman
  *****

  Pro mě, jako pro X-Meního fanouška skvělý seriál, který bere celé universum z trošku jiného pohledu...což není rozhodně naškodu, ke klasickým zápletkám týkajících se boje mezi mutanty se občas přimíchává komediální část ve formě klasických problémů dospívajících mutantů, což rozhodně není na škodu, člověk se občas docela zasměje. Sečteno podtrženo, pro mě jako fanouška X-Men naprosto úžasný seriál.....jo a mimochodem Toad rulezz(2.8.2006)

 • Crawler-D
  ****

  Zprvu jsme se toho seriálu obával, kvůli způsobu náhledu na x-mení univerzum, ale když se na konci první série konečně objevil Magneto a navíc s sebou přitáhl i "House of M" pocítil, jsem, že v tom bude něco víc. Je to chytlavé, hravé, nabalené na kostře typického středoškolského světa. (A hlavně je tam Nightcrawler, což tvůrcům Posledního vzdoru nikdy neodpustím). P.S: Odhalili jste mě, jsem fanoušek.(27.1.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace